Şimdi Ara

aydın ayt mat deneme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çözenler netlerinizi paylaşır mısınız? bi de aydın ayt mat gerçekten sınav seviyesinin üzerinde mi? yoksa sınav ayarında mı? cevaplarsanız sevinirim.

ilk deneme 34d 5y 1b
    ikinci deneme 38d 2y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B435CEB2A -- 4 Mart 2020; 1:23:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sınavın çok üstündedir. sınava az zaman kalınca, süre falan tutmadan yanda çay kahveyle birlikte zevkini çıkararak çözülmesi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knitta -- 3 Mart 2020; 23:38:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • knitta kullanıcısına yanıt
    ben başladım çözmeye ya

• Deneme sınavın çok üzerinde, çözerken farklı açılardan bakıyorum. Güzel bir gelişim sağlıyor.

İlk deneme 31 net.
    İkinci deneme 36,75 net.

Çözdükçe mesajı güncelleyebilirim.

• Dyrax kullanıcısına yanıt
    hocam 2. iyi yapmışınız ben de çözüyorum şimdi

• İlk denemede biraz çakılma oldu, ne ile karşılaştığımı anlamaya çalıştım 😅 İkincide 2 boş 1 yanlış vardı, 2'sini hallettim birini hâlâ çıkaramadım 🤦🏻‍♂️

hangisi hocam? benim 2y 38d çıktı. biri süreklilik sorusu diğeri çember boyama sorusu

• Hocam geometride bir tane kare, altıgen ve üçgeni döndürerek hareket ettirme sorusu vardı. Soruda ilerleyip sürekli bir yerde tıkandım, tam odaklanamadım bir türlü 😅

hocam o baya değişik soruydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B435CEB2A -- 4 Mart 2020; 18:3:13 >
  • 3.yü kaç yaptınız diğerlerine göre daha basitti sanki

• Ec jok E kullanıcısına yanıt
    hocam biraz ara verdim şimdilik başka denemeler çözüyorum aydın çözünce hortlatırım yine konuyu

• beyler 10.denemenin 24.sorusunda türevde rolle teoremi sorusu var. soruyu çözdüm ama bu konu müfredat dışı sanırım. 2019'da kaldırdılar diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatar.ramazan

beyler 10.denemenin 24.sorusunda türevde rolle teoremi sorusu var. soruyu çözdüm ama bu konu müfredat dışı sanırım. 2019'da kaldırdılar diye hatırlıyorum.
    yok hocam rolle teoremi duruyor lakin şimdiye kadar hiç ösym sorularında rastlamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.