Şimdi Ara

Ay sonuna kadar ygs biter mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oha biyoloji nereye bitiyor 25 günde?

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mageozik

ygs mümkün mertebe biter , full çekme amacı yok arkadaşın
  • @35bna
    Aşinalığım var hocam dershanede gördük epey tabi ben onlara güvenmediğimden tekrar başlıyorum. Biyolojiye bişey diyemem ama..

@attj4d
    İşte kendi programıma göre gidersem yaparım heralde o puanı bi koyum istiyorum şuna

@mageozik
    Vallahi bende bilmiyorum biyoloji çok sakat geliyor bana da hayırlısı bakalım..

@Bar Filozofu
    Olum sen gülme git kolalı kahve yap ders çalış
  • quote:

Orijinalden alıntı: attj4d

quote:

Orijinalden alıntı: mageozik

ygs mümkün mertebe biter , full çekme amacı yok arkadaşın

Full çekmek bünyeme ters Yoksa çekerdim de prensip gereği çekmiyorum 120 net civarı çıkarsam kendimi ...

• hellolef kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her konuya calisma ustten ozetten falan calis biter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum mezunmusn ?
  • 3. turu bile dönersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mynameisferit

dostum mezunmusn ?

Hayır hocam okula devam ama 1de bitiyor okul
  • Biyolojide hücre,ekoloji,canlıların sınıflandırılması,hücre bölünmesi ve üreme konuları hariç diğer konular 1 günde biter.Tabi temelin varsa.

bende senin sayende kararımı aldm daha yeni konuları yazdm toplam 35 konu felan eksik bnm yani eksik ama nasıl biliyonmu konuları biliyom cogunun ama çok soru tipi oldugu için sorularda yapamyom o yüzden 0dan başlıyacam ve adam akıllı bu defa son ve kesin olarak başlıyacağm konuları yazdm bi kagıda çalışma masamın karsısına astım ve hedefim sadece ygs yani saglık alanları o yüzden lys kasmıyacam o kadar üstten belki kendimi denemek için girerim neyse işte ygs konularını inşallah okuldaki sınavlar ve performans ödevleriyle beraber götürerek başaracağz inşallah kuzen Allah (C.C) yardımcımız olsn inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mynameisferit

bende senin sayende kararımı aldm daha yeni konuları yazdm toplam 35 konu felan eksik bnm yani eksik ama nasıl biliyonmu konuları biliyom cogunun ama çok soru tipi oldugu için sorularda yapamyom o yüzden 0dan başlıyacam ve adam akıllı bu defa son ve kesin olarak başlıyacağm konuları yazdm bi kagıda çalışma masamın karsısına astım ve hedefim sadece ygs yani saglık alanları o yüzden lys kasmıyacam o kadar üstten belki kendimi denemek için girerim neyse işte ygs konularını inşallah okuldaki sınavlar ve performans ödevleriyle beraber götürerek başaracağz inşallah kuzen Allah (C.C) yardımcımız olsn inşallah.

Geniş konularda çok soru tipi oluyor hocam tekrar şart ve bol bol bölüm denemeleri yapmak lazım. Ben Şubata kadar bitirip hepsini şubattan sınava kadar deneme çözmeyi düşünüyorum ve ezber gereken şeyleride tekrarlamayı. Umarım herşey istediğimiz gibi olur.

aynen kuzen inşallah kazanacağız ya, Allah (C.C) yardımcımız olsn inşallah hadi sağlıcakla kalın.iyiaksamlar
  • bence bitirebilirsin
  • Umarım dostum.. Bu hafta yoğunum epey bölüm sınavları var ama elimden geleni yapmaya çalışacağım.. Diğer haftalar rahatım bakalım ne olacak
  • Bu zamana kadar aklin neredeydi

• quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

Bu zamana kadar aklin neredeydi

Ne deseniz hakkınızdır aklım zor dank etti.. Geçiştire geçiştire bugün oldu işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellolef

quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

Bu zamana kadar aklin neredeydi

Ne deseniz hakkınızdır aklım zor dank etti.. Geçiştire geçiştire bugün oldu işte

Isin zor ama imkansiz degil. Kolay gelsin dostum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.