Şimdi Ara

Aybaba istifa etti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
2
Favori
2.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SON DAKİKA: Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Futbol Komitesi Başkanı Ahmet Kavalcı'ya istifasını verdi. (Lig Tv)

• tey tey teyyy.. halaylar çekileeee
  • herkese benden cay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olması gereken oldu , teşekkürler hoca cesaret ettin giydin gömleği ama şimdi çıkarma vakti , sana ağır geldi o gömlek .

• Bu arada yinede kendisine teşekkür ederiz.Bu zor senede takımın başına geçti.O her zaman Beşiktaş efsanelerinden birisi olarak kalacak.

Sir Aybaba...
  • Resmi sitede görmeden bu mükemmel habere inanmam.
  • Yener Balcı Bizi diskoya götür

• her zaman yanındayız büyük kaptan umarım yolun açık olur bizde yapamadın ama ertuğrul hoca gibi umarım bir beşiktaşlı olarak birgün bir anadolu takımını şampiyon yapıp bizi gururlandırırsın

üzüldüm lan gerçek beşiktaşlılar bu takımdan gidince üzülüyorum anasını satiyim kümede düşürse üzülüyorum
  • Bu zor dönemde takımın başına geçtiği için teşekkür ederiz kendisine. Ne olursa olsun 3. bitirip UEFA bileti aldık ve saçma sapan sakatlıklar olmasa şampiyonlar ligine bile gidebilirdik. Bu sezon için üzerine düşeni yaptı, ancak gelecek planları için yetersizdi malesef. Kariyerinde başarılar Sir Samet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapması gereken buydu bakalım kim gelecek kesinlikle yabancı olmalı.

• Beşiktaş için hayırlısı oldu.

Fenerbahçe için istiyordum ancak metin tekin beşiktaşa da yakışır.

Metin tekinin teknik direktör,Önder özenin sportif direktör olduğu bir takımı ben görmek isterim ve beşiktaşta başarılı olurlar, kısa vadeli değilde uzun vadeli olarak çok başarılı olacaklarından eminim.
  • alıntı yapıp boşuna cevap yazmayın

ne demek istediğimi anlarsınız
  • Teşekkürler Aybaba.
  • Sıra bizde artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeZiLay

Beşiktaş için hayırlısı oldu.

Fenerbahçe için istiyordum ancak metin tekin beşiktaşa da yakışır.

Metin tekinin teknik direktör,Önder özenin sportif direktör olduğu bir takımı ben görmek isterim ve beşiktaşta başarılı olurlar, kısa vadeli değilde uzun vadeli olarak çok başarılı olacaklarından eminim.

aman hocam bizim değerlerimiz bize gelmesin size olabilir ve dediğin gibi 1 sene sabredilirse başarı gelir metin tekinle ama bizde onuda hiç ederiz biz
    en güzeli yabancı beşiktaşa gelir çalışır olmazsa alır tazminatını gider ne o üzülür nede biz
  • Bir daha kulüp önünden bile geçemez umarım.Benim için her yenilgiden sonra oyuncularının özel haytı üzerinden yorum yapan bir kişi kim olursa olsun bitmiştir.
  • Yapılması gerekeni yaptı... Teşekkürler Samet Aybaba ...
  • Samet Aybabayla toplanan 58 puan ve üçüncülük.Umarım seneye bu puanı aramazsınız.Ziya Doğan tercihi akıllı bir tercih olur.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.