Şimdi Ara

AY YILDIZ OYUN GRUBU ( SAHURA KADAR AÇIĞIZ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
9
Favori
14.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bendeki online oyunlar: bf3, kz3, pes 2012, borderland

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi picea22 -- 20 Aralık 2012; 19:53:38 >
  • Hayırlısı olsun alım var mı fifa 13 grubuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetT06

Hayırlısı olsun alım var mı fifa 13 grubuna

ahmetcim oyun oyun değilde komple bir grup olusumu bu.dernek gıbı yanı.
  • Bu arada omariu nickli arkadaş aday üyemizdir.kendisi psn adreslerını ekleyecek hosgeldın dıyelım
  • Hayırlı Olsun
  • hoşgeldin ömer abi :)

tabiiki çağatay abi, bizimki kadro genişliği olsun, forma rekabeti olsun diye :))

bendeki online oyunlar: KZ3, BF3, GT5, Fifa 13, KZ2, bir de Borderlands var 4 kişi co-op oynandığı için.

son olarak telefon almayı düşünüyorum bu ara, hatta bugün gittim baktım ama teknolojiden çok geri kalmışım. anlatılanlardan da telefonlardan da bir şey anlamadım. düşündüğüm fiyat 350-650 arası telefonda aradığım özellikler: youtube a girsin, whatsapp olsun, kesinlikle dokunmatik olmasın, nba sitelerine bağlansın maç sonuçlarına bakabileyim, forumlara yazı yazabileyim, rengi siyah olsun, ara sıra canım sıkılıp yoldayken olsun dersteyken kendimce öykü falan yazıyorum o yüzden notebook tarzı bir şeyi olsa çok iyi olur. ilk aklıma gelenler bunlar tavsiyelerinizi bekliyorum, özellikle avni abi sen yetkili bir abiye benziyorsun :)

http://youtu.be/ZPDO40yEvIA

• quote:

Orijinalden alıntı: tsavran

hoşgeldin ömer abi :)

tabiiki çağatay abi, bizimki kadro genişliği olsun, forma rekabeti olsun diye :))

bendeki online oyunlar: KZ3, BF3, GT5, Fifa 13, KZ2, bir de Borderlands var 4 kişi co-op oynandığı için.

son olarak telefon almayı düşünüyorum bu ara, hatta bugün gittim baktım ama teknolojiden çok geri kalmışım. anlatılanlardan da telefonlardan da bir şey anlamadım. düşündüğüm fiyat 350-650 arası telefonda aradığım özellikler: youtube a girsin, whatsapp olsun, kesinlikle dokunmatik olmasın, nba sitelerine bağlansın maç sonuçlarına bakabileyim, forumlara yazı yazabileyim, rengi siyah olsun, ara sıra canım sıkılıp yoldayken olsun dersteyken kendimce öykü falan yazıyorum o yüzden notebook tarzı bir şeyi olsa çok iyi olur. ilk aklıma gelenler bunlar tavsiyelerinizi bekliyorum, özellikle avni abi sen yetkili bir abiye benziyorsun :)

galaxy ace kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: tsavran

hoşgeldin ömer abi :)

tufan dokunmatik olmasinnn dedinmii kaliyorum orda;) blackberryleri arastir bi benim pek fikrim yok;) ama

• Beni hatırladınız mı bilmiyorum.Adım Halit Killzone 3 oynardık sizinle 3 ay boyunca vardım grupta.Sonra okullar nedeniyle pek giremedim.Gruptan hatırladıklarım benimki79(serkan abi doktordur kendisi),mahmut abi vardı,ahmet vardı benle aynı yaşlarda.Gruba alım varsa katılmak isterim.Şuan fifa 13,bo2 var.Bu arada eski nickim htfb'ydi sanırsam

• Üye olmak istiyorum ama kz3 oynarım bf3 te var ama sarmadı beni

• quote:

Orijinalden alıntı: kcelil42

Üye olmak istiyorum ama kz3 oynarım bf3 te var ama sarmadı beni

hocam şu an killzone da çok aktif değiliz.ayda yıda bir yani.genelde bf3 ve fifa13 oynuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe!

Beni hatırladınız mı bilmiyorum.Adım Halit Killzone 3 oynardık sizinle 3 ay boyunca vardım grupta.Sonra okullar nedeniyle pek giremedim.Gruptan hatırladıklarım benimki79(serkan abi doktordur kendisi),mahmut abi vardı,ahmet vardı benle aynı yaşlarda.Gruba alım varsa katılmak isterim.Şuan fifa 13,bo2 var.Bu arada eski nickim htfb'ydi sanırsam

halitcim hatırlıyoruz tabiki.sen ,hystrial, cankoloz, hursik gibi arakdaşların yeri her zaman hazır fakat okul döneminizde derslere yogun verin siz.burda tekrar yogunlaşmaamızın sebebi bf3 fifa oynayacak arkadaşlarla tanışıp kadroya almak.sizn yerınız herzaman hazır.
  • Benim elimde şu an online olarak oynanabilecek oyunlar :

Resistance 3

KZ 3

KZ2

BF3

Borderlands

Fifa 13 ( 2 güne alıyorum )

Call of DutyBlack Ops

Gt 5

LTB ' 2

MK 9

Buradan oyu takası ve satışıda yapabiliriz arkadaşlar. Grup içerisinde güzel aktiviteler ile birbirimize faydamız dokunur:)
  • akşamki klan maçını tekrar hatırlatırım arkadaşlar.
  • alper abi baktım o modele de tuş yok ondaki ben kullanamam.

ben klavyeli bir şeyler arıyorum. hatta şöyle telefonlar buldum: HTC ChaCha, Blackberry 9220, Blackberry 9320, belki blackberry 9360 a kadar da çıkabilirim özellik bakımından diğerlerinden çok çok daha iyiyse. ben telefondan hiç anlamadığım için fiyat performans bakımından birini tavsiye ederseniz çok iyi olur.

mahmut abi fifa alacağına göre kulübü lağvetme vakti gelmiş demektir heehheh
  • Tufancım sen gel dokunmatik olayına evet de sonrada al bi galaxy ace, bak alper hocam kullanıyor bi süredir bildiğim kadarıyla gaayet te memnun
  • Bu arada galatasarayımıza çektiği kura sonrası şampiyonlar liginde başarılar.
  • tufan dokunmak ile ilgili ne gibi sıkıntıların var anlamadım
  • Bu akşamki maçta başarılar dostluğumuz daim olsun
  • Kadroda ben varmıyım? akşamki macta yani eyer varsam Kayseideki hava şartları ve soğuktan dolayı NET gidip geliyor yani dün öyleydi bugün sıkıntı yok gibi ama belli olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.