Şimdi Ara

Ayakkabı Aldım Beyler SS'li (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
2
Favori
3.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • _GuMmY_ _ kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum anlatamazsın bu adamlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

iç bir apaçinin bunu almaya gücü yetmez dostum zaten modelinide bilmez Türkiye'De jordan giyen sayılı kitledenim

Ayakkabının hikayesi yeter :) Güle güle kirlet.
  • Yuhhh köylü müsün arkadaşım, kotun altına giyilir mi o? Zamanında 2-3 çeşit Jordan kullanmış biri olarak sadece basket oynarken giyerdim.
  • eger ayakkabının hakkını veriyorsan dogru bir seçim yapmışsın. yani kapalı spor salonunda amator yada profosyonel olarak basketbol oynuyorsan iyi seçim olmuş. ama dışarda jean altına giymek için aldıysan çok kötü bir tercih olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GuMmY_

Bu ayakkabıyı bilmeyenler boş konuşur sen boşver ayakkabı iyi hayırlı olsun

+16252
  • Salonda müthiş sokakta çöp
  • zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence çok kötü
  • Güle güle giy kardeşim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

Yalan mı ? bilmediğiniz şeylere apaçi işi çöp diyip duruyorsunuz amerika'da bile sınırlı versiyonda çıkıyor bu ayakkabılar

Ben ayajkabınma bısey demedım zevk meselesı tabıkı ama gorgusuzluk yapıyosun yok sınırlı sayıda yok gıyen sınırlı sayıda adanaya gel sana 510 lırayı verecm soz verıyorum ama ustunede dovup gonderırım senı
  • kitle mitle saçma işler ego tatmin olmaz bunu giymekle.ama merak ettim bu apaçi işi diyenler nerenin apaçisinden bahsediyor.antalyadaki apaçiler bunu giyiyomuş vay anasını antalya zengin kesim mi ki.adam daha gündelik giycem demeden apaçi demişsiniz.gündelik de giyilir de gerçi abartılı ve çirkin durur.bi şeye de apaçi demeyin be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Teneke

Bune lan uzay endüstrisindenmi aldın D:

aynısını dicektim bune astronot botuna benziyor
  • Üzerine para verseler giymem o kadar diyorum.
  • Sanki profesyonel basketbolcusun
  • Bi tur versene

Şaka bi yana, aktif basketbol oynayan
    bir insan değilsen alman gereksiz. En basitinden bi kot pantolonla giysen, cık, hiç gitmez.
  • hahaha havalara bak ya kıyamam

sayılı kitledenim rerörerörerö

• Jordan 12 "Taxi" Türkiye'de de jordan giyildiğini görmek güzel
  • bu forumdaki insanlardan dışarda hiç yok nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skillet

Sanki profesyonel basketbolcusun

Profesyonel olmasına gerek yok hocam performans için alınmış birşey değil diye düşünüyorum majesteleri hasta hasta maça çıkıp yıldızlaşmıştı o gece bunları giyiyordu hatta meşhurdur scottie pippen a sarılmış hali zor çıkmış salondan.
    Hiç giymedim ama şuan kullandıklarımı metheden çok olduğu için aldım ama kısa olduğundan ayak çatladı
  • iyi oynuyor musun bari?yoksa sitede oturup basketbol seven ama iyi oynayamayan,çok iyi oynadığını zanneden kıvırcık ergen irisi misin?

bir ayakkabı alıp buraya konu açtığına göre bence ikinci şık moruk
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.