Şimdi Ara

AYAKKABıM VICIK VIJK ÖTÜYOR :)) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
89
Cevap
0
Favori
55.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi daha adidas alırsam forumdakiler kovalasın beni

neyse bir çocukluk hayalini 28 yaşında gerçekleştirdik. O da ötüyo anasını sattımının kıvırta kıvırta yürüyos töbe töbe !
  • yağlaman lazım kardeş küflenmiş seninkiler
  • bende nike var viyak viyak ötüyo.millet paso bakıyo yolda ama özellikle ayakkabı ayağımda 7-8 saat kalmışsa o zaman daha fazla ötüyo
  • Benim ayakkabıda ötüyordu. Sonradan geçti. Nasıl oldu bilemiyorum
  • benimki yağmurlu havalarda hep ötüyor gıcık oluyorum bazen
  • eski adidasımda vardı bu problem..
    gerçi tek problem o değildi..
    almıyorum artık adidas
  • valla küçükken bi yaşlı teyze vardı yaz aylarında yürüken o derlik nasıl vıcık vıcık öterdiya.

şu ana kadar öle bir sorunum olmadı
    olursada 2.ye asla giymem

nemli havalarda ve açık terliklerde çıplak ayakla çok görülen bir olay
  • ya bende adidas samba var 2 haftalık vıjk cırşt ötüyo ses gelen yerde dil denen şeyin etrafa sürtmesi bağçıklara sürtününcede geliyor bu ses çok gıcık bişey 3 çeşit bağlama şeklini denedim bağcığı değiştirdim yinede geliyor ses bu dili koparsam yerine başka bi dilmi diktirsem plastik gibi bişey zaten nabiim şimdi ben bunu kuzenim aldı ole kaldı ayakkabı okulum nişantaşında tüm sosyeteye rezil oluyom 2 haftadır yaw o metronun koridorlarındada yankı yapıyor nerdeyse

bi arkadaş ilk giydiğinde olur dedide iki haftadır hergün giydim hala aynı hatta ilk gün fazla değildi git gide fazlalaştı nabiim zeytin yağı falan mı süriim
    bunasıl konu yaw iyiki açılmış baya dertli varmış içimi döktüm arkadaşımada aldık o da adidas kız modellerinde bi sorun yok hatta sanki daha kaliteli sahte mi diye kıllanıyorum ama diil caruselden alınmış yada capacity ...
    bi çaresine bakıcaz artık nabalımmm

• mahallede yürüyoruz 4-5 arkadaş önümüzde yaşlı bir teyze yürüyor ayaklarındaki terliklerden de tıss tısss fıss gibi sesler geliyor bende bastım espriyi:
    -Kadın mı Kamilkoç şehirler arası mı belli değil arkadaş dedim

Kadın da duydumu nedir cık cık cık dedi böyle yılan gibi tıslamaya devam etti
  • Bir süre sonra geçiyor fakat çok nadir de olsa arada tekrarlıyor. Bu arada çok sağlam ve rahat bir ayakkabıdır, hayırlşı olsun. Adventure için konuşuyorum.
  • Benim Nike'lar da ötüyor. Tabanı çökmüş ondan.
  • Fıs fıs ediyorsa tabanda delik vardır.

Çıt çıt ediyorsa çakıl, zeytin çekirdeği kaçmış olabilir.
  • baba pırt pırt ediyosa napmak lazım? :P

quote:

Orjinalden alıntı: BX4TC

Fıs fıs ediyorsa tabanda delik vardır.

Çıt çıt ediyorsa çakıl, zeytin çekirdeği kaçmış olabilir.

• Aldığım ayakkabı büyük gelmeye başladı ne yapmamız lazım bilen varmı önüne gazete koyun diyen var...
  • Benim en sinir olduğum şey de spor ayakkabı ile merdivenlerden çıkarken gıcık bir ses gelmesi.

Yavaş yavaş çıkmaya çalışıyorum ama istemeden o ses çıkıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Benim en sinir olduğum şey de spor ayakkabı ile merdivenlerden çıkarken gıcık bir ses gelmesi.

eğer bu basket ayakkabı sesi gibi sesse aynen yaw bende
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ultio

quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Benim en sinir olduğum şey de spor ayakkabı ile merdivenlerden çıkarken gıcık bir ses gelmesi.

eğer bu basket ayakkabı sesi gibi sesse aynen yaw bende

Yok hocam bütün spor ayakkabılarında yaşadım bunu. Deli ediyor o ses ya. Merdivenden çıkarken millet bana bakıyor. Parmak uçlarıyla çıkmak lazım.

• benim botlarda çin çin ötüyo
  • Adidas var, üstelik ayakkabı Amerika'dan geldi, dışa doğru basınca kurbağa edasıyla ötüyor.

Ama sorunu çözmüş bulunmaktayım.

Ayakkabının bağcıklarını çıkarıp bir kenara koyuyoruz.İki tane sıcak suda takla atmış bol sabunlu bezi ayakkabı teklerinin içine yerleştiriyoruz.Geceden yerleştirin sabahtan çıkarın.Daha sonra normal bir poşetin içine ayakkabıları koyup ayrı bir derin dondurucunuz var ise içinde bekletin, yok ise buzdolabının derin dondurucusuna veya tanıdığınız bir market vs.. var ise onun derin dondurucusuna da koydurtabilirsiniz, sadece 1 saat.Çıkardıktan sonra bağcıklarını takıp normal yaşantınıza devam edebilirsiniz.2 veya 3. günde tamamen etkisini gösterecektir.Ben faydasını gördüm.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.