Şimdi Ara

Ayakkabi(15-25TL),BULDOZER Bot(100TL),Finish 8x 70li(32.90TL) ve 3lt Perwoll(19.90) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
4
Favori
17.483
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şok ta 55 li Finish 25 tl üzerine 19 tl. Perwoll de 1.8 lt 9 tl ihtiyacınız varsa kaçırmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crashserkan kullanıcısına yanıt
    Normal ayakkabılarda 41 giyiyorum ama bütün botlarda 42 oluyor. Bu aldığım parmak uçlarından sıktığı için açılması olmaz. Ayakkabıyı çektim göstereyim.

Ayakkabi(15-25TL),BULDOZER Bot(100TL),Finish 8x 70li(32.90TL) ve 3lt Perwoll(19.90)

Ayakkabi(15-25TL),BULDOZER Bot(100TL),Finish 8x 70li(32.90TL) ve 3lt Perwoll(19.90)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Normal ayakkabılarda 41 giyiyorum ama bütün botlarda 42 oluyor. Bu aldığım parmak uçlarından sıktığı için açılması olmaz. Ayakkabıyı çektim göstereyim.

satıcıya la konustunuzmu belki 42 vardr.ayak yapisi sanirim.

Stoklarda gözükmediği için sormadım hocam. Zaten 41 alarak riske girmiştim napalım kısmet değilmiş :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    geri gonderin ayagima olmadi diyerek saticiyla konusun

• Bot geldi, ürün tekleri 2 renk ve deforme olarak elime ulaştı teki güneşte kalmış gibi soluk teki normal. Tabanında çatlaklar var 100 liraya demek bu kadar oluyor.

Ayakkabi(15-25TL),BULDOZER Bot(100TL),Finish 8x 70li(32.90TL) ve 3lt Perwoll(19.90)Ayakkabi(15-25TL),BULDOZER Bot(100TL),Finish 8x 70li(32.90TL) ve 3lt Perwoll(19.90)

• quote:

Orijinalden alıntı: asemihc

Bot geldi, ürün tekleri 2 renk ve deforme olarak elime ulaştı teki güneşte kalmış gibi soluk teki normal. Tabanında çatlaklar var 100 liraya demek bu kadar oluyor.

cila lazım

• lescon ayakkabida kalip nasildir

nike da kosu ayakkabilarinda 44 filan giyiyorum

• Perşembe gece Look Life marka 2 ayakkabı siparişi vermiştim. Kargonuz yola çıktı mesajının geldiği Cumartesi öğlen kargo elime ulaştı :) süpriz oldu. Ürünler gayet güzel çıktı. Hediye yolladıkları kahvenin izleri dışında

• quote:

Orijinalden alıntı: sebilge

Perşembe gece Look Life marka 2 ayakkabı siparişi vermiştim. Kargonuz yola çıktı mesajının geldiği Cumartesi öğlen kargo elime ulaştı :) süpriz oldu. Ürünler gayet güzel çıktı. Hediye yolladıkları kahvenin izleri dışında

gule güle kullanin.

evetbbanadabkahve göndermişlerdi ama kahve etrafa sacilmis sanırım:)

• Konu sahibine teşekkürler. Aynı lescon ayakkabıdan ben de aldım. Sıfır gibi kusursuz geldi. Normalde 41 giyerim ama stokta olmayınca 40 aldım gayet iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugrul.35

Konu sahibine teşekkürler. Aynı lescon ayakkabıdan ben de aldım. Sıfır gibi kusursuz geldi. Normalde 41 giyerim ama stokta olmayınca 40 aldım gayet iyi oldu.
    Iyi günlerde olsun.

Bi foto atsaydiniz keske

İlk mesajı yazarken yüklemeyi denedim ama mobilde sorun çıkarıyor. Şimdi olacak mı bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugrul.35 -- 7 Kasım 2018; 22:23:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar adamlar sıfır kutusunda ücretsiz kargo ayakkabı gönderdi 17 liraya şaka gibi normalde ne giyiyorsanız o numarayı alın numaralar standart ve orjinal haber veren crashserkan arkadaşımıza teşekkür ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan_uyar -- 7 Kasım 2018; 22:30:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan_uyar

arkadaşlar adamlar sıfır kutusunda ücretsiz kargo ayakkabı gönderdi 17 liraya şaka gibi normalde ne giyiyorsanız o numarayı alın numaralar standart ve orjinal haber veren crashserkan arkadaşımıza teşekkür ediyorum
    Güle güle kullanın

Keşke fotoğraf paylaşsanız

• kinetixin kısa keten 42 numarası olsa alırdım uzun olandada 41 ve 44 kalmış hiç zorlamıcam.
  • 5 Kasımda siparis verdim, bugün elime ulastı. Isyerindeyim acamadım henüz paketi, daha sonra foto eklerim
  • Paketleme gayet basarili. Faturali. Kahve hediyeli. Farkedebildigim tek sey ayakkabilardan birinin tabani sararmis onu da 3-5 kullanimla dengelerim diye umuyorum. 70 liraya 3 cift ayakkabi. Genel olarak tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.