Şimdi Ara

AY YILDIZ OYUN GRUBU ( SAHURA KADAR AÇIĞIZ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
9
Favori
14.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi ben galaxy almayı neredeyse hiç düşünmüyorum, çünkü dokunmatik :) dokunmatik telefonlar ilk çıktığında etrafımda nerede kokoş biri var onda olurdu, sanırım ondan bir önyargı oluştu. tabii bi de ben aşırı gelenekçi bir adamım o yüzden tuşlu telefonlara karşı müthiş bir sempatim var :)

sağolasın çağatay abi size de çok başarılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oMeR24

Kadroda ben varmıyım? akşamki macta yani eyer varsam Kayseideki hava şartları ve soğuktan dolayı NET gidip geliyor yani dün öyleydi bugün sıkıntı yok gibi ama belli olmuyor.

ömer sendeki net kopmaları nerdeyse bir yıldır var.sen bence adsl hattını göstersen ii olur.gelip sinyal zayıflıgı , güç kaybı gibi değerleri ölçüyorlar.hatta forumda arastırırsan sen kendın de modemden olcup değerlerin kacın altına dusmemesı geregtıgne bakarsın.eğer değerlerin altına dusuyorsa sendekı gıbı hat kopmaları olur.

şu konuya bak ıstersen :http://forum.donanimhaber.com/m_41713434/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsavran

abi ben galaxy almayı neredeyse hiç düşünmüyorum, çünkü dokunmatik :) dokunmatik telefonlar ilk çıktığında etrafımda nerede kokoş biri var onda olurdu, sanırım ondan bir önyargı oluştu. tabii bi de ben aşırı gelenekçi bir adamım o yüzden tuşlu telefonlara karşı müthiş bir sempatim var :)

sağolasın çağatay abi size de çok başarılar..

/>
  • Selamlar ben burak. Crybaby747. Umarım hatırlarsınız. KZ3'te bir hayli sizinle oldum.Oynadığım en zevkli oyunlar sizlerle olanlar FenderStrat tı eski Forum nickim. BF3 e gelince çoğu zaman dışarda kaldım. Zaten Universite sınavı hazırlıkları nedeniyle bu sene sizlerden uzak kaldım. Yazın tekrar sizlerle oyun oynamak için sabırsızlanıyorum.

Deneme süresi içinde yer alamayacağım abilerim. Fakat beni kabul ederseniz sevinirim. Bilmiyorum tabi hatırladınız mı. Zaten bir çoğunuzun PSN'inde ekliydim. Eğer silmediyseniz bakabilirsiniz Eğer kabul ederseniz beni sınava hazırlık sürecinde idare edeceğinizi ve Gruptan çıkarmayacağınızı düşünüyorum.Hepinizin bu konularda bizlere anlayışlı davrandığını hatırlıyorum. Yine de arada girebilirim.

BURAK/18/İstanbul

Crybaby747
    Eğer Aktif oyuncu almak istiyorsanız en azından yedek üye falan filan diye sona yazın adımı da unutulmayalım
    Beni tekrar aranıza kabul edeceğinizi umuyorum. Hepinize selamlar saygılar
  • quote:

alper abi baktım o modele de tuş yok ondaki ben kullanamam.

ben klavyeli bir şeyler arıyorum. hatta şöyle telefonlar buldum: HTC ChaCha, Blackberry 9220, Blackberry 9320, belki blackberry 9360 a kadar da çıkabilirim özellik bakımından diğerlerinden çok çok daha iyiyse. ben telefondan hiç anlamadığım için fiyat performans bakımından birini tavsiye ederseniz çok iyi olur.

mahmut abi fifa alacağına göre kulübü lağvetme vakti gelmiş demektir heehheh

Sizle oynayacagimi kim soyledi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut hocam boşver naapcan fifa alıp nhl alalım diyorum haala yarın dükkanlara bi daha bakacağım bulursam alalım, bulmak biraz zor

• quote:

Orijinalden alıntı: Katatonia10

quote:

alper abi baktım o modele de tuş yok ondaki ben kullanamam.

ben klavyeli bir şeyler arıyorum. hatta şöyle telefonlar buldum: HTC ChaCha, Blackberry 9220, Blackberry 9320, belki blackberry 9360 a kadar da çıkabilirim özellik bakımından diğerlerinden çok çok daha iyiyse. ben telefondan hiç anlamadığım için fiyat performans bakımından birini tavsiye ederseniz çok iyi olur.

