Şimdi Ara

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
27
Favori
78.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo

resmi sadece bilgi verileri olacak şekilde düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi errorinside -- 3 Mayıs 2019; 14:33:28 >
  • Maserati modelinde kumaş çalışması yapabiliyor muyuz acaba? Terletme konusu olduğu için kumaşa yönelmeye çalışıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schukru89

Maserati modelinde kumaş çalışması yapabiliyor muyuz acaba? Terletme konusu olduğu için kumaşa yönelmeye çalışıyorum.
    +1
  • hocam eve 2 tane çalışma koltuğu alacağız. Ben 75 eşim 53 kilo. Bütçemiz malesef fazla değil yeni evleniyoruz, sizce ay ofis koltuğu yeterli konforu sağlar mı? Aslında ben şuan evde ay modelinize benzer bir koltuk kullanıyorum, koltuk oturma kısmında sünger namına pek bir şey kalmamış gibi duruyor ama işimi görüyor. Sizden ekstra dolgulu bir taban istesem 2 koltukta toplam fiyatta ne yapabilirsiniz. Son olarak antrasit gri renk istiyorum ama kumaşın ve derinin sadece fotoğrafını ekleyebilir misiniz rica etsem?
  • quote:

Maserati modelinde kumaş çalışması yapabiliyor muyuz acaba? Terletme konusu olduğu için kumaşa yönelmeye çalışıyorum.
    Merhaba yapabiliriz tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

hocam eve 2 tane çalışma koltuğu alacağız. Ben 75 eşim 53 kilo. Bütçemiz malesef fazla değil yeni evleniyoruz, sizce ay ofis koltuğu yeterli konforu sağlar mı? Aslında ben şuan evde ay modelinize benzer bir koltuk kullanıyorum, koltuk oturma kısmında sünger namına pek bir şey kalmamış gibi duruyor ama işimi görüyor. Sizden ekstra dolgulu bir taban istesem 2 koltukta toplam fiyatta ne yapabilirsiniz. Son olarak antrasit gri renk istiyorum ama kumaşın ve derinin sadece fotoğrafını ekleyebilir misiniz rica etsem?
    Size mail üzerinden dönüş sağladık.
  • tribaltime T kullanıcısına yanıt
    Görsel var mıdır nasıl durur renk siyah krem çizgili olan orijinal renkten yapabilir miyiz?birde ek bel desteği gerek varmıdır macerati modelinde?

• İlandaki koltuğu almış birisi olarak söylüyorum tamamen çöp. Kullanalı 5 6 ay oldu korkudan arkama yaslanamıyorum. Neredeyse kırılacak gibi ayrıca yaslandıkça esniyor. Kutudan ilk çıkarttım oturup arkama yaslandım ve çatır çutur sesler gelmeye başladı. İçerisinde herhangi bir demir konstrüksiyon yok. Sadece tahtadan oluşuyor.

Son olarak satıcı firmaya ulaşamıyorsunuz. Telefonlar açılmıyor, mailler cevaplanmıyor. İsteyen buyursun gelsin otursun, haklı olduğumu anlayacaktır.
  • quote:

Görsel var mıdır nasıl durur renk siyah krem çizgili olan orijinal renkten yapabilir miyiz?birde ek bel desteği gerek varmıdır macerati modelinde?
    Merhaba uygulanmış görsel yok. Ancak kullandığımız kumaş keten dokulu bir kumaştır. Komple tek renk çalışınca daha şık durur. Ortadaki çizgiyi farklı renk yapmaya gerek yok kumaşta derideki gibi durmaz. Bu modele, siyah, koyu kahverengi ve antrasit renk kumaş yakışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panora

İlandaki koltuğu almış birisi olarak söylüyorum tamamen çöp. Kullanalı 5 6 ay oldu korkudan arkama yaslanamıyorum. Neredeyse kırılacak gibi ayrıca yaslandıkça esniyor. Kutudan ilk çıkarttım oturup arkama yaslandım ve çatır çutur sesler gelmeye başladı. İçerisinde herhangi bir demir konstrüksiyon yok. Sadece tahtadan oluşuyor.

