Şimdi Ara

AY YILDIZ OYUN GRUBU ( SAHURA KADAR AÇIĞIZ) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
9
Favori
14.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ali ilker
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamarxxx

ali ilker

Yok yav Alper'cim , ne ön siparişi , o gün muhabbet olsun diye söyledik Ali'yle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet millet dün yapamadığınızı bugun yapçakmısınız gece fifa yapçakmıyız birde ben şimdiden acıktım yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: lcnyvz

evet millet dün yapamadığınızı bugun yapçakmısınız gece fifa yapçakmıyız birde ben şimdiden acıktım yaaa

sen acıktım deyınce bende acıktım
  • Hepinize hayirli ramazanlar dilerim.. valla ben de aciktim

• Beyler yok mu GTA4 Multi olan Ekleyin oynayalım...

PSN:gleaner80

Mesaj atın...

Atanlar pm ile bana ulaşsın GTA 4 Oynayalım...
  • SLM ARKADASLAR DAHA ÖNCEDEN UYELİĞİM VARDI (bir iki oluyor) o zaman slm vermemiştim su an raranızda yeniden yeniyim..:)

ANGELOf BEGİN davetin için tesekkürler hocam ... burdan haberleşiyoruz sanırım...(ben daha cok battlelogdayım :)))

BİLDİĞİM KONULARDA ELİMDEN GELDĞİĞNCE ARANIZA KATILMAYA CALIŞIRIM BİLMEDİKLERİMİDE ÖGRENİRİM ARTIk ....

• quote:

Orijinalden alıntı: FALSo_DAN

SLM ARKADASLAR DAHA ÖNCEDEN UYELİĞİM VARDI (bir iki oluyor) o zaman slm vermemiştim su an raranızda yeniden yeniyim..:)

ANGELOf BEGİN davetin için tesekkürler hocam ... burdan haberleşiyoruz sanırım...(ben daha cok battlelogdayım :)))

BİLDİĞİM KONULARDA ELİMDEN GELDĞİĞNCE ARANIZA KATILMAYA CALIŞIRIM BİLMEDİKLERİMİDE ÖGRENİRİM ARTIk ....

haşim hocam ayrıca ilker hocam grup listesiine ekledim isimlerinizi ilk sayfada.Hoşgeldiniz tekrardan.

Ayrıca Haşim kardeş karabükten katılıyor aramıza psn:daniel_falso
  • herkese ii haftalar arkadaşlar.
  • Mamak bu msjı cevapla

• 2

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FALSo_DAN

SLM ARKADASLAR DAHA ÖNCEDEN UYELİĞİM VARDI (bir iki oluyor) o zaman slm vermemiştim su an raranızda yeniden yeniyim..:)

haşim hocam ayrıca ilker hocam grup listesiine ekledim isimlerinizi ilk sayfada.Hoşgeldiniz tekrardan.

Ayrıca Haşim kardeş karabükten katılıyor aramıza psn:daniel_falso

Biz eskidik artık Alper hocam :p
    Hoşbulduk :)

• İyi hafta sonları takım boş kalmasın buralar ihmal etmeyelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bugün ilk gölümü attım. Daha da 2 ay gol beklemeyin benden :p

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Ben bugün ilk gölümü attım. Daha da 2 ay gol beklemeyin benden :p

Bonservisini hemen yukseltelim o zaman

• Bu arada konuyu görenleri bilgilendirelim. Grubumuz suan BATTLEFİELD3 ve fifa 13 oyunlarında aktiftir. Ayrica killzone shadow fall ciktiginda daha aktif olacaktır. Killzone3 de klanimiz forumdaki ve turkiyedeki en aktif klanlsrdan biriydi. Playstation 4 ile birlikte BATTLEFİELD 4 fifa 14 gt6 drive club oyunlarinda da yoğun saatleri gecirecegimize inanıyorum.

• quote:

Bu arada konuyu görenleri bilgilendirelim. Grubumuz suan BATTLEFİELD3 ve fifa 13 oyunlarında aktiftir. Ayrica killzone shadow fall ciktiginda daha aktif olacaktır. Killzone3 de klanimiz forumdaki ve turkiyedeki en aktif klanlsrdan biriydi. Playstation 4 ile birlikte BATTLEFİELD 4 fifa 14 gt6 drive club oyunlarinda da yoğun saatleri gecirecegimize inanıyorum.

Alper hocam. Arada bir de Killzone 3 için toplanalım derim ben. Eskitmeyelim derim ben.

• Hepinize mutlu hafta sonlari dilerim..

• herkese iyi haftasonları timmbu mubarek gunlerde pro clubumuz için dua edelim dahada yukarı divisionlara çıkalım oralarda kalıcı olalım her vurdugumuz gol kotu vurdugumuz pozisyonlar direği yalayıp çıksın teşekkürler
  • ı love yu tray. ı love yu tray. tray kupayı bize getir.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.