Şimdi Ara

AYAKKABıM VICIK VIJK ÖTÜYOR :)) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
55.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hava tabanlı ayakkabılarda hava tabanında delik veya patlak olursa bu şekilde vıcıklar bendeki kinetixlerde o şekildeydi hava tabanını taşa deldirmiştim
  • eyvallah baba :)

quote:

Orjinalden alıntı: Piscocuk

Olur öyle..

• Benim ayakkabım da ötüyor.Alalı 2 hafta oldu.

Hava tabanı patlak sanırım,götürüp geri vereceğim.Almazlarsa kavga çıkartırım
  • Bırak ötsün havan olur
  • spor ayakkabılarda özellikle hava yastığı olan ayakkabılar bir süre sonra tabanın altında yada yanından deriyle tabanın birleştiği yerde çok çok ince bir yerden hava kaçırarak bu sesi çıkarırlar hava yastığı olmayanlarda ayağını havaya kaldırdırında delikten hava dolar sen ayagını basınca tekrardan havayı dışarı basar ses çıkar kundurularda topuk kısmından çıkarır buda yanlış bilmiyorsam topuk kısmındaki çivilerin gevşeyip yada topuğun temas yerinden çatlaması sonucu topuğun sürekli hareket etmesinden dolayı ses çıkıyor

bu soruna yapılacak şeyler şunlar kundura giyenler ayakkabı tamircisine gidip topuklarını tamir ettirecek spor ayakkabı için hiçbirşey yok açık yeri görebilirseniz yapıştırabilirsiniz yada benim gibi kafaya takmıcaksınız bendede hava yastığı olmayan düz taban ayakkabı var ondanda ses geliyor bunlar üretici hataları değil yapıştırıcının o bölgeden kuruyup tuttğu yerden iğne kadar bir yerin açılması sonucu olur sonradan kullanım sonucu olabilecek şeylerdir aldığınız yere götürürsünüz üretimi türkiyede ise yaparlar ithal mallara ne yaparlar bende bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 10 Ekim 2008; 10:50:41 >

• haklısın hocam. yalnız dikkat ediyorum sanırım hava ile ilgisi yok benimkinin. çünkü bariz bir sürtünme ve lastik sesi geliyor. topuğun altındaki dişler sanırım ilk başta yan basıyor. Önce topuk bastığı için. Sonra ayağın geri kalanı basınca bu ses çıkıyor.. Yani ayağı dik olarak yere bastığında ses çıkmıyor. dolayısıyla bu dişler birbirine ya da biyere sürtüyor olmalı.
  • Bendede Nike Shox Serisinden Bi Ayakkabı Vardı. Bi Gün Islak Bi Yere Bastım Sonra Koridorlarda Yürümeye Basladım. Ve İŞte O Kahrolası Ses Benide Yakaladı. Utanıyodum Resmen Yürürken. Ses Çıkmasın Die Farklı Yürüyüş Şekilleri Denedim Ama Bu Milletin Dikkatini Daha Çok Çekti Artık O Ayakkabıyı Giymiyorum Lanet Olası Converse'den Bende Aldım. Ama Bu Seferde Ayaklarımı Mahvetti Bu Converse. Baska Ayakkabı Alcam Artık. Bu Arada Converse'in A.Q
  • ayırdım 2 parçaya benimkini rahat ettim ben gittim yeni aldım
  • Nike Air tabanda sorun yaşayanlar,tabanınız delinmiş olabilir.
    Bende de aynı sorun başladı,ayakkabının altına baktığımda raptiye girdiğini gördüm.Raptiye hava tabanını deldiği için ayakkabı her seferinde O403 otobüsleri gibi bir ses çıkartıyor
  • çok gıcık bir durum
  • Aynı durum bende de var.Adidas Superstar II aldım.Sol ayakkabı tabanına bişey oldu,ani bir hareket yapınca mesela basket oynarken falan sert bir adım attıgımda veya her neyse, acayip bi vıyaklama çıkıyo Ayakkabıcıya goturucem
  • Aynı dert bende de var (amma fazlaymış dertliler be ) Nike'ın bi ayakkabısı her yerinde hava fonksiyonu var değişik bir tür. Harika ayakkabılar ama şu ses olayı yüzünden giymiyorum bazen. Yok mu bunun bi patch'i falan filan
  • Bende de nike ın siyah spor deri tarzı bir ayakkabısı vardı. Aynen son zamanlarda vıcık gacırt gucurt sesler cıkıyordu. Yani sabahları işe giderken yanımdan geçen hatunlar sırf o sesi duymasın diye değişik yürüme stilleri geliştirmiştim. Ama arkadaşın da dediği gibi daha çok dikkat çekiyor Bir ara yağlamayı düşündüm ama yapmadım. şimdi kullanmıyorum lanet olasıyı. Slazenger aldım yeni hafiften onlardada o403 kapı tıs tıs sesi başladı gibi
  • ahaha :D
    iyi ki açmışım bu topiği ya amma çok sorunlu ayakkabı varmış :D
  • Bende de aynı ayakkabı ve aynı sorun var, ama ayakkabıyı gerçekten çok seviyorum, çok şık ve inanılmaz rahat, nerde satıldığını bilsem en az iki çift daha alırım, aranız da bilen varsa ve söylerse çok makbule geçer.
  • Benimde öyle ama garantisi bitti benim ayakkabının.
  • aynı sorun bendede var yürüyüşüm değişti ses çıkarmasın diye tenhada cırt cırt yürüoyorum yanımdan biri geçerken ayakkabının yanlarına basıyorum korkuyorum biri osuruyo sanacak diye
  • mohahaha aynen ya :D

yürüyüşüm değişti valla :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: dodocan

1 yıldır aynı sorun bendede var adidas samba diye bir ayakkabı var vıcık vıcık ötüyor sinir oluyorum

beli kırılmıştır ayakkabının çok normal birşey
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Beta_

quote:

Orjinalden alıntı: dodocan

1 yıldır aynı sorun bendede var adidas samba diye bir ayakkabı var vıcık vıcık ötüyor sinir oluyorum

beli kırılmıştır ayakkabının çok normal birşey

ilk aldıgım günden beri böle hiç giyilmemişti ve hiçbir yeride kırık değil:D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.