Şimdi Ara

Ayakkabi(15-25TL),BULDOZER Bot(100TL),Finish 8x 70li(32.90TL) ve 3lt Perwoll(19.90) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
4
Favori
17.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Kargom bugün geldi, ürünün kutusu, etiketi falan orjinal gibi geldi. Ama fiyatının uygun olma sebebi eski sezon olduğu için galiba. Çünkü botun rengi solmuş, sarı renk olarak aldanmayın. Ama genel itibari ile 100 TL’ye daha iyisini bulamazsınız. Bu arada ben 41 söylemiştim ayağıma küçük geldi. Bir numara büyük söyleyin. Paketlemesi çok iyi değildi ama ürün sıfırdı.

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler iyi gunlerde kullanin

• 2 adet aldık inşallah çakma değildir

teşekkürler haber için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de sarı istemiştim tarçın rengi geldi rengi soluk değil aslında Google'a yazarsanız görürsünüz nasıl Memnun kaldınız mı

• crashserkan kullanıcısına yanıt
    Keşke bana da tarçın gelseymiş. Benim kim açık sarı gibi olmuş. Herhalde depoda çok bekledi. Eve gidince fotoğrafını çekip atarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Keşke bana da tarçın gelseymiş. Benim kim açık sarı gibi olmuş. Herhalde depoda çok bekledi. Eve gidince fotoğrafını çekip atarım.
    O değil de 41 numara ayağınıza nasıl olmadı Ben onu anlamadım Yalnız şöyle bir şey var ayakkabıyı giydikçe açılacak ve ayakkabı Çünkü deri ayakkabı koklamadınız mı peki

• aynı firma hem n11'de hemde gitti gidiyorda satıyorlar
    yorumlar oldukça iyi
    site son derece güvenilir gibi görünüyor.
  • kapis kapis gitti botlar bazi arkadaslarda sahte dedi arkadas sen git bi avmye sana fiyat kupurunun fotosunu attim sayfalarda sıcak fırsatlarda gezen adam var ama diyoki sahte bilmemne ota b.ka yorum sonra gidiyo magazadan 400 500 tlye ayakkabi bot aliyo orjinal aldim diye takla atiyo seviniyo bu arkadaşlar lütfen forum dan cekip gitisnler lüzumu yok.

Firsattannyararlanan arkadaşlar gule gule kullansin

Kizma baskan kimse sahte demediki sadece nasil aytilir dedim kendi adima yoksa urundrn cik kisi sayende yaralandi tebrikler

• quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Finish Carrefourda daha uygun dün aldım 55 li 23.90 tl 43 kuruşa geldi tanesi . Perwollde a101 de 19.90 tl ye satılıyor
    https://www.carrefoursa.com/tr/finish-bulasik-makinesi-deterjani-hepsi-bir-arada-tablet-55-li-p-30217972

36.90₺ diyor siz indirim varken mi aldınız?

• osmanak kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ben aldığımda indirimliydi

• hocam siz bu üründen mi sipariş verdiniz. size gelen daha koyu daha güzel sitedeki çok açık sarı

.
    Ayakkabi(15-25TL),BULDOZER Bot(100TL),Finish 8x 70li(32.90TL) ve 3lt Perwoll(19.90)
  • Aldiginiz urunlerin foto paylasirsaniz super olur

• quote:

Orijinalden alıntı: secovaleo

Aldiginiz urunlerin foto paylasirsaniz super olur
    sizin için ayrıntılı cektim

Ayakkabi(15-25TL),BULDOZER Bot(100TL),Finish 8x 70li(32.90TL) ve 3lt Perwoll(19.90)

Emeginize saglik cok tesekkurler artik tereddutu olan kalmamistir herhalde bu arada iyi gunlerde kullanin kalibi nasil acaba darmi

• quote:

Emeginize saglik cok tesekkurler artik tereddutu olan kalmamistir herhalde bu arada iyi gunlerde kullanin kalibi nasil acaba darmi
    ayagim tarakli degil bana tam oldu cunki ben almadan önce arastirdim dar kalipmi diye standart kalip

• Üniversitede okuyan kardeşimin bot ihtiyacı vardı. Konuyu açan arkadaşımıza teşekkür ederim. Buldozer bot aldım 1 adet.

• quote:

Kizma baskan kimse sahte demediki sadece nasil aytilir dedim kendi adima yoksa urundrn cik kisi sayende yaralandi tebrikler
    dostum ben senin icin demedim absolut arkadas demiski babayi almayalim ayiptir ayip.

• quote:

Orijinalden alıntı: referans09

Üniversitede okuyan kardeşimin bot ihtiyacı vardı. Konuyu açan arkadaşımıza teşekkür ederim. Buldozer bot aldım 1 adet.
    iyi gunlerde kullanin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.