Şimdi Ara

Aybaba istifa etti. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
2
Favori
2.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben anlamıyorum sene başında 'ilk 5'e girelim yeterli, bu sezon feda senesi' diyenler şimdi üçüncülüğü beğenmeyip, Aybaba'yı istifaya çağırır olmuşlar.

Bana göre gayet başarılı hocadır, elindeki kadronun rakiplerle olan kalite farkını en başarılı şekilde kapatmıştır. Gider gitmez ayrı mesele ama başarısız değildir Aybaba..
  • http://www.haber1903.com/Besiktas-12870-aybaba_ile_yollar_ayrildi.html

Hoşçakal Samet,Hoşçakal

Futbolculuğunla hatırlanacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderGamer

https://twitter.com/tribundergi/status/336484260246605824

Daha kesin değil bence

Hocam haber kaynağı BJK TV,daha ne kadar reslim olması gerekiyor?

http://www.haber1903.com/Besiktas-12870-aybaba_ile_yollar_ayrildi.html

• bu konuyu kaydedin, beşiktaş çok arar bu puanları seneye gs, fb nokta transferler yaparsa hele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş forması ilk 3'e oynar gibi saçma cümlelerle Samet Hoca'nın yaptıklarını göz ardı etmek doğru değil. Senelerdir ligi 4.,5. bitirirken bu sene bu kadar sıkıntılı olduğumuz bir dönemde 3. bitirdik.

Ama Samet Hoca'nın vizyonu bizi daha öteye taşıyacak kapasitede değildi, 1 yıllık toparlanma dönemini büyük hatalar yapsa da iyi idare etti. Yolu açık olsun, verdiği hizmetler için de teşekkürler.

Bu saatten sonra da yerli hoca gelmez umarım. Türkiye'de bir tek yerli hoca var o da Fatih Terim, onun da karşısında durabilecek yerli bir td yok. Yabancı bir hoca getirilmeli ve masraftan kaçınılmamalı. Bu sene maddi açıdan biraz risk almalıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmax

bu konuyu kaydedin, beşiktaş çok arar bu puanları seneye gs, fb nokta transferler yaparsa hele

Üstad kusura bakma senin kadar işsiz boş Beleş bi adam görmedim forumda . Her Beşiktaş konusunda alakasız alakasız aynı şeyleri yazıp duruyosun , ne olduğun belli değil , seni birileri adam sayıp ipleyince de hoşuna gidiyor , Allah akıl fikir versin .

• İçimden bir ses Beşiktaş seneye Aybaba'yı arıyacak diyor. Yazdığım temenni değil hislerimdir, yanlış anlaşılmasın. Umarım aramazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cartoon

Ben anlamıyorum sene başında 'ilk 5'e girelim yeterli, bu sezon feda senesi' diyenler şimdi üçüncülüğü beğenmeyip, Aybaba'yı istifaya çağırır olmuşlar.

Bana göre gayet başarılı hocadır, elindeki kadronun rakiplerle olan kalite farkını en başarılı şekilde kapatmıştır. Gider gitmez ayrı mesele ama başarısız değildir Aybaba..

Adamin karizmasi yok malesef. Bazi talihsiz aciklamalarida kendinu bitirdi. Fatih terim bu takimi 3. Yapsaydi herkes alkislardi.

• quote:

Ben anlamıyorum sene başında 'ilk 5'e girelim yeterli, bu sezon feda senesi' diyenler şimdi üçüncülüğü beğenmeyip, Aybaba'yı istifaya çağırır olmuşlar.

Hocam sene başında gençleri oynatıcam dedi dedi sonuc olarak kazandığımız bir tek Oğuzhan var onuda istemeye istemeye oynattı çocuk kendi bileğinin hakkıyla 11e girdi.Sezon başında genç takım yaratılırsa isterse 10. olalım problem değil dedik ama öyle olmadı,söylediklerini icraata geçiremeyince taraftar doğal olarak istemedi.Ayrıca hatayı hiçbir zaman kendınde aramadı hep oyuncularına suç attı.Gitmesi gerekiyordu iyi oldu.

• quote:

Takıldığın nokta o olmasın adam da vizyon yok o lafları dedik ama bu adamla hersene böyle olcağı belli
  • yerine gelecek kişi kim

mustafa denizli yada yılmaz vural adı geçiyor mu
  • darısı ahmet kavalcının başına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avienova

İçimden bir ses Beşiktaş seneye Aybaba'yı arıyacak diyor. Yazdığım temenni değil hislerimdir, yanlış anlaşılmasın. Umarım aramazsınız.

Son Hocalarımız;

Tayfur Havutçu, Carlos Carvalhal, Samet Aybaba.

Beşiktaş M.Denizliyi, Lucescuyu arar maceraya hiç gerek yok artık.
  • quote:

bu konuyu kaydedin, beşiktaş çok arar bu puanları seneye gs, fb nokta transferler yaparsa hele

her sene aynı laf nokta transfer filan olucağı yok.
  • Kurtulduk sonunda
  • Bu takımın başına Mustafa Denizli gelmezse şampiyonluk zor diyorum ben.
  • quote:

troll müsün nesin gitsene şu konudan
  • Üzüldüm ya inşallah tv yorumcusu olur da ADAM izleriz.
  • Aybaba 2. yıl ücreti olan 1.550 milyon+3. yıldan da 650 bin lira talep etti; BJK "10 taksitte 1.5 trilyon veririm" diyor.Hani beşiktaşın çocuğuydu...hepsi hikaye adamlar paraya tapıyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda-1912

Aybaba 2. yıl ücreti olan 1.550 milyon+3. yıldan da 650 bin lira talep etti; BJK "10 taksitte 1.5 trilyon veririm" diyor.Hani beşiktaşın çocuğuydu...hepsi hikaye adamlar paraya tapıyolar.

Kaynak?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.