Şimdi Ara

Ay sonuna kadar ygs biter mi ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
45
Cevap
2
Favori
1.148
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Ay sonuna kadar ygs biter mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1386 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar bugün başlansa ay sonuna kadar konular biter mi ? Sıfırdan. Dersler şunlar Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji.

Toplam konu sayısı 73
    Toplam gün sayısı 25
    Günde bitirilmesi gereken konu sayısı 3

İşte soru bu günde 3 konu biter mi ?

Dalga geçecek geçebilir alınmaca darılmaca yok

Edit: Konular bunlarhttp://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/44/01/180267/icerikler/ygs-konulari_63167.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellolef -- 6 Ocak 2014; 22:00:14 >

|
    |

• Yüzbaşı
    665 Mesaj
    fizik kimya biyoloji biter , zorlarsan geo da bitebilir , ygs matematik temel ister , temel yoksa bitirmesi zor baya

Orijinalden alıntı: attj4d

fizik kimya biyoloji biter , zorlarsan geo da bitebilir , ygs matematik temel ister , temel yoksa bitirmesi zor baya

Temel var dostum antrenmanlarla matematik 1'i bitirdim. 2.side var onunla beraber normal bi soru bankası çözsem ?
    665 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hellolef

quote:

Temel var dostum antrenmanlarla matematik 1'i bitirdim. 2.side var onunla beraber normal bi soru bankası çözsem ?

temel varsa ve antremanı bitirirsen standart soru bankalarını çözersin hızlıca , fem konu özetli bu saatten sonra bitmesi biraz zor ama alıp her konunun son 3 testini ve genel tekrar testlerini çözebilirsin , ilk testleri standart oluyor çünkü , son 2 veya 3 testte oluyor sağlam sorular , onları yapıyorsan zaten gayet iyi matematik netleriyle karşılaşırsın , tatilde mat1 adına bunlara yaparsan tatilden sonrada çatır çatır branş denemesi çözmen gerek :D istedikten sonra yapılmayacak bişey değil , Allah kolaylık versin
    |
    |

• Binbaşı
    1058 Mesaj
    geo mat rahat biter.
    türkçe zaten soru çöz konunun neyine çalışacaksın.
    sosyal de otur tarih coğ ezberle o biraz zaman alabilir.
    fen hakkında yorum yapamayacağım fen hiç bilmiyorum

Edit : sosyal yokmuş pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyavlayankirpi -- 6 Ocak 2014; 22:12:35 >
    |
    |
    |
    |

Bloğum
  • Binbaşı
    1386 Mesaj

Çok sağ ol dostum şimdi kimya çalışıyorum birazdan fiziğe bakarım sonrada yarın sınav var okulda ona çalışırım Branş denemesi nedir ? Fiziğin matematiğin ayrı ayrı testleri mi yani ? Ve günde 3 konuya ne diyorsun ?
    |
    |
    Bahsedilenler: attj4d
    1416 Mesaj
    Sabah otur akşam kalk bir ay içme s*çma çalış rahat bitirirsin üstünede bir kebap söyler bide tavşan kanı çayını içersin şaka maka zorlasan biter

@mustafa.berk
    Şuan önemli olan fen ile matematik dostum gerisini okulda, dershanede falan hallederim gibime geliyor. 1 ders bitse rahatlıcam artık

@Yıldız Tozu
    Olumsuz cevapta bekliyordum teşekkürler dostum Bende son matematik denememde 10 net çıkardım genelde 5-10 net çıkarıyorum hedefim 30 net işte matematikten. Anlamadığım yer olursa dershanede etüt almayı düşünüyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: Yıldız Tozu , mustafa.berk
    726 Mesaj
    hayır
    |
    |

Çok sağ ol dostum şimdi kimya çalışıyorum birazdan fiziğe bakarım sonrada yarın sınav var okulda ona çalışırım Branş denemesi nedir ? Fiziğin matematiğin ayrı ayrı testleri mi yani ? Ve günde 3 konuya ne diyorsun ?

günde 3 konu bitiricem dersen bitmez onu söyliyim :D şöyle dersen bitebilir ama , oturup çalışabilidğin kadar çalışırsın ama 3 konu bititrirsen 4. konuya geçmessin bu şekilde yaparsan yararlı olur , aynı zamanda konularla beraber test çözmeyi unutuma 2 gün sonra unutursun yoksa. Branş denemesi şöyle oluyor

http://www.suratsatis.com/index.php?do=catalog/product&pid=516

mesela bu kitap halinde içinde 25 tane 40 soruluk fen denemesi içeriyor , türkçe, mat-geo ve sosyal olanlarıda var bunların

• Binbaşı
    1386 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 0x888

Sabah otur akşam kalk bir ay içme s*çma çalış rahat bitirirsin üstünede bir kebap söyler bide tavşan kanı çayını içersin şaka maka zorlasan biter

Ahahahaha akşam akşam güldürdün abi "üstünede bir kebap söyler bide tavşan kanı çayını içersin" Zorlamaktan başka çarem yok mezuna kalmak istemiyorum. Hayırlısı bakalım..

• Yüzbaşı
    886 Mesaj
    quote:

@mustafa.berk
    Şuan önemli olan fen ile matematik dostum gerisini okulda, dershanede falan hallederim gibime geliyor. 1 ders bitse rahatlıcam artık

@Yıldız Tozu
    Olumsuz cevapta bekliyordum teşekkürler dostum Bende son matematik denememde 10 net çıkardım genelde 5-10 net çıkarıyorum hedefim 30 net işte matematikten. Anlamadığım yer olursa dershanede etüt almayı düşünüyorum.

:) tamam o zaman başka kitaplarla da destekle yorumu yıkıcı olsun diye yazmamıştım ben de senin durumundayım inan :D

Bloğum

• Binbaşı
    1386 Mesaj
    quote:

quote:

günde 3 konu bitiricem dersen bitmez onu söyliyim :D şöyle dersen bitebilir ama , oturup çalışabilidğin kadar çalışırsın ama 3 konu bititrirsen 4. konuya geçmessin bu şekilde yaparsan yararlı olur , aynı zamanda konularla beraber test çözmeyi unutuma 2 gün sonra unutursun yoksa. Branş denemesi şöyle oluyor

mesela bu kitap halinde içinde 25 tane 40 soruluk fen denemesi içeriyor , türkçe, mat-geo ve sosyal olanlarıda var bunların

Öyleyse kendimi kısıtlamadan çalışayım yoksa başını bitecek Bende Fen bilimleri 25li Ygs deneme seti var Fem'in birde matematiğin alırım böyle hem fenin yine körfezden tamamdır dostum çok teşekkür ederim

• Binbaşı
    1416 Mesaj

Hayırlısı... benimde lysde çok eksik var kendimizi sıkmaktan başka çare yok
    |
    |
    hellolef kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

quote:

Öyleyse kendimi kısıtlamadan çalışayım yoksa başını bitecek Bende Fen bilimleri 25li Ygs deneme seti var Fem'in birde matematiğin alırım böyle hem fenin yine körfezden tamamdır dostum çok teşekkür ederim

bişey değil , ama branş denemelerini en sona bırak , net arttırmada büyük payları vardır , ama en sonda değilde konuları çalışırken çözersen arada kaynar o artan netler , sona bırakırsan hem konu çalıştıkça netin artar , birde üstüne denemeleri çözdükçe netin artar.
    |
    |

• Binbaşı
    1386 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yıldız Tozu

quote:

@mustafa.berk

@Yıldız Tozu

:) tamam o zaman başka kitaplarla da destekle yorumu yıkıcı olsun diye yazmamıştım ben de senin durumundayım inan :D

Biliyorum dostum ya.. Ağustostan beridir Ygs-Lys bölümü forever takılıyorum az çok kimin ne olduğunu tanıyorum artık
    |
    |

• Binbaşı
    1386 Mesaj

@0x888
    Aynen hocam hepimiz için hayırlısı.. Ha gayret sıkalım bakalım bugünlerde gelip geçer.

@attj4d
    Hocam bak bu taktik hoşuma gitti, hem konu çalıştıkça netin artar , birde üstüne denemeleri çözdükçe netin artar. Çok sağ olun bilgi için. Ve 2 hafta sonra deneme sınavı var dershanede hangi konulara ağırlık verirsem 300'ü görürüm ? Sır **** dershane yöneticisini g*t etmek için hırs yaptım. Arkadaşı Mf sınıfa aldı ben hala meslekteyim fena canımı sıktı. Ona inat yükseltmem lazım 300'ü dayayıp ağlatıcam
    |
    |
    Bahsedilenler: 0x888 , attj4d
    2225 Mesaj
    Eğer fen konularında 0 değilsen , aşinalığın var ise bitmemesi için bir sebep yok.
    |
    |

@0x888
    Aynen hocam hepimiz için hayırlısı.. Ha gayret sıkalım bakalım bugünlerde gelip geçer.

@attj4d
    Hocam bak bu taktik hoşuma gitti, hem konu çalıştıkça netin artar , birde üstüne denemeleri çözdükçe netin artar. Çok sağ olun bilgi için. Ve 2 hafta sonra deneme sınavı var dershanede hangi konulara ağırlık verirsem 300'ü görürüm ? Sır **** dershane yöneticisini g*t etmek için hırs yaptım. Arkadaşı Mf sınıfa aldı ben hala meslekteyim fena canımı sıktı. Ona inat yükseltmem lazım 300'ü dayayıp ağlatıcam

dershane sınavını boşver sen ygs ye kadar planını programını uygulamaya bak :D milletin görüşlerine takılırsan yaşanmaz dünyada :D
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
emek server
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.