Şimdi Ara

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
27
Favori
78.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kurt_Kaya

Linkteki 259tl 'lik sandalyeyi alıp kullananlar memnun mu ?Türksit M3 mü yoksa linkteki sandalyeyi mi önerirsiniz?
    Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo

Hocam ben önermiyorum şahsen. Sandelyenin ayaklarındaki tekerlerin yuvası çok dandik. Bi tanesi kırıldı diğerleride yuvalarında yamuk halde duruyor her an kırılmak üzereler. Alalı 3 ay oldu daha. Sitelerinden yazdım ama herhangibir geri dönüş sağlanmadı.

• Gok2rk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için ,olumsuz yorumları görünce vazgeçtim
  • Rahat mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan arkadaşlar öneriyor mu alınır mı?
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    3 aydır kullanıyorum ve kullanım sürem günde 10 saati buluyor. Hiçbir deformasyon yok.
  • Siteniz üzerinden #552 nolu siparişi verdim. Son zamanlarda olumsuz yorum yapılmış olsa bile şansımı denemek istedim. İyi günler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

Siteniz üzerinden #552 nolu siparişi verdim. Son zamanlarda olumsuz yorum yapılmış olsa bile şansımı denemek istedim. İyi günler hocam.
    Ürününüz kargolandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tribaltime

Ürününüz kargolandı.

Alıntıları Göster
    Teşekkür Ederim. Ben Ay Ofis koltuğu siparişi vermiştim. Ürün geldi. Bir süre de kullandım gayet beğendim. Bilgisayar başında zaman geçiren üniversite öğrencileri için konfor açısından alınabilecek en ekonomik koltuklardan birisi.
  • quote:

Başka bir üründe de kampanya yaptık. Ücretsiz kargo 179.90 tl
    https://www.mobilyanoktasi.com/sow-calisma-koltugu
    merhaba, bu modeli almayı düşünüyorum.
    salıncak mekanizması var sanırım değil mi.

bir diğer sorum da yarasa mekanizma kullanan bir modeliniz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: M@rKSm@N

merhaba, bu modeli almayı düşünüyorum.
    salıncak mekanizması var sanırım değil mi.

bir diğer sorum da yarasa mekanizma kullanan bir modeliniz var mı

Alıntıları Göster
    Salıncak mekanizması vardır. Yarasa mekanizmasını maliyetinden dolayı kullanmıyoruz. Sadece mekanizma farkı 200 tl civarındadır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

özelleştirilmiş truva modeli elime ulaştı. Süet tarzı kumaş kullanılmış. Kumaşın malzemesi kaliteli geldi bana. Süngerinin kalınlaştırılmasını ve düz kolçak istemiştim. Toplam da 329₺ ye denk gelmiş oldu. Ortaya güzel bir model çıkmış.

180cm 95kg e göre oturunca batma hissi yok. Oldukça rahat. Terletme yapacağını sanmıyorum.

edit: yaklaşık 1 saattir oturuyorum, rahatlık olarak süper. boy 180 . sırt kısmı yüksekliği omuz hizasında.

Uzun kullanım testi yapalım. neredeyse 7 aydır kullanıyorum. Oturma bölgesinde çökme yok denecek kadar az. Kumaşta herhangi bir deformasyon yok. Sadece kol kısmında biraz tüylenme var. Tek problem bir tekerlek kırıldı. O da kilo-boy a göre normal. Almak isteyen varsa tavsiye ederim.

• tribaltime T kullanıcısına yanıt
    Selamlar Orion yönetici koltuğundahttps://www.mobilyanoktasi.com/orion-ofis-koltugu indirim yok. Almayı düşünüyorum da indirime gitme durumunuz var mı bekleyeyim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyasakkus

Selamlar Orion yönetici koltuğundahttps://www.mobilyanoktasi.com/orion-ofis-koltugu indirim yok. Almayı düşünüyorum da indirime gitme durumunuz var mı bekleyeyim mi?
    İndirime gitmeyeceğiz maalesef
  • quote:

Salıncak mekanizması vardır. Yarasa mekanizmasını maliyetinden dolayı kullanmıyoruz. Sadece mekanizma farkı 200 tl civarındadır :)

Alıntıları Göster
    merhaba, siyah modelde fiyat değişmişti, ben de kırmızıyı aldım 180tl den
    #653 numaralı siparişi verdim.

