Şimdi Ara

Aybaba istifa etti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
137
Cevap
2
Favori
2.109
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Aybaba istifa etti.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3297 Mesaj
    Samet hoca dediklerini yapmadı genç dedi yaşlı aldı oynatacaz dedi oynatamadı iyi oynarken çok fazla eleştiri yaptı oyuncu küstürdü ve yıldız oyuncu kaprisini çekemedi en baştanda Quaresma meselesinde ben varsam o yok dedi ne idmana çıkardı ne bişey yaptı tamam zor günde geldi ama başarı olarak kendince başarılı oldu sonuç olarak Aybaba %49 başarılı oyuncu idaresi taktik teknik bilgisi ve söylediği sarfettiği bazı kırıcı futbolculara ait kelimelerle %51 sınıfta kaldı o yüzden bugün aramızda yok.Ama yinede teşekkürler kaptan samet aybaba
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    istifa etmez tazminatini almadan zamanında bu adamın ne kadar vizyonsuz oldugunu söylemişdik nerde o fare dili icine kacmışdır
    |
    |

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

quote:

Orijinalden alıntı: arda-1912

Aybaba 2. yıl ücreti olan 1.550 milyon+3. yıldan da 650 bin lira talep etti; BJK "10 taksitte 1.5 trilyon veririm" diyor.Hani beşiktaşın çocuğuydu...hepsi hikaye adamlar paraya tapıyolar.

Kaynak?

Beşiktaş fm de kongre üyesi söyledi sonra güntekin onay bağlandı oda doğruladı
    |
    |

Oguzhan Ozyakup @Ozyakup 2 dk
    Allahim sana sükürler olsun..
    |
    |

başlıklar alt alta güzel duruyor

aybaba istifa etti
    aybaba istifa etmedi :Deheheheh
    |
    |
    1807 Mesaj
    Oğuzhan milli takıma seçildiğinden dolayı o mesajı atmıştır diye düşünüyorum.
    |
    |

İstersen Mourinho yu getir,bu takım ile 3. olur ancak.
    |
    |
    Aybaba'yı yollayan yönetim kimi takımın başına getirip,ne gibi transferler yapıp Beşiktaşımızı şampiyon yapacak merak ediyorum.

Feda diye yola çıkıp hiç transfer yapmadan 3. lüğü beğenmeyenler,seneye takımı şampiyon yapamazlarsa defolup gitsinler.

Aybaba 1 sezonu daha hakediyordu istediği kadar vizyonsuz olsun,yönetimin vizyonu ne ki
    |
    |

Orijinalden alıntı: quanch

Eğer bu adama para ödenirse gönderilmesi için ben bu yönetimden de hayır beklemem artık. Ne bu yahu. Her gidene para veriyoruz.

Sen adamla senelik sözleşme yapıyorsun 4 sene. Tek taraflı fesh edersen tazminat edersin.

Burada Samet Aybaba'nın göstereceği tutum önemli. 1.5 senelik parasını istiyor şuan o yüzden istifa etmedim diyor. İlk sözleşme yaparken para önemli değil diyordu. Al işte...

Orijinalden alıntı: Daxteroy

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Eğer bu adama para ödenirse gönderilmesi için ben bu yönetimden de hayır beklemem artık. Ne bu yahu. Her gidene para veriyoruz.

Sen adamla senelik sözleşme yapıyorsun 4 sene. Tek taraflı fesh edersen tazminat edersin.

Burada Samet Aybaba'nın göstereceği tutum önemli. 1.5 senelik parasını istiyor şuan o yüzden istifa etmedim diyor. İlk sözleşme yaparken para önemli değil diyordu. Al işte...

Yazdıklarını biliyorum hocam benim demek istediğim sitemim yönetime. İlk sene sonunda yolluyorsun ama sene başında gidip 4 senelik sözleşme yapıyorsun. Ee ne farkı var bunun Demirören yönetiminden? Bu tutum devam ederse belki bir sürü dava kapatıldı ama bir o kadar daha dava açılır ve seve seve öderiz yine o paraları.

Tabi Samet hoca Beşiktaşlılık gösterip o parayı almazsa helal olsun derim ama o parayı isterse Samet Hocaya değil yönetime kızarım. Ayrıca kimse ile gidip 4 sene 5 sene anlaşma yapmasınlar. Gelen Messi bile olsa. Sonra aval aval bakıyoruz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    954 Mesaj
    Adama 3 yil icin 4,5 Milyon garanti edilmis adamda bunun yarisini istiyor acik ve net. Adam sevdigi takimi herkes 5. falan olur derken 3.yapmis ve yolluyorlar heralde pislik yapar.
    |
    |
    Müstehaktır ona her türlü zillet."
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not
    samet hoca bırakılmazdı.
    buraya not düşelim.
    yerine gelecek kişi samet hocadan daha başarılı olamayacak.
    Kendimizde beslediğimiz, kendimizde büyüttüğümüz, kendimizde saklı duran bir şeydir sevmek. O hep bizdedir, bizledir, usul usul biriktiririz onu, içimizde yığılı durur.Ve günün birinde ansızın karşımıza biri çıktığında sanırız ki içimizden boşalıveren bu duyguları o taşımıştır bize. Sevmek, kendi kendimizi büyülemektir; kendi kendimize yaptığımız bir büyü.
  • Yarbay
    7352 Mesaj
    En çok da GSliler Samet gittiği için daha başarısız olacağını söylüyor anlamadım bu işten.

Samet Aybaba'nın sözleşmesini geçen aylarda yenilediler hangi akla mantığa hizmet?
    |
    |
    abi anlamıyorum takım kümeye falan oynamadığı için adama dua ediceklerine o kadroyla 3. oldukları için adamı gönderiyorlar ? bu neyin kafası oluyor arkadaşlar ? şimdi gelicek hoca bu takımı şampiyon mu yapacak yani buna inanan var mı ?

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

abi anlamıyorum takım kümeye falan oynamadığı için adama dua ediceklerine o kadroyla 3. oldukları için adamı gönderiyorlar ? bu neyin kafası oluyor arkadaşlar ? şimdi gelicek hoca bu takımı şampiyon mu yapacak yani buna inanan var mı ?

Kafan mı iyi ya ? Ne kümesi en kötü zamanımız da bile öyle bir duruma düşmedik şükür düşenler düşünsün..
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

beşiktaş tamam zor günlerden geçiyor hemde her açıdan ama kümeye oynucak bir durumda yok allah aşkına yapmayın.Samet hoca beşiktaşı 1 adım ileriye taşıyabilcek biri olmadığı için gidiyor lig durumuyla alakası yok.
    |
    |
    Samet Aybaba José Mourinho'ydu da biz mi bilmiyorduk? Beşiktaş'ı üç yapması başarı değildir, Beşiktaş'ın forması üçüncülüğe oynar.
    Başkanımız gereken cevabı daha önce vermişti: "Üçüncülük Beşiktaş için başarı değildir, başarısızlık halinde herkes gider."
Reklamlar
SEO
Bey Azura
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.