Şimdi Ara

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI !!!BURAYA!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
94.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün Aydınlı bir arkadaşla konuştum, hava durumunu sordum; ben hiç kar görmedim, bir deri ceketle kışı geçiriyoruz diyor.
    Acaba yemin töreni ne zaman yapılacak bilen varmı? teslim olduktan kaç gün sonra? Celb tarihleri uzun dönemlerle birleşince işler değişti heralde
  • s.a devrelerim
    uzun dönem istiyordum kısa çıktı duyanlar diyoki kısa çıkmış ama en güzel en rahat bir yere çıkmış falan.
    inşallah hep beraber rahat keyifli bir askerlik olur temennim o yönde
    ---bu arada gss durumu olanlar sgk ile gecen görüştüm.askerlik şubesinden askere gittiğinize dair evrak alıp sgk ya verdiğinizde durduruluyor muş.
    gitmeden muhakkak gss sorgulama yarın int. üzerinden sonra habire faiz işliyor yazık
  • arkadaşlar eskişehirden de ben varım..:))

güzel biyer gibi görünüyor hayırlısı artık..

Eğitim Birliği=İL J.K.LIĞI/AYDIN / AYDIN
    Esas Birliği=İL J.K.LIĞI/AYDIN / AYDIN
    Celp Grubu=1
  • es_es2603 E kullanıcısına yanıt
    hoşgeldin devrem
  • bu arada
    kaç kişi olduk ?
    aydın yolcusu
  • Beyler beni de dahil edin

Eğitim Birliği=İL J.K.LIĞI/AYDIN / AYDIN
    Esas Birliği=İL J.K.LIĞI/AYDIN / AYDIN
  • plaka25 P kullanıcısına yanıt
    sağol sevrem. @plaka25
  • Aydin il jandarma cikan arkadadaslar olarak facebook'da toplaniyoruz gelmek isteyenler olursa pm atsin lütfen
  • kerberos18 kullanıcısına yanıt
    Aydın il jandarma benimde
  • yok mu daha önce orada yapmış tecrübeli biri de dinlesek? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertoglue

Benim kuzenim geçen sene aralık ayında aydın'da yaptı askerliğini ondan biraz bilgi alıp yazarım buraya

dostum sordun mu kuzene :))
  • snmzms S kullanıcısına yanıt
    Aynen bugün konuştum kendisiyle, valla kuzen çok rahat askerlik yaparsın dedi. Onların zamanında kısa dönem sayısı da baya fazlaymış 250 kişi fln o yüzden hırsızlık fln bişey olduğu yoktu diyo, ilk 15 gün mal mal bahçede dolandık sonraki 15 gün de ehliyeti olanlar olarak sürücü eğitimine almışlar zaten acemilik bitti diyo. Ustalıkta da tablet getiren bile vardı bizde, bn de telefon götürdüm komutana yakalandım 3gün aldı 4.gün geri verdi zaten diyo. Ayrıca ingilizce bilenleri direkt kuşadası ve didime veriyolar ama oralar daha yorucu oluyo diyo. geçen sene aralıkta gitmişti kendisi, ben gitmeden önce aydın'a kar yağmamıştı hiç ama bn gittiğim sene kar yağdı çünkü aydın'ın biraz üstünde kalıyo yer olarak soğuk olabiliyor dedi. Başka sizin de aklınıza takılan bişey varsa sorabilirim

• Bir de hiç sülüs almaya giden oldu mu teslim tarihi ne zaman? Ben çarşamba sabahı Aydın'da olacak şekilde ayarlıyorum kendimi valla
  • quote:

Bir de hiç sülüs almaya giden oldu mu teslim tarihi ne zaman? Ben çarşamba sabahı Aydın'da olacak şekilde ayarlıyorum kendimi valla

Ben 7si öğleden sonra oradayım kardeşim. Teşekkür ederim bilgiler için. Dağıtım nasılmis kura mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aldın mı sen sülüsü?? Aynen kura ve dediğim gibi vasıflarına da bakıyorlarmış genelde maksimum 5 kişi fln aydında kalıyormuş geri kalanı komple dağıtım ama duyduğum kadarıyla sıkıntı yok bnm kuzeni Çine ilçesine göndermişlerdi ve içerde olanlar daha rahat ediyolar demişti ya hayırlısı bakalım. müstakbel gideceğimiz yerler de vikipedia amcada bu şekilde yer almakta
     AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI !!!BURAYA!!!

bu arada kura yazdım da sen çekmiosun kurayı onlar kendi kafalarına göre kura çekiolar yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertoglue -- 29 Ekim 2013; 0:40:39 >

• quote:

Aldın mı sen sülüsü?? Aynen kura ve dediğim gibi vasıflarına da bakıyorlarmış genelde maksimum 5 kişi fln aydında kalıyormuş geri kalanı komple dağıtım ama duyduğum kadarıyla sıkıntı yok bnm kuzeni Çine ilçesine göndermişlerdi ve içerde olanlar daha rahat ediyolar demişti ya hayırlısı bakalım. müstakbel gideceğimiz yerler de vikipedia amcada bu şekilde yer almakta
     AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI !!!BURAYA!!!

bu arada kura yazdım da sen çekmiosun kurayı onlar kendi kafalarına göre kura çekiolar yani

Aldım kardeşim. Batmanli dedin mi bulursun beni. Başkası yok bildiğim :) ayın 7si varışim. Izmirde olucam 11 gibi. Oradan trenle aydın :) kura kafalarina göre iyiymiş:)

tamamdır orda görüşürz:) ben daha almadım da ankara'dan geleceğim için bana çarşamba derler gibi gelio sabah aydında olsam öğlen fln teslim olurum snrm
  • quote:

tamamdır orda görüşürz:) ben daha almadım da ankara'dan geleceğim için bana çarşamba derler gibi gelio sabah aydında olsam öğlen fln teslim olurum snrm

Herkesin iyi demesi killandirmiyor mu seni de :)

kıllandırma değil de nazar değcek bela bi komutan gelcek diye tırsıyorum
  • quote:

kıllandırma değil de nazar değcek bela bi komutan gelcek diye tırsıyorum

Aynen kardeşim:)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.