Şimdi Ara

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
27
Favori
78.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fagala

Merhaba hocam . 189 tllik urunden almistim biraz ince geldi. Bir yeri kırık. Bununla ilgili ne yapabilirsiniz.
    Fotolarini koyuyorum.

Alıntıları Göster
    Merhaba, Öncelikle kırık geldiğine üzüldük. Bununla alakalı Kargo ve iade bölümümüzde ürün kırık geldiğinde ne yapabileceğinizle alakalı detaylı bir yazımız mevcut. Alıcılardan kesinlikle ürünü kargo görevlisinin yanında açmalarını istiyoruz. Evet kargocular bırakıp kaçma derdinde. Ancak bilinçli müşterilerimiz bekletip açıyorlar. Bilinçli müşteri olduğunuzu anlayınca da itiraz etmiyorlar. Neden bırakıp kaçtıklarına gelince. Ürünlerin hepsi sigortalı gönderiliyor. Bu gibi hasarlarda kargo firması hasarı karşılamak durumunda. Bunun için hasar tespit tutanağının alıcı ve kargo görevlisi tarafından tutulması gerekmekte. Hem bu yüzden hem de acele iş yaptıkları ve önemsemedikleri için bırakıp kaçma derdindeler. Ancak tutturan müşterilerimiz var. Biz hasar tespit tutanağı olmayan ürünlerde çok fazla birşey yapamıyoruz. Bazı ürünleri fazla yedekleri oluyor onları gönderebiliyoruz. Ancak sizde bölümün yedeği ya da fazlası yok maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

truvaya terletmeyen kumaş + ek sünger ekleyince fiyatı kaça çıkıyor ?
    Şu anda ek sünger yapabiliyoruz sadece. kumaş yapamıyorum. ek sünger maliyeti 40 tl oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rKSm@N

merhaba,
    internet sitesinde ürün hazırlanıyor görünüyordu ancak az önce kargo elime geçti.https://www.mobilyanoktasi.com/sow-kirmizi-sirt?search=sow modelinden satın aldım.
    koltuğun montajı normalde son derece basit ama sanırım biraz tasarım hatası var. yaslanma yerini vidalarken akla karayı seçtim çünkü kolçaktaki sol ve sağdaki vida delikleri sırt kısmına kavuşmuyor. haliylen vidalamak için bi hayli esnetmek gerekti. bu şekilde vidalayınca da vidaların dişleri artık tam oturmadı mı nedense çok zor vidaladım. sırt kısmındaki somunlar yalama yaptı. şu an tutuyor ama sırtın sağ taraf vidaları yalama olduğu için pek sağlam olmadı.

uygun fiyata bu koltuğa sahip olduğum için mutluyum ama keşke vidalama yerleri kavuşuyor mu kontrol edilip gönderilse idi daha çok mutlu olurdum. bakalım bu şekilde ne kadar dayanacak koltuk.
    ilk izlenim olarak mekanizması iyi gibi , sallanma ve yükseklik ayarı var. ben yaslanma ayarından çok sallanma ayarını tercih ediyorum koltuklarda.
    dayanıklılığı bakalım zaman gösterecek gibi ama sağlam duruyor.
    bir de sırt kısmında sanırım bel destegi olması düşünülen bir kıvrım var. bana pek uymuyor bu bel destekleri daha düz olsaydı benim için daha iyiydi. vucut her zaman aynı pozisyonda durmuyor çünkü. bu fazla rahatsızlık verecek mi bunu da zaman gösterecek.

sonuç olarak uygun bir fiyata tatminkar bir ürün olabilir sizin için.
    yukarıdaki arkadaş için de üzüldüm, alışverişlerde en korktuğum şey kargo hasarları. kargo firmaları çok berbat hizmet veriyor, fırlatıp atıyorlar eşyaları (ptt dahil). adam kapıda beklerken de kutuyu açıp her tarafını kontrol etmek mümkün değil , zaten kargocu kabul etmiyor...