Piyasaya göre makul fiyata perakande satış yapıyorsunuz gibi görünüyor. Ben bu tarz pazarlama politikasını beğeniyorum. İlerde bir şey üretirsem benim de kafamdaki model.

Bakalım bir sorun çıkmazsa memnun kalmayı umuyorum.

Bu arada arkadaşlar, koltuk seçimi işinin içinden bir türlü çıkamadım :) dxracerlere kadar gittim geldim açıkçası. Aslında benim için çok önemli. Bilgisayar başında çok uzun süre geçiriyorum. Konfor ve sağlık ilk kriter. Ancak fiyatlar ateş pahası. Az daha eklesen araba alırsın. 2700 lere koltuk satıyorlar.

Daha sonra 500 tl civarlarında koltukları araştırdım. Çoğu benim aldığımla aynı mekanizmayı kullanıyor, döşemesini kalıbını değiştirince fiyatlar oynuyor. Aslnda ilk kriter mekanizma. Benim gözümde üzerindeki süngeri değiştirmekle koltuk sınıf atlamıyor açıkçası.

Bulunduğum ilde de detaylı inceleme yapabileceğim satış mağzaları yok malesef. İstanbul/Ankarada olsam köküne kadar araştırıp çözerdim işi. Adore mağzasına da gidip bütün dxracer leri incelerdim ve hakaten piyasada dengi olmadığına ve sağlığım için iyi olacağına inanırsam gerekirse 2700 e de kıyardım. Ama dediğim gibi sadece süngeri döşemesi farklı ise o paraya yazık...

• quote:

Alıntıları Göster
    Pm atmistim
    Bir sorum var
    Cevaplar misiniz

• quote:

Alıntıları Göster
    28 agustosta siparis verdim. halen urun hazirlaniyor gorunuyor. bir sorun mu var

• truvaya terletmeyen kumaş + ek sünger ekleyince fiyatı kaça çıkıyor ?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam . 189 tllik urunden almistim biraz ince geldi. Bir yeri kırık. Bununla ilgili ne yapabilirsiniz.
    Fotolarini koyuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: M@rKSm@N

28 agustosta siparis verdim. halen urun hazirlaniyor gorunuyor. bir sorun mu var

Alıntıları Göster
    merhaba,
    internet sitesinde ürün hazırlanıyor görünüyordu ancak az önce kargo elime geçti.https://www.mobilyanoktasi.com/sow-kirmizi-sirt?search=sow modelinden satın aldım.
    koltuğun montajı normalde son derece basit ama sanırım biraz tasarım hatası var. yaslanma yerini vidalarken akla karayı seçtim çünkü kolçaktaki sol ve sağdaki vida delikleri sırt kısmına kavuşmuyor. haliylen vidalamak için bi hayli esnetmek gerekti. bu şekilde vidalayınca da vidaların dişleri artık tam oturmadı mı nedense çok zor vidaladım. sırt kısmındaki somunlar yalama yaptı. şu an tutuyor ama sırtın sağ taraf vidaları yalama olduğu için pek sağlam olmadı.

uygun fiyata bu koltuğa sahip olduğum için mutluyum ama keşke vidalama yerleri kavuşuyor mu kontrol edilip gönderilse idi daha çok mutlu olurdum. bakalım bu şekilde ne kadar dayanacak koltuk.
    ilk izlenim olarak mekanizması iyi gibi , sallanma ve yükseklik ayarı var. ben yaslanma ayarından çok sallanma ayarını tercih ediyorum koltuklarda.
    dayanıklılığı bakalım zaman gösterecek gibi ama sağlam duruyor.
    bir de sırt kısmında sanırım bel destegi olması düşünülen bir kıvrım var. bana pek uymuyor bu bel destekleri daha düz olsaydı benim için daha iyiydi. vucut her zaman aynı pozisyonda durmuyor çünkü. bu fazla rahatsızlık verecek mi bunu da zaman gösterecek.

sonuç olarak uygun bir fiyata tatminkar bir ürün olabilir sizin için.
    yukarıdaki arkadaş için de üzüldüm, alışverişlerde en korktuğum şey kargo hasarları. kargo firmaları çok berbat hizmet veriyor, fırlatıp atıyorlar eşyaları (ptt dahil). adam kapıda beklerken de kutuyu açıp her tarafını kontrol etmek mümkün değil , zaten kargocu kabul etmiyor...

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.