Şimdi Ara

ayağında converse le abd karşıtı slogan atan insan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
3.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Conversle ABD karşıtlığının ne alakası var? Sosyalistler yabancı sermayeyede yerli sermayeyede karşı, poşetmi geçirsinler ayaklarına?
  • tavuk dönere 6 ay boyunca melih gökçek karşıtı slogan attılar kızılayda
    et döner verseler chp karşıtı slogan atarlar
    böyle karaktersiz satılmış insanlar işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForYouKill

ayağında converse le abd karşıtı slogan atan insan

• quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

ben anlam veremedim unidede bazen görüyorum amerika defol diye bagırıyolar ama

elde coca-cola
    cepte motorola
    ağızda winston
    ayakta converse
    altında levi's

takılıyolar ben anlam veremedim siz acıklık getirirseniz sevinirim.
    Not:hicbir siyasi görüşüm yokdur sizde olayı siyaset kavgasına dönüştürmezseniz sevinirim...

elde coca-cola 0,36 $ (kutu)
    cepte motorola free
    ağızda winston 4-5$
    ayakta converse 15-30$
    altında levi's 9-12$

bunlar sıradan , alt ve orta gelir giysisi burda
  • bizim neyimiz özenti olmamışki buda olmasın.
  • amerika içimizde artık içimizde
  • konuya dahil olmak istemem ancak motorolanın piyasadaki en sağlam telefon olduğunu idda edebilirim.4.kattan aşağı düstü hala sorunsuz calışıyor dokunmatikde dahi sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: STATES GUY

quote:

elde coca-cola
    cepte motorola
    ağızda winston
    ayakta converse
    altında levi's

Not:hicbir siyasi görüşüm yokdur sizde olayı siyaset kavgasına dönüştürmezseniz sevinirim...

elde coca-cola 0,36 $ (kutu)
    cepte motorola free
    ağızda winston 4-5$
    ayakta converse 15-30$
    altında levi's 9-12$

bunlar sıradan , alt ve orta gelir giysisi burda

Yok artık, burda levi' s kotlar 40$ ile 70$ arasında

• Neden yadırgandı anlamadım, o amerikaya karşılık sadece emek ve faist sömürüye karşıdır, ona karşı olan adam canvers giyemezmiki, türk malı kaliteli ayakkabı vardıda bizmi almadık, varmı bir tane türk malı elektronik eşya, yada makine ne var allah için söyleyin, kaliteye, teknolojiye karşı çıkmayacaksın bunun üretilmesindeki sömürüye karşı çıkacaksınız ikisini karıştırmayın,

yerli malımı kaldı şu an türkiyede bana bir tane öz be öz yerli malı bir şey göstyerin,
    bebeler vesteli yerli malı sanıyor aynı yerli malı haftasına fanta götürmekle eş deger bu,

türkler sadece al satçıdır asla taknolojinin içinde olamadılar, tren kaçtı biz sadece trene bakıyoruz (anlayana) biz zamanında çok ugraştırk türk malı olsun çamurdan olsun diye ama bunu halkımıza anlatabilidik nede bizi sömürmeye hazır zengin adilere.
  • quote:

Converse o da verir!Hakkını yemeyelim...Hem converse çin malıxd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çav bella

quote:

elde coca-cola
    cepte motorola
    ağızda winston
    ayakta converse
    altında levi's

Biz devrimciler bunlaa sosyomoda diyoruz.Bunlar sosyalsit filan değillerdir daha çok kız düşürmek için yapmışlardır.Veya Sosyalizmin S'sini anlamadan sosyalistim derler.Troçki de soyalist lider diyince oo lenin gbi büyük adam derler.Oysa biri bolşevik biri menşevik.Neyse bu gibi insanları takmayı değmez Gerçek soısyalistlerin ve Sosyalizme inananlar bu gibi insanlar değildirler.Ayrıca kapitalizme karşı oldukları için de kapitalist markalar giymemeli sermeyeyi olabildiğince kullanmamalıdır.Aynı Durum Kemalistler için de geçerli.

peki ne giysinler?

• bizim okulun devrimci tayfası da her hafta sonu burger kingde ya da mc donalds'da buluşup bi güzel menülerini yiyip strateji belirliyorlar.. ne kadar acınacak bi durum demi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: desing
    quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi
    Yerli malı haftasında okula fanta ile giden gençler büyüdü işte

Bu kadar güzel anlatılabilir...Ama o zaman çocuktuk

Sosyalistin Converse'i yerine ülke yönetenlerin sol bileklerine taktıkları Rolex saatlere bakmak daha iyi fikir gibi geliyo bana!

• valla sinir oluyorum şu özenti sosyalist genç tayfasına, bizim sınıftada var böyle tiplerden. Hepside kız. Sorduğum her sosyalistin bilebileceği basit bi soru. Liberal ekonomi nedir?(devletin değilde diğer özel şirketlerin üstünlüğü gibi bişey) 1 i hariç hiçbiri bilemedi, dedim kahretsin sizi ya... insan geri kafalı olmasın biraz ki bilebilen kızın ayağında bile konvers varken ben bunlara özenti demiyeyimde ne diyeyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suicide Lane

Devrimini de yerim sosyalizmini de . Bu ülkeye zarar vermekten başka ne yapıyorsunuz?

buna katılırım.sosyalizm adı altında teröristlere fırsat doğuyor zarar vermek için.gerçek bir komünist görmek nasip olmadı.
  • kavga çıkabilir
  • sigara kullanmak sağlığa zararlıdır deyipde kendi içen doktor misali bunlarda giyiniyor içiyorlar ama avrupanın bu kadar dünyaya hakim olmasına karşılar.
    bir kere avrupaya neden karşı çıkıyorsun? kaliteyse kalite onlarda.teknolojiyse teknoloji onlarda. ayağında bile onların ayakkabısı varken senin deli gibi sokakta sağa sola taş atman niye? bir kere karşı çıkıyorsan da sokakta bağırıp çağırmanın kimseye faydası yok.
  • Benim bu duruma karşı en gıcık olay; "madem devrimciyim, solcuyum diyosun! neden üstündeki kıyafetlerin hepsi amerikan malı?" diye sorduğumda düzen bunu gerektiriyo oluyor Ne alakası var ulan yerli malının suyu mu çıktı?? 150 lee pantolon alcağına 30 liralık lcw giy, rodi giy. tiger yada converse giyeceğine kinetix mesela ama mesela bu tür insanların karakterleri öyle bi garip ki onlara ne diyeceğimi bilmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: act48

Benim bu duruma karşı en gıcık olay; "madem devrimciyim, solcuyum diyosun! neden üstündeki kıyafetlerin hepsi amerikan malı?" diye sorduğumda düzen bunu gerektiriyo oluyor Ne alakası var ulan yerli malının suyu mu çıktı?? 150 lee pantolon alcağına 30 liralık lcw giy, rodi giy. tiger yada converse giyeceğine kinetix mesela ama mesela bu tür insanların karakterleri öyle bi garip ki onlara ne diyeceğimi bilmiyorum...

aa dostum olurmu illa ayakda converse olucak yoksa kızlar bakmaz o arkadasa.ben waikikiden giyiniyorum gayette memnunum

• quote:

quote:

1 mayısda görmeye aşina oldugumuz devrimci bozuntuları.İşçilerin emekçilerin bayramı ama sokaklarda bunlar hakim

Bak arkaşım kapitalizmle insanlar mücadele edemezler.Eğer bana convers 6 ay dayanıyorsa elbette onu giyeceğim.Bu devlet Kaliteli mal üretti de mi biz mi almadık?

quote:

Orijinalden alıntı: Qu4k3r

quote:

Orijinalden alıntı: Çav bella

quote:

elde coca-cola
    cepte motorola
    ağızda winston
    ayakta converse
    altında levi's

Biz devrimciler bunlaa sosyomoda diyoruz.Bunlar sosyalsit filan değillerdir daha çok kız düşürmek için yapmışlardır.Veya Sosyalizmin S'sini anlamadan sosyalistim derler.Troçki de soyalist lider diyince oo lenin gbi büyük adam derler.Oysa biri bolşevik biri menşevik.Neyse bu gibi insanları takmayı değmez Gerçek soısyalistlerin ve Sosyalizme inananlar bu gibi insanlar değildirler.Ayrıca kapitalizme karşı oldukları için de kapitalist markalar giymemeli sermeyeyi olabildiğince kullanmamalıdır.Aynı Durum Kemalistler için de geçerli.

peki ne giysinler?

Devletin ürettiği şeyleri.Ülkemiz halk egemenliğine dayandığı için dolayısıyla kendi ürettiklerini.Ancak malesef devletimiz Kaliteli mallar üretmiyor.Halk da Onalar daha kaliteli olduğu için onu tercih ediyor.Ayrıca Kızlarda cabası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çav bella -- 30 Nisan 2010; 15:48:04 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.