Alıntıları Göster
    Bu modelin sırt bağlantısı biraz zor bağlanıyor. İyi bir şarjlı vidalama iyi daha iyi sonuç alırsınız. Burada arkadaşlar kontrol etmesine kontrol eder, ancak el alışkanlığı olduğu için biz montaj yapmakta zorlanmıyoruz. Bu da sizin açınızdan bir şey ifade etmiyor :) Kolları esneterek bağlantı yapmak gerekiyor doğru. Ufak bir masa üzerinde daha kolay montaj yapılıyor. Youtubeda da montaj videomuz var. Haklı olduğunuz yönler var katılıyoruz. Ürünün parçaları üretici firmadan alındığı için bizim firma olarak çok müdahele şanşımız yok maalesef.
  • şu 239tlden 259tlye çıkan koltuğu bulamadım link vs atabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tribaltime

Merhaba, Öncelikle kırık geldiğine üzüldük. Bununla alakalı Kargo ve iade bölümümüzde ürün kırık geldiğinde ne yapabileceğinizle alakalı detaylı bir yazımız mevcut. Alıcılardan kesinlikle ürünü kargo görevlisinin yanında açmalarını istiyoruz. Evet kargocular bırakıp kaçma derdinde. Ancak bilinçli müşterilerimiz bekletip açıyorlar. Bilinçli müşteri olduğunuzu anlayınca da itiraz etmiyorlar. Neden bırakıp kaçtıklarına gelince. Ürünlerin hepsi sigortalı gönderiliyor. Bu gibi hasarlarda kargo firması hasarı karşılamak durumunda. Bunun için hasar tespit tutanağının alıcı ve kargo görevlisi tarafından tutulması gerekmekte. Hem bu yüzden hem de acele iş yaptıkları ve önemsemedikleri için bırakıp kaçma derdindeler. Ancak tutturan müşterilerimiz var. Biz hasar tespit tutanağı olmayan ürünlerde çok fazla birşey yapamıyoruz. Bazı ürünleri fazla yedekleri oluyor onları gönderebiliyoruz. Ancak sizde bölümün yedeği ya da fazlası yok maalesef.

Alıntıları Göster
    Hicam dikkat ederseniz burasinin kargoda kirilacagini sanmiyorum. Muhtemelen montaj esnasinda kirik bu. Cunku kutuda geldi. Kutudan atilsa dahi oranin kirilacagina pek ihtimal vermiyorum. Sanirim kirik bir sekilde gonderildi. Gozden kacti. Biseyler yaparsaniz sevinirim. Sonucta o cerceve vardir uretimhanenizde

Yorumdan sonra engellendim sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fagala -- 4 Eylül 2019; 21:39:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 tl yazıyor fiyat :D?

• quote:

Orijinalden alıntı: Amcui

500 tl yazıyor fiyat :D?
    Kampanya güncellendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anoniimm

şu 239tlden 259tlye çıkan koltuğu bulamadım link vs atabilir misiniz
    https://www.mobilyanoktasi.com/ay-ofis-koltugu
  • tribaltime T kullanıcısına yanıt
    Hiçbir ürüne mi kumaş yapılmıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tribaltime

https://www.mobilyanoktasi.com/ay-ofis-koltugu

Alıntıları Göster
    Esenlikler, telefon ediyoruz,telefona çıkan yok. Babam bir ürün almış başkası ile değiştirecek farkı gönderip ama kimseye ulaşılamıyor.

