Şimdi Ara

Ayakkabımı nasıl genişletebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
14.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen yaz aldığım Mercurial model Nike marka ayakkabılarım 43 numara fakat benim habire ayaklarım uzuyo şuanda 44 numara 15 yaşındayım artık uzamasın yeter yani hiç bi ayakkabıyı uzun süre giyemiyorum neyse konu şu bu ayakkabılarımı çok seviyorum ama ayakkabıyı giydiğimde birazcık baskı oluyo önde yanlara doğru falan ayakkabıyı nasıl genişletebilirim hem batığım var ayağımda o olmasa rahat oynarım futbolumu ama batık olduğu için çok daha acıyo ?

• ayakkabıyı yan yatır
  • içine kafanı sokmayı dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0 ®h Negatif

içine kafanı sokmayı dene

sandalyeden düştüm la

• Ayakkabı tamircilerinde kalıp genişletme işlemi yapılıyor ama giyilmiş bir ayakkabı açılabilirmi bilmiyorum. Çünkü yeni alınan ayakkabılara uygulanıyor diye biliyorum. Ama sen yineden bir sor eğer oluyorsa kalıbını genişletebilirler.
  • Ensenden Geçir
  • benim derdimde daraltmak yanlışlıkla denize girdim ayağımda kalıp güneşte vurunca folfoş oldular yeni almıştım yaa

bu arada ayakkabıcılar genişletirler ama o kadarda genişlemez sanırım sonuçta taban aynı kalacak
  • benim ayaklar 48 nomarette o yüzden snden daha kötü durumdayım

kalıba koy
  • Evde ayakkabı genişletme spreyi diye bir şey var ama işe yarıyor mu bilmiyorum.
  • ilginç bir yöntem öğrendim daha denemedim deneyip sonucunu bildiririm.
    1- ayakkabının içine gazete doldurup iyice sıkıştır
    2- bir poşet içerisine koyup buzdolabının buzluk kısmına koy
    3- 1 2 gün bekledikten sonra çıkar ve içindeki gazetelerle birlikte kalorifer üstüne koy, 1 numara genişliyormuş, zaten ayakkabıcıların yaptığı kalıba koyma işleminin mantığı da buna benziyormuş

denemesi bedava :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.