mahmut abi fifa alacağına göre kulübü lağvetme vakti gelmiş demektir heehheh

Sizle oynayacagimi kim soyledi :)

hani abi ben senin çekirgendim, insan çekirgesinin kulubünden başka kulüpte oynar mı :)
  • Bugun kimse yazmamis, selamlar nasilsiniz :)

• quote:

Bugun kimse yazmamis, selamlar nasilsiniz :)

wayy artık mobilden yazıyorsun bakıyorumda.
  • premium u aldım 2, ci hakkı duruyor eyer isteyen olursa PM atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am the Danger

Selamlar ben burak. Crybaby747. Umarım hatırlarsınız. KZ3'te bir hayli sizinle oldum.Oynadığım en zevkli oyunlar sizlerle olanlar FenderStrat tı eski Forum nickim. BF3 e gelince çoğu zaman dışarda kaldım. Zaten Universite sınavı hazırlıkları nedeniyle bu sene sizlerden uzak kaldım. Yazın tekrar sizlerle oyun oynamak için sabırsızlanıyorum.

Deneme süresi içinde yer alamayacağım abilerim. Fakat beni kabul ederseniz sevinirim. Bilmiyorum tabi hatırladınız mı. Zaten bir çoğunuzun PSN'inde ekliydim. Eğer silmediyseniz bakabilirsiniz Eğer kabul ederseniz beni sınava hazırlık sürecinde idare edeceğinizi ve Gruptan çıkarmayacağınızı düşünüyorum.Hepinizin bu konularda bizlere anlayışlı davrandığını hatırlıyorum. Yine de arada girebilirim.

BURAK/18/İstanbul

Crybaby747
    Eğer Aktif oyuncu almak istiyorsanız en azından yedek üye falan filan diye sona yazın adımı da unutulmayalım

Gözden kaçtım galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamarxxx

quote:

Bugun kimse yazmamis, selamlar nasilsiniz :)

wayy artık mobilden yazıyorsun bakıyorumda.

Zaten selam bahane maksat telefonu denemek

• quote:

quote:

Selamlar ben burak. Crybaby747. Umarım hatırlarsınız. KZ3'te bir hayli sizinle oldum.Oynadığım en zevkli oyunlar sizlerle olanlar FenderStrat tı eski Forum nickim. BF3 e gelince çoğu zaman dışarda kaldım. Zaten Universite sınavı hazırlıkları nedeniyle bu sene sizlerden uzak kaldım. Yazın tekrar sizlerle oyun oynamak için sabırsızlanıyorum.

BURAK/18/İstanbul

Crybaby747

Gözden kaçtım galiba

biri uzun uzun mesaj yazıpda onu görmzden gelmek olmaz tabi. Alper abi senin için gerekli açıklamayı yazmıştı ama alıntı yapmamıştı buda senin gözünden kaçmış
  • quote:

quote:

BURAK/18/İstanbul

Crybaby747

Gözden kaçtım galiba

burakcım bir onceki sayfada arkadaşlara bir açıklama yapmısştım.

sizler ilk uyelerımızdensınız oyle deneme surecıne gerek yok ama eğitimlerınız dolayısıyla cogunuz yazın katılacaksınız aramıza heralde.bu süreçte ilk önceliğiniz okul ve sınavlar tabiki.ama sizin yerınız hazır yani.kalan kontejanı aktif olacak yeni uyeler ile doldurmayı planlıyoruz.

yani işlerinizi halledip gelin yerınız hazır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamarxxx

quote:

quote:

BURAK/18/İstanbul

Crybaby747

Gözden kaçtım galiba

burakcım bir onceki sayfada arkadaşlara bir açıklama yapmısştım.

sizler ilk uyelerımızdensınız oyle deneme surecıne gerek yok ama eğitimlerınız dolayısıyla cogunuz yazın katılacaksınız aramıza heralde.bu süreçte ilk önceliğiniz okul ve sınavlar tabiki.ama sizin yerınız hazır yani.kalan kontejanı aktif olacak yeni uyeler ile doldurmayı planlıyoruz.

yani işlerinizi halledip gelin yerınız hazır :)

Kusura bakmayın görmedim abi. Teşekkür ederim. Yazın görüşmek dileğiyle o zaman
  • ii haftalar herkese.
  • İyi haftalar

• İyi haftalar herkese.
  • hello :))

• Iyi haftalar... Whats up serkan abi dun mehmet abi ve metehan abiyle oynarken ayyildiz33 nikli birine denk geldik. Transfer komitesini goreve cagiriyorum ne yapip edip bu dogustan ayyildizli arkadasi bunyemize katmaliyiz :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.