Şimdi Ara

Ayda 5000 lira bile para değil artık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
20.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
262 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsan ne kadar kazanırsa o kadar da harcıyor maalesef. 5k maaş değil diyen arkadaşlar 10k alsa, onunla da yetinemeyecek maalesef. Yapabilecek bir şey yok ama asgari ücretle yaşamaya alışmış bir insana 5k maaş cenneti yaşatır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayda 5000 lira bile para değil artık

NEDEN ?

çünkü TL BİR İLİZYONDUR !

• quote:

Orijinalden alıntı: xotac

İnsan ne kadar kazanırsa o kadar da harcıyor maalesef. 5k maaş değil diyen arkadaşlar 10k alsa, onunla da yetinemeyecek maalesef. Yapabilecek bir şey yok ama asgari ücretle yaşamaya alışmış bir insana 5k maaş cenneti yaşatır.

ne alaka
    100.000 lira kazanıp harcayan adamla 2.000 lira kazanıp harcayan bir mi diyorsun
    kafanız uyuşmuş fakirlikten
  • 4 k alıyorum. Yol falan dahil bide rahat rahat geçiniyorum. Parayı kullanmayi bilmiyorsunuz. Aileniz hiç birşey öğretmemis size.

• Achilles. kullanıcısına yanıt
    helal sana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İnsan ne kadar kazanırsa o kadar da harcıyor maalesef. 5k maaş değil diyen arkadaşlar 10k alsa, onunla da yetinemeyecek maalesef. Yapabilecek bir şey yok ama asgari ücretle yaşamaya alışmış bir insana 5k maaş cenneti yaşatır.

10kda para değil ki, sıfır clio almak istesen 2 yıl yemeden içmeden çalışman gerekiyor. İnsanlar makarna yemeyi yaşamak zannediyor.

• Rimesia R kullanıcısına yanıt

Almanyada 5000 euro Clio

• Münakaşa yaratma arzundan beynin durmuş. Sence bir mi diyorum gerçekten? Sırf polemiğe girmek için maymun gibi davranmayı bırakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

hangi ülkeden bahsediyon sen yahu, yine hatlar karıştı galiba hollanda olmasın orası.  

Alıntıları Göster

Biri ona yaşadığı ülkenin Hollanda olduğunu, Türkiye olmadığını anlatsın diyeceğim de anlamıyor ki.Ayda 5000 lira bile para değil artık 

• quote:

Münakaşa yaratma arzundan beynin durmuş. Sence bir mi diyorum gerçekten? Sırf polemiğe girmek için maymun gibi davranmayı bırakın.

sen yaşa kardeşim 5000tl ile cennetini, ama evinde yaşa. 😂 zaten evden çıkmazsın
  • Faydalanmak isteyen olur diye paylaşmak istedim: iade,com u belki duymuşsunuzdur. Bir sürü markadan reklamlarını yapmak için para alıyorlar. Bize de bu platformu kullanarak alışveriş yaptığımızda ödediğimiz ücretin birazını bu paradan iade ediyorlar. İadeyi bizzat aldım. Verdiği örnek oranlar:

Trendyol %2

Ayakkabı Dünyası %2.5

Boyner %4

Colins's %4.5

Udemy %15 gibi çok tanınan ve kullanılan bir sürü site mevcut 

Siz de denemek isterseniz 

https://www.iade.com/affiliates/?wapp=2e0a54a82f7e4 linkine tıklayıp üye olursanız çok mutlu olurum 

• 3000 tl maaş alan doktorlar gelir şimdi

• Cem kullanıcısına yanıt
  • Asgari ucretin dolar bazinda artmasi lazim, yoksa venezuelada milyarlarca bolivar duzeyinde asgari ucret yetiyormu kimseye elbette hayır

• Ülkemizde 5k dan az para kazanan insanlar yaşamıyor hayatta kalıyor sadece. Mevcut durumu düşününce 5k bile az ama daha fazlasını söyleyince linç yiyoruz

• FR13NDSLX kullanıcısına yanıt
    Gir hocam tutan yok :) girmezisen hata yaparsın
  • Biz de 5 yıl okuyalım daha 😕
  • Hocam tam doğru değerleri verin de ciddiye alınalım.
  • Ben 5 yıldız bir otelde çalışıyorum ilk okul mezunuyum. 15 senedir otelciyim. brüt 6900 net 5500 TL alıyorum ilk 4 ay.Sonra vergiler kesildikce 12. Ayda 5000 TL ye kadar düşüyor. 4 kişilik bir aileyiz kira 1400, tüm faturalar 700 , aylık gıda 1700 TL, sağlık için 250 TL, sigara 300 TL (korona döneminde 6 ay 3000 TL almıştık yetmeyince kredi çektik )700 TL . Geçen ay bulaşık makinası arza yaptı 800 TL ona gitti. En ucuzundan çocuklar için kıyafet dolabı aldık 700 TL ve sonuç 6500 civarı giderimiz var. Bunlara uzaktan eğitim için istenen tablet dahil değil. Sonuç borçluyuz.

• BenYoruldumHayat B kullanıcısına yanıt

+ Bu vasıflara artık 3000-4000 arası maaş veriyorlar.İnternette ki iş ilanlarına bakın

İyi derecede ingilizce

Yönetici olarak en az 5 yıl deneyim

4.yıllık mezuniyet + yüksek lisans yada ek yan dal

Ehliyet

Seyehat engeli olmayan

Esnek çalışma saatleri

VB

derken maaş 4k Ayda 5000 lira bile para değil artık 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.