Şimdi Ara

Ayda 25 TL'ye heryöne 500dk, üstelik faturasızda!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Katlayan tarife ve diğer konulara yönelik forumda bahsettik ama ilgi çekmemesine oldukça şaşırıyorum..

Mesela 50 TL'ye; 500dk heryöne görüşme + 2000dk Avea içi akşam9-sabah9 bedava, 11.000sms, 4gb internet alınabiliyor. Bence enfes.

Neyse gelelim ekonomik çözümümüze:

1- Katlayan tarifeye KAT KAT yazıp 6363'e göndererek geçilir. Sonrasında ücretsiz gece paketinden faydalanmak amacı ile GECE yazıp 9950'ye gönderilir.

2- 50 TL yükleme yapılır. Karşılığında gece paketi (2000dk Avea içi akşam9-sabah9 bedava) ve 500dk heryöne gelmiş olur.

3- 50 TL hatta bekletilip her ay bu düzen döndürülüp istediğinizde operatörden tutarı iade alabilir ve böylelikle ücretsiz konuşmuş olabilirsiniz. Ya da da 4. madde uygulanır.

4- Heryöne paket tarifeye 30.gün sonrasında HERYONE yazıp 6363'e gönderilerek geçilir. 400 yazıp 5878'e göndererek 40 TL karşılığı (bakiyelerimiz hatta durduğundan direk kullanılabiliyor) 400dk alınır. Bitince 75 yazıp gönderilip 10 TL'ye bir de 75 dk alınır.

5- 2 ayda toplam cebimizden çıkan rakam 50 TL olduğundan, aylık 25 TL'ye ayda 475-500dk HERYÖNE görüşebilmek artık mümkün! Ya da her ay 50 TL yükleyerek, 2.maddedeki şartlarda sürekli kullanım yapıp, dilediğinizde 3.maddedeki gibi hattınızda yatan bakiyeyi iade alıp ücretsiz görüşebilirsiniz..

• böyle konulara ilgim olmasına ragmen onu yap ondan sonra bunu yap vs vs hiç ugrasmak istemem.ne bileyim belkide sadece bana zor gelmeye başlamıştır:))
  • çok kafa karıştırır böle olunca. ben bile uğraşamadıktan sonra gerisini siz düşünün
  • peki bu tarifede kalan tl lerimizi görme sansımız oluyormu acaba
  • Son madde:
    3. Ay Avea 25 tarifesine geçilir kurtulunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Katlayan tarife ve diğer konulara yönelik forumda bahsettik ama ilgi çekmemesine oldukça şaşırıyorum..

İsminin içerisinde AVEA geçmesinden dolayı olabilir. Artık Avea bende güven olarak kocaman bir SIFIR. Dİğerlerinden cok cok ucuz konusturmasını bilmeme ragmen bir daha Avea mı? ASLA..
  • Hocam güzel bir analiz olmuş.Merak ettigim 3. Maddede isterseniz paranızı iade alabilirsiniz demişsiniz bu nasıl olacak?Ayrıca 4gb internet nasıl olacak?Şimdiden tskler
  • tarife iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lightjedi80x

Hocam güzel bir analiz olmuş.Merak ettigim 3. Maddede isterseniz paranızı iade alabilirsiniz demişsiniz bu nasıl olacak?Ayrıca 4gb internet nasıl olacak?Şimdiden tskler

Paranızı iade alma hakkı, hattınızı taşıdığınızda operatörün bakiyenizi banka hesabınıza ödeme hakkınızdan kaynaklı.. 1 Ocak itibari ile bu geçerli bir durum.

4GB internet 39 TL karşılığı alınabiliyor. Hatta bakiye durduğundan o şekilde de değerlendirebilirsiniz.
  • quote:

quote:

Hocam güzel bir analiz olmuş.Merak ettigim 3. Maddede isterseniz paranızı iade alabilirsiniz demişsiniz bu nasıl olacak?Ayrıca 4gb internet nasıl olacak?Şimdiden tskler

Paranızı iade alma hakkı, hattınızı taşıdığınızda operatörün bakiyenizi banka hesabınıza ödeme hakkınızdan kaynaklı.. 1 Ocak itibari ile bu geçerli bir durum.

4GB internet 39 TL karşılığı alınabiliyor. Hatta bakiye durduğundan o şekilde de değerlendirebilirsiniz.

Hocam teşekkür ederim acıklama için.

• quote:

quote:

Hocam kalan tl bakiyesi gorunmuyormu diye yazmıstım cvp vermemişsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan9842
    Hocam kalan tl bakiyesi gorunmuyormu diye yazmıstım cvp vermemişsiniz

Katlayan tarifeden gelen, Katlayan TL'lerin sorgulaması yapılamıyor. Müşteri Hizmetlerinden kaç TL'niz kaldığını öğrenebiliyorsunuz. Ya da telefonunuzun arama sayaçlarından yakın bir değer olarak takip edebilirsiniz.

Sorgulamayı bence kasti olarak koymuyorlar. Koyarlarsa başka hiç bir operatör, hiç bir tarife iş yapamaz çünkü.. Düşünsenize yükle, hediye dk.ları kullan ve paran hattında kalsın..
  • daha önceki konunun güncel versiyonu olmuş

http://forum.donanimhaber.com/m_39964387/tm.htm

paylaşım için teşekkürler..
  • Tarife iyi ama kafa karıştırıcı
  • mübarek einsteinın görecelik kuramı gibi olmuş. yakında nobel alır bu denklem
  • 3 tane mesaj atmanın Einstein'la ne alakası var be :))
  • Bugun 50 tl yükledim gelen hediyeler

-120 DK her yone ( sana özel kampanyasından geldi)
    -200 TL hediye tl geldi katlayana özel
    -Gece 9 sabah 9 uykusuz avea içi bedava geldi:) 50 tl ana kontor bende kaldı teşekkurler avea ve teşekkurler basturkemin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan9842 -- 12 Ocak 2011; 1:21:34 >
  • quote:

Bugun 50 tl yükledim gelen hediyeler

-Gece 9 sabah 9 uykusuz avea içi bedava geldi:) 50 tl ana kontor bende kaldı teşekkurler avea ve teşekkurler basturkemin

Faydalanmanıza çok sevindim hocam. Güle güle kullanın. Artık SMS, İnternet alabilmek; paranı biriktirebilmek ya da tekrar nakite çevirebilmek sizin elinizde..
  • quote:

Vay be mükemmel ödüller
  • quote:

çok iyiymiş, bende gitmiş faturalı kullanıyorum neyime gerekse
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.