Son olarak satıcı firmaya ulaşamıyorsunuz. Telefonlar açılmıyor, mailler cevaplanmıyor. İsteyen buyursun gelsin otursun, haklı olduğumu anlayacaktır.
    Bize mi ulaşamıyorsunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tribaltime

Bize mi ulaşamıyorsunuz :)

Alıntıları Göster
    Ürün hakkında yazdıklarımı umursamayıp sadece arayıp ulaşamama takılmanızda ilginçmiş :)
    Nisan ayına ait arama kaydım ektedir. Önce ki ayalarda da bi bu kadar daha kayıt vardır.

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo

• Zoi yi 500 yapin hocam ramazan ayinin hatrina.

• Mobilya noktasından zoi modelini aldım. 1 gündür kullanıyorum. İşim gereği saatlerce oturmam lazım.
    Minderi bence ince. Kalitesinin artması lazım.
    Gerçi bende şu kuyruk sokumunda uzun oturumlarda ağrıma yapan hastalıktan var. Başkalarında da aynı etkiyi yapar mı bilmem.
    Başlıkta bi vida sorunu çıktı. Telefonla aradım. İster geri gönderin düzeltelim dediler ister kendiniz yapın. İlgilendiler yani. Ama minderinin kalitesi artmalı.

• Az önce telefonla konuştum sonra sipariş verdim ben de. Ekstra istediğiniz şeyleri sipariş sırasında not kısmına yazıyorsunuz, siyah kumaş ve ekstra sünger eklettim.
    Şimdiye kadar hep kötü koltuklarda oturduğum için muhtemelen taht gibi gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Az önce telefonla konuştum sonra sipariş verdim ben de. Ekstra istediğiniz şeyleri sipariş sırasında not kısmına yazıyorsunuz, siyah kumaş ve ekstra sünger eklettim.
    Şimdiye kadar hep kötü koltuklarda oturduğum için muhtemelen taht gibi gelecek.
    Hangi modele siyah kumaş ve ekstra sünger istediniz üstadım? fiyat farkı ne kadar çıktı?

• schukru89 S kullanıcısına yanıt
    Uzay yönetici koltuğu aldım 439 liraya. Sert sünger için 30, kadifemsi kumaş varmış onun için 70 lira gibi bişey söyledi bunların ödemesini daha yapmadım ek ilan açacak bana özel. Daha iyi bir kumaş varmış 100 lira dedi galiba, fiyat iyice artmasın diye almadım.
  • Hocam ay ofis koltugunda kullanbilecegimiz deri icin renk katalogu paylasabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Panora

Ürün hakkında yazdıklarımı umursamayıp sadece arayıp ulaşamama takılmanızda ilginçmiş :)
    Nisan ayına ait arama kaydım ektedir. Önce ki ayalarda da bi bu kadar daha kayıt vardır.

Alıntıları Göster
    Bizim iletişim kanalımız sadece telefon değil. Mail adresimiz var. Canlı yardımımız var. Sosyal medya hesaplarımız var. Sadece telefonlara bakan bir elemanız olmadığı için telefon konusunda açılmama gibi sorunlar olmuş olabilir. Ancak bu bize ulaşamayacağınız manasına gelmiyor. Telefın harici de bir çok iletişim kanalımız var. Ulaşmak isteyen ulaşıyor.

• merhabalar
    başlıkta fiyat 239tl yazıyor ama
    ürün linkinde 259.90tl
    ürünün fiyatımı güncellendi?
    (taksitli satışlarda vade farkı mı var fiyat artıyor olarak gözüküyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Hocam ay ofis koltugunda kullanbilecegimiz deri icin renk katalogu paylasabilir misiniz?
    Aslında sitede mevcut ancak büyük halleri maalesef yok. Bu koltuğa tüm renkler yakışıyor renk tonları sitedeki diğer koltuklarda uygulanmıştır. Örnek antrasit rengi için Bu koltuğa bakabilirsiniz.https://www.mobilyanoktasi.com/yonetici-koltuklari/ofis-koltugu-relax
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.