• #783 numaralı siparişim 1 hafta oldu haber yok.?
  • sitenizde 3 iş günü içinde kargoya verilir yazıyor ama 10 gün oldu hala haber yok . telefonları açan yok. site içerisindeki iletişim kutusundan cevap veren yok . bir daha töbe!!!!
  • Arkadaslar 1 ay oldu sipariş ortada yok .kimse de cevap vermiyor. Aramiyorlar. Ariyorum açmıyorlar. Bilginize

• Kargoya gittim suan . Alici adina sadece soy adimi yazmislar . Telefon no yazmamislar. Sokak ismi yok. Kargo geri gitmis. 1 aydir urun yok kimseye ulaşamıyorum . Aramiyorlar da.resmen sorumsuzluk. Sipariş sayfamda bu bilgiler kesinlikle var kontrol ettim. Allah'a havale ediyorum sizi. Tüketici haklarına da şikayet edeceğim.
    Edit buyrun durum bu. Siparis vermek isteyen versin 1 aydir urunum ortada yok . Muhatap la en sonunda mesajlastim ama durum bu . Adminlerde konuyu hala burda tutmaya devam etsin
    Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flaminks09 -- 10 Ekim 2019; 18:16:51 >
  • 4 ay önce özelleştirme için pm atmıştım yanıt vermişti ama sonra sipariş için yanıt yazdığımda bir daha dönmedi, 1 ay içinde 1-2 kez daha yazdım ama yanıt alamamıştım. Bunun üzerine sipariş geçmedim ben de.

İletişim önemli bir şey. Uluşamadığım firmadan nasıl sipariş verip, muhatap bulacağım?
  • flaminks09 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle biz adresinizi yanlış yazamayız sisteme siz ne yazdıysanız biz oradan ototmaitk alıp öyle gönderim yapıyoruz. Kargo firması hata yapmış yanlış kesmiş. Bununla alakalı 2 hafta boyunca hata yaptıklarını kabul ettirmek için uğraştık. Çünkü burada bizim de sizin de bir suçumuz yoktu. VE sonunda sorununuz çözüldü.
  • tribaltime T kullanıcısına yanıt
    Kargonun hatası yüzünden 1 ay beklemek hoş değil. Kargoya hatasıninkabul ettirene kadar beno bekletmemeniz ürünü gonderip kargoyla sorununuzu sonra cozmeniz gerekirdi.3 hafta boyunca telefonların acilmamasi mesajlara cevap verilmemesi de cabasi. Son siparişim di sizden. Iyi günler

• Aynı ürünün sabit ayaklısıyla tekerliklisi arasında konfor farkı var mı ? Misafir koltuklarının sırt kısmının eğimi vs tekerlikli olanlarla birebir aynı mı ? Arada sadece beşik hareketi farkı mı var ?(tekerlikli olanın mekanizmasını sabitliyip beşik hareketi yapmayacak şekilde ayarlayınca)

Daha önce sow koltuk almıstım mekanizması bozuldu sabitlenmiyor yaslanınca geriye gidiyor sürekli o yüzden misafir koltuğu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

Aynı ürünün sabit ayaklısıyla tekerliklisi arasında konfor farkı var mı ? Misafir koltuklarının sırt kısmının eğimi vs tekerlikli olanlarla birebir aynı mı ? Arada sadece beşik hareketi farkı mı var ?(tekerlikli olanın mekanizmasını sabitliyip beşik hareketi yapmayacak şekilde ayarlayınca)

Daha önce sow koltuk almıstım mekanizması bozuldu sabitlenmiyor yaslanınca geriye gidiyor sürekli o yüzden misafir koltuğu düşünüyorum.
    Kesinlikle alma, tavsiye etmem. Kirik cikarsa oylece kala kalirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: flaminks09

Kargonun hatası yüzünden 1 ay beklemek hoş değil. Kargoya hatasıninkabul ettirene kadar beno bekletmemeniz ürünü gonderip kargoyla sorununuzu sonra cozmeniz gerekirdi.3 hafta boyunca telefonların acilmamasi mesajlara cevap verilmemesi de cabasi. Son siparişim di sizden. Iyi günler
    Acmazlar kardesim burdan alisveris yapmak sans işi. Sansliysan dogru zamanda saglam urun gelir.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.