Şimdi Ara

AY YILDIZ OYUN GRUBU ( SAHURA KADAR AÇIĞIZ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
9
Favori
14.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kalamarxxx

quote:

Orijinalden alıntı: benimki80

alper hocam ormanci listede ikikere geçiyor

ok duzelttım tufanı eklemeyı unutmusum.:)

serkan hocam artık bunu kullanacam onaylayan adam gifi :))))))

/>

hoca bugün derste bana sunum ödevi verdi, ya nerden çıktı bu sunum kim uğraşacak, nedirki falan derken eve geldim şu gif i gördüm, yemin ediyorum özgüven tavan yaptı heheh süpermiş :D

BF3 ve Killzone 3 için belli zaten de ben fifada ne oynuyoruz biraz açayım. epey maç yaptığımız güzel bir pro kulubümüz var. bir ara division 3 e kadar çıkmamıza rağmen şu an ne yazıkki division 5 e kadar düşmüş durumdayız. haliyle yeni transferler peşindeyiz. özellikle ecnebilerin box to box middifielder dedikleri gerard lampard tarzı bir adam ile, kanattan orta yapacak, alacak verecek, yeri geldiğinde içeri katedip gol atacak kanat topçusu aramaktayız :) tabii biraz işin şakası bu. ben fifa oynarım; ama kulubüm yok diyen her seviyeli arkadaşı bekleriz. kazanmak bizim için her daim ikinci planda önemli olan muhabbet..

hayırlı olması dileğiyle..

• quote:

Orijinalden alıntı: tsavran

quote:

quote:

alper hocam ormanci listede ikikere geçiyor

ok duzelttım tufanı eklemeyı unutmusum.:)

serkan hocam artık bunu kullanacam onaylayan adam gifi :))))))

/>

hoca bugün derste bana sunum ödevi verdi, ya nerden çıktı bu sunum kim uğraşacak, nedirki falan derken eve geldim şu gif i gördüm, yemin ediyorum özgüven tavan yaptı heheh süpermiş :D

BF3 ve Killzone 3 için belli zaten de ben fifada ne oynuyoruz biraz açayım. epey maç yaptığımız güzel bir pro kulubümüz var. bir ara division 3 e kadar çıkmamıza rağmen şu an ne yazıkki division 5 e kadar düşmüş durumdayız. haliyle yeni transferler peşindeyiz. özellikle ecnebilerin box to box middifielder dedikleri gerard lampard tarzı bir adam ile, kanattan orta yapacak, alacak verecek, yeri geldiğinde içeri katedip gol atacak kanat topçusu aramaktayız :) tabii biraz işin şakası bu. ben fifa oynarım; ama kulubüm yok diyen her seviyeli arkadaşı bekleriz. kazanmak bizim için her daim ikinci planda önemli olan muhabbet..

hayırlı olması dileğiyle..

Alıntıları Göster
    Artık onlar düşünsün alper hocam:))

• Başta Alper(angelofbegin) olmak üzere herkese selamlar.adım Ömer,30 yaşındayım İskenderun da yaşıyorum.inşallah yeni oluşum keyifli,eğlenceli ve sürekli olur.ilk buluşmada görüşmek üzere.
  • quote:

Artık onlar düşünsün alper hocam:))

Alıntıları Göster
    FİFA13 te sol kanat bana ait hatırlatırım :)) tufan
  • Yeni grup hayırlı olsun. Eskisi gibi aktif olarak ps3 açamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayranim

Yeni grup hayırlı olsun. Eskisi gibi aktif olarak ps3 açamıyorum.
    Hayırlı olsun
  • Normal de wassap grubumuzda baya muhabbet donduruyoruz ama wassap kullanmayan klandaslarimizda herhangi bir fikirleri veya danisilacak seyleri varsa buraya yazabilirler.

Ayrica asagi yukari hepimiz teknolojiyle belli bir seviyede ilgiliyiz bu konudada danisilacak birsey veya herhangi bir kampanya, firsat haberi olursa burdan paylasalim bu konuda firsatci arkadasim Macabeyine guveniyorum;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAEKE

Normal de wassap grubumuzda baya muhabbet donduruyoruz ama wassap kullanmayan klandaslarimizda herhangi bir fikirleri veya danisilacak seyleri varsa buraya yazabilirler.

Ayrica asagi yukari hepimiz teknolojiyle belli bir seviyede ilgiliyiz bu konudada danisilacak birsey veya herhangi bir kampanya, firsat haberi olursa burdan paylasalim bu konuda firsatci arkadasim Macabeyine guveniyorum;)
    facebook sayfası iptalmi olduki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oMeR24

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun gençler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

hayırlı olsun gençler..

saol sinan hcm
  • quote:

iptal omadı acık hala.sadece muhabbetımıze burdan dewam edeceğiz.facebokta uyeler bırbırını gorup tanımak ısterse acık hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omariu

Başta Alper(angelofbegin) olmak üzere herkese selamlar.adım Ömer,30 yaşındayım İskenderun da yaşıyorum.inşallah yeni oluşum keyifli,eğlenceli ve sürekli olur.ilk buluşmada görüşmek üzere.

hosgeldin tekrardan ömer.arkadaşların PSN lerini ekleyerek oynamaya başlıyabilirsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omariu

Başta Alper(angelofbegin) olmak üzere herkese selamlar.adım Ömer,30 yaşındayım İskenderun da yaşıyorum.inşallah yeni oluşum keyifli,eğlenceli ve sürekli olur.ilk buluşmada görüşmek üzere.

hosgeldin tekrardan ömer.arkadaşların PSN lerini ekleyerek oynamaya başlıyabilirsin.

Alıntıları Göster
    Herkese tekrar merhabalar,

Kimde hangi multi oyunlar olduğunu bilmek faydalı olur kanaatindeyim

bendeki oyunlar

bf3, gt5, re5, resistance 3 ,killzone 3, psn plus oyunları (ücretsiz verilenler)

psn:ayberg16sev

• quote:

Orijinalden alıntı: timsahpasa

Herkese tekrar merhabalar,

Kimde hangi multi oyunlar olduğunu bilmek faydalı olur kanaatindeyim

bendeki oyunlar

bf3, gt5, re5, resistance 3 ,killzone 3, psn plus oyunları (ücretsiz verilenler)

psn:ayberg16sev

Alıntıları Göster
    PSN pulus yuzunden fifa 13 e sıra gelmedi Bu sene fifa 13 e geçermiyim bilmiyorum.
  • Bf3, Kz3, GT5, uncharted 3, Ac revelations, red dead redemption, bunlarda bende ki online oyunlar
  • Bu arada klandan Nhl (buz hokeyi) almak isteyenler var ilgilenen olursa
  • quote:

Bf3, Kz3, GT5, uncharted 3, Ac revelations, red dead redemption, bunlarda bende ki online oyunlar

hocam Dark souls u saymıyormusun ?

uncharted 3de seni hiç görmeim
  • quote:

quote:

Bf3, Kz3, GT5, uncharted 3, Ac revelations, red dead redemption, bunlarda bende ki online oyunlar

saymam mi dark soulsta var. uncharted daha taze acmadim hic
  • quote:

quote:

quote:

saymam mi dark soulsta var. uncharted daha taze acmadim hic

Alıntıları Göster
    Herkese selamlar ekip

• quote:

Herkese selamlar ekip

Alıntıları Göster
    online sadece bf3 oynuyorum diğerlerini çpk fazla oynayamıyorum, vakit yok vesselam. Vita sı olan varsa o da yazsın, bende var mesela, fikir alışverişinde bulunuruz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.