Şimdi Ara

Ayasofya Kaosu +18 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
1
Favori
15.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
157 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkness12

Oy kullanma ehliyetinin gelmesi gerektiğini tüm çıplaklığıyla yüzümüze çarpmıştır.

Kısa vadede Lise Mezunu şartı aranmalı

18 yaş altında seçme ve seçilme hakkı yoksa aynısı 65 yaş üstüne de getirilmeli

lise az. artık elini kolunu sallayan herkes liseden mezun oluyor. ayrıca çocuk yapmaları bile yasaklanmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceza237 -- 1 Ağustos 2020; 2:12:20 >
  • iktidara laf söylücem ayağına osmanlıya laf sokmaya çalışan çakallar basmış burayı

asya hun türk devletiydi

selçuklu türk devletiydi

şu beylik türktü bu beylik türktü

ama adam osmanlıyı duyunca türk değildi hanedandı türkleri açlığa terk ettiler diyor

türk tarihine en büyük başarıları yaşatan imparatorluğa bunu diyor

peki çapsız beylikleri bile öve öve bitiremezken neden osmanlıya bu kadar düşman

tek nedeni din,evet din...

teokratik devlet,yüzyıllarca dünyanın anasını ağlatmış ama bir kısım sevmiyor

sevmemesinin nedeni aslında kendi kökeninde ya malum ırktan ya ermeni ya da yunan kökenli bunu biliyor veya bilmiyor nedeni tamamen bu,vampirlerin sarmısak sevmeme miti gibi durum adam osmanlıyı duyunca içgüdügüsel olarak korkuyor aklı bi tarafına kaçıyor

kendi imansızlığının altıyapısını güçlendirmek için din temelli her şeye düşman kesiliyor kuyruk acısıyla

bazı siyasileri delicesine sevmesinin psikolojik alt yapısında da bu durum var sevmemesinde de...

• oh oh oh süper zekalı insanlar )

• ^7pMş^ ^ kullanıcısına yanıt

Neye dikkat etsin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakallı süper,

• AKP tabanı temsili sakallı abimiz.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Namazı kendine evet ama içki alkole katılmıyorum kendi evinizi ailenizi düşünün babanız içen bi alkolik olsa evde düzen sağlayabilir mı huzur olur mu güven ortamı olur mu benim ülkemi aklı başında ayık bir insan yönetebilir.
    Not . Video yu izleyemedim videoya yorum yapmıyorum sadece yorumunuzu okudum ona yorum yaptım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Açıkçası izleyemedim, kafam kaldırmıyor artık bu cahil kesimin ağzından çıkanları. Sefil hayatlarında takılmalarını diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanlara iş vereceğiz diyen dangalaga Almanların cevabı 😅😅😅😅

• ODYOMRTRİST O kullanıcısına yanıt

Her alkol alan alkolik mi oluyor ? Ben alkolik yönetsin demedim zaten.

Alkolik olmasa dahi yaşadığımız coğrafya heran ayık olmayı gerektirir. CB ni bizzat görüyoruz ülke yönetmek kolay değil uykusuzlukları her hallerinde belli her an herşeyin olduğu bi ortamda 1 saatlik zaaf ülkeyi nerelere götürür ben an ayık olması gerektiğini inanıyorum yöneticinin

• Klasik akepe secmeni. Allah deyip hirsizlik yapmasini istiyorlar adamdan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ODYOMRTRİST O kullanıcısına yanıt
    Alkolik olmasa zaten ayık olacak ? Yani bakış açınız nasıl ben onu çözemedim.Masada 2 kadeh içen biri ayık kalamıyor mu şimdi ? Günün her saati içecek gibi durum yok ayrıca ülke yönetmek ile ayık olmanın içkinin ne alakası var Yani kafanızda canlandırdığınız şey cebinde küçük matara taşıyan sürekli içen bir adam mı ayık kalmalı diyorsunuz ? 1 saatlik zaaf bir yere götürmez.Her şeyi ben yapacağım her şeyi bana soracaksınız demezse götürmez.Normal insana zaten 1 saat oturunca bir şey olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 1 Ağustos 2020; 10:50:33 >
    Vereceği kararın sağlıklı olucağına inanmıyorum ve ayrıca ağzıma bi damla bile sürmediğim için etkisini süresini bilemiyorum

• Gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

• Bakın benim başıma ne geldi,

3-5 gün önce taksiye bindim, şoför dayı ile sohbet ederken aylık 2400-2600 TL kazanıyorum çok şükür durumum iyi dedi :) onu bulamayan da var tabi adam ekmeğinin peşinde orası ayrı.

Kurban geliyor eve et getiren olur kavurma yapacağım valla bi et yiyelim dedi :( abi dedim keşke ülke iyi yönetilse herkes et yese et lüks olamaz dedim, adam bana baktı nesi varmış yönetimin dedi ? abi dedim tarıma,hayvancılığa biraz önem verilse et,süt,meyve,sebze vs %50 düşer herkes yer dedim.

Avusturya'da kardeşim var yanına gittim en iyi etin kilosu 5-7 euro arası dedim, ee 5x8 40 TL burada da aynı dedi :) olur mu abi anlatmaya çalış vs olmadı tabi :) ikna olmuyor. sonra abi madem dövizi çarpıyorsun orada asgari ücret 1300 euro yani 10 BİN TL'den fazla dedim durdu o öyle olmaz neden parayı çarpıyorsun dedi :) sen neden çarptın dedim o zaman ses yok.

Vergi çok orada diyor, gittin mi hiç dedim ? yok ama öyle 1300 euro alıyorlar ama %40 hatta %50 gidiyor ellerinden diyor :) abi yok öyle bir şey bu 1300 euro vergiler gitmiş hali diyorum yoook.. şu araba orada 3000-4000 euro bak 2 ay çalış al dedim mesela yıllık 10 kat vergisi var diyor. hepsi şaka gibi. eğitim şart valla beyler.

• Zamanında taşlanan Aysun kayacı geliyor hep aklıma. Kadın meğer Atatürkden sonraya oynarmış ileri görüşlülükte

O namaz kılıp oruç tutanların bazıları alkoliklere taş çıkarır hocam, bakmayın onların namazına niyazına.

• Klisede namaz kılacağız diye yapmadıkları şaklabanlık kalmadı.

• Sheldon-Cooper S kullanıcısına yanıt
    Biliyorum maalesef.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.