Şimdi Ara

aya gidilmedi.nasadan itiraf.dünya düzdür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • videoda nasa cslısanlari itiraf editor.aya gitmenin yolunu arıyorlarmis.gitmek su an imkansizmis

videoda itiraf var..ayrica marsın simdiki goruntusu.dunyadan alinan resimler.videoda var

ayrica dunya duzdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha yeni Çin aydan taş örnekleri getirdi onları sergiliyorlar, kimse çine kolpa demiyor, belki ileride bizde yaparız böyle görevler. Dünya da düz falan değil bizim yerli ve milli uydularımız var yörünge de faal dönüyorlar dünya etrafında, askeri Göktürk uydumuz var fotoğraf çekiyor dünya gayet küre. TSK sitesinden Göktürk uydusunu araştırın.
  • ok

• Tabi lan manyak mısın

• videoyu izle.dunyanin koruyucu kusagini asamiyorlarmis

• Eşeğin şeyine mi takılıyorlar yoksa boğanın boynuzu mu engel oluyordu neydi öyle bişeyler var işte o yüzden imkansız zaten.

• 1000 tane kanit var gitmemisler..ama surekli yalani ortaya cikan abd ye hala inanan var

• Aydınayhan ve bitmek bilmeyen teoriler hadi tamam dünya düz

• Tabi kardeşim dünya yuvarlak olsaydı avusturalyadaki insanlar yere düeşeelrdi

• dünyayı kandırmak bu kadar kolaysa, biz de konya ovasından görüntüler çekip merküre indik diyelim

hem uzay ajansımız var, hem palavra bizim işimiz.

• aya gidilmedi.nasadan itiraf.dünya düzdür
  • ulan daha kıçı kırık köylerden şebeke çekmiyor arama yapılmıyo 200.000.000 kilometre uzaga uzay aracı yolluyolar üstüne üstlük o aracı dünyadan kontrol ediyolar oda yetmezmiş gibi araç fotoğraf çekiyo lan 200 milyon km diyorum buna inanacak akıllar var işte ağlıycam abi

• mustafa1524 M kullanıcısına yanıt
    Senin kıçı kırık köyünden şebekesi çekmeyen ülken mi gönderiyor peki uzay araçlarını?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aya gidilmedi.nasadan itiraf.dünya düzdür
  • Einar Solberg kullanıcısına yanıt

200 milyon km yinede sen bilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1524

ulan daha kıçı kırık köylerden şebeke çekmiyor arama yapılmıyo 200.000.000 kilometre uzaga uzay aracı yolluyolar üstüne üstlük o aracı dünyadan kontrol ediyolar oda yetmezmiş gibi araç fotoğraf çekiyo lan 200 milyon km diyorum buna inanacak akıllar var işte ağlıycam abi

Hocam eskiden okuduğumu anlayamıyorum diye konular açıyordun. Anlıyor musun artık merak ettim

• Gelmiş gene dandik YouTube videoları ile bilim yaptığını zanneden birisi daha.

Binlerce yıl önceki Antik Yunanlılar bile biliyordu Dünya'nın şeklini. Siz 2021 yılında düz olduğunu iddia edecek kadarsanız o sizin probleminiz.

• dsaewq D kullanıcısına yanıt

ne zaman açtım hatırlamıyom

• mustafa1524 M kullanıcısına yanıt
    Kaç ms farkla geliyor peki? 1 saatte feldi zannediyorsun sen şimdi
  • kardeşim böyle teknoloji olmadıgını yalanlıyorum sen kaç ms ile geliyo diyosun şakamısın aya gidilmedi.nasadan itiraf.dünya düzdür 

• Böyle zeki insanlara makam vermiyorlar onlarda dh de konu açıyor. Bence gösterilen her şey bilgisayar ortamında tasarlanmış video oyunu gibi zaten video sektörü aşırı gelişti yakında marsta yürüyoruz diye piyasaya yeni oyun sürer nasa.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.