Şimdi Ara

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
27
Favori
78.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: double or nothing

Zoi aradaki fiyat farkı değer kesinlikle diyor musunuz ? Oturma kısmı diger modellerden rahat mi ?
    Ben şahsen zoi koltuğuna oturuyorum. Sırt kısmı oturaktan bağımsız yatabiliyor. Ayrıca sırt ergonomisi bence diğer modelellere göre daha iyi. Çok uzun boylu değilseniz tercih edebilirsiniz. Bu arada zoi için verdiğim tavsiye biraz kişisel üretici olarak düşünmeyin. Orion modeli de rahattır. Aradaki fiyat farkı plasitk hammadde kalitesinden kaynaklanıyor. Rahatlık açısından aşırı fark yok söylim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tribaltime

Kargolandı koltuğunuz sisteme gireeğiz

Alıntıları Göster
    kargo no