Şimdi Ara

ayda yılda bir sigara içmenin çok fazla zararı var mıdır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
42.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu güne kadar anca 4 ,5 tane sigara içmiş biriyimdir. yılda 4, 5 sigara içmenin çok zararı var mı?

• Sanmıyorum. Vücut o kadarda aciz değil, onarır hasar olsa bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXe-C*

Sanmıyorum. Vücut o kadarda aciz değil, onarır hasar olsa bile.

Ben de öyle düşünüyordum. Umarım haklıyızdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakuragi Hanamichi

quote:

Orijinalden alıntı: EXe-C*

Sanmıyorum. Vücut o kadarda aciz değil, onarır hasar olsa bile.

Ben de öyle düşünüyordum. Umarım haklıyızdır.

Alıntıları Göster
    Hergün dört paket bitiren insanlar var. Bak keyfine

• quote:

Orijinalden alıntı: Memymulio

Aslında gerçekten sigaradan nefret eden biriyim. Ama yağmurlu bir gecede balkonda oturup, o sessizlikte sigara içmek oldukça güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakuragi Hanamichi

quote:

Orijinalden alıntı: Memymulio

Aslında gerçekten sigaradan nefret eden biriyim. Ama yağmurlu bir gecede balkonda oturup, o sessizlikte sigara içmek oldukça güzel.

Alıntıları Göster
    aman dostum yarın öbür gün alışırsın paket taşırsın sonrası malum. Bende okul futbol takımındayken ay yılda bir içerdim sonra 7 senedir içiyorum daha bırakamadım!..

• quote:

Orijinalden alıntı: crona

aman dostum yarın öbür gün alışırsın paket taşırsın sonrası malum. Bende okul futbol takımındayken ay yılda bir içerdim sonra 7 senedir içiyorum daha bırakamadım!..

Alıntıları Göster
    Şu "paket taşıma" muhabbetini hiç anlamıyorum; tek tük de içsem milletten mi otlancam hep, tabi paket alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Şu "paket taşıma" muhabbetini hiç anlamıyorum; tek tük de içsem milletten mi otlancam hep, tabi paket alıcam

Alıntıları Göster
    paketini taşıdıktan sonra tek tük içmezsin ki zaten ayrıca bi sigara paketi 3 günü geçince tadı değişir bana göre.
  • quote:

paketini taşıdıktan sonra tek tük içmezsin ki zaten ayrıca bi sigara paketi 3 günü geçince tadı değişir bana göre.

Alıntıları Göster
    Tek tük içmiyorum ki (1,5-2) Sadece "paket yaşıyor" lafı bana çok saçma gelir oldum olası

• quote:

Tek tük içmiyorum ki (1,5-2) Sadece "paket yaşıyor" lafı bana çok saçma gelir oldum olası

Alıntıları Göster
    bizim beslenme hocası var 30 yıldır yağ yemez , koşar , yani anlayacağın sağlıklı ne varsa yapıyor ve günde 3 sigara içiyor günde 3 faydalı diyordu sen yılda 5-6 diyorsun hiç birşey olmaz

• quote:

Aynen bende anlamıyorum.Paket taşımadan öncede 2-3 günde 1 paket biterdi şimdide öyle.Farketmiyor.6 ay paket taşımadan içtim sonra almaya başladım.Yaklaşık 1 sene oldu başlayalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

quote:

Aynen bende anlamıyorum.Paket taşımadan öncede 2-3 günde 1 paket biterdi şimdide öyle.Farketmiyor.6 ay paket taşımadan içtim sonra almaya başladım.Yaklaşık 1 sene oldu başlayalı.

Alıntıları Göster
    tamam anlaşıldı sizin hiç otlakçı arkadaşınız olmamış ya sen sanırım şey demek istiyosun ben paketi alırım atıyorum eve bırakırım dışarı çıkarken 4-5 tane alırım içerim. Bende şunu söylemek istedim böyle azar azar içersin sonra bi bakarsın yetmez işte o zaman paket taşırma mevzusu çıkar ortaya. Daha fazla içmek istersin o sebeple paket taşırsın. Benim arkadaşa tavsiyem de 1-2 içersin sonra daha fazla daha fazla bakarsın tiryaki olmuşsun günde 2 paket içersin "paket taşımadan"

• quote:

tamam anlaşıldı sizin hiç otlakçı arkadaşınız olmamış ya sen sanırım şey demek istiyosun ben paketi alırım atıyorum eve bırakırım dışarı çıkarken 4-5 tane alırım içerim. Bende şunu söylemek istedim böyle azar azar içersin sonra bi bakarsın yetmez işte o zaman paket taşırma mevzusu çıkar ortaya. Daha fazla içmek istersin o sebeple paket taşırsın. Benim arkadaşa tavsiyem de 1-2 içersin sonra daha fazla daha fazla bakarsın tiryaki olmuşsun günde 2 paket içersin "paket taşımadan"

Alıntıları Göster
    Bağımlılık yapmadığı sürece bişey olmaz ayda 1-2 sigaradan. Ama bağımlı olursan, işte o zaman ayvayı yersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

Bağımlılık yapmadığı sürece bişey olmaz ayda 1-2 sigaradan. Ama bağımlı olursan, işte o zaman ayvayı yersin

Alıntıları Göster
    Sigara bırakma yöntemimi yazayım. İsteyerek yapmadım aslında. Yılbaşı akşamı bıraktım alkolü çok kaçırmıştım. bir gecede 2 paket içtim (günde 2 teki geçmeyen biriydim) Ertesi gün bir öksürük, nefes darlığı... Ağzıma koymadım birdaha canımda istemedi o derece

Not: Kabız olduğumda yarım sigara tüttürürüm sonra tuvaletteyim. Bilmiyorum bana has birşey mi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kardelen G. -- 15 Eylül 2011; 19:06:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kardelen G.

Sigara bırakma yöntemimi yazayım. İsteyerek yapmadım aslında. Yılbaşı akşamı bıraktım alkolü çok kaçırmıştım. bir gecede 2 paket içtim (günde 2 teki geçmeyen biriydim) Ertesi gün bir öksürük, nefes darlığı... Ağzıma koymadım birdaha canımda istemedi o derece

Not: Kabız olduğumda yarım sigara tüttürürüm sonra tuvaletteyim. Bilmiyorum bana has birşey mi..

Alıntıları Göster
    Herkes bu mantık ile sigaraya başlıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

Herkes bu mantık ile sigaraya başlıyor zaten.

Alıntıları Göster
    5 6 ayda bi nargile içiyorum. Sigaradan daha güzel ama çileklisi miğdemi bulandırıyor. Sende dene bence:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey Amca

5 6 ayda bi nargile içiyorum. Sigaradan daha güzel ama çileklisi miğdemi bulandırıyor. Sende dene bence:)

Alıntıları Göster
    Bizim öğretmenimiz bile demişti arada bir içmenin zararı olmaz diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: coyotec

Bizim öğretmenimiz bile demişti arada bir içmenin zararı olmaz diye

Alıntıları Göster
    Ama harbi yağmurlu gecede balkonda uzanıp içmek fena.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mob Associate

Ama harbi yağmurlu gecede balkonda uzanıp içmek fena.

Alıntıları Göster
    2 Haftada 1 Dal Ya İçerım ya içmem zararını gormedım maclarda kesılmeden kosuyoruz 6 sene yuzuculuk yaptım hala yuzuyorum ara sıra onada bı zarar ve etkı ettıgını gormedım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-73EC99CC3

2 Haftada 1 Dal Ya İçerım ya içmem zararını gormedım maclarda kesılmeden kosuyoruz 6 sene yuzuculuk yaptım hala yuzuyorum ara sıra onada bı zarar ve etkı ettıgını gormedım.

Alıntıları Göster
    Şehirde soludugunuz kirli hava ayda bir içtiginiz sigaradan daha zararlıdır diye düşünüyorum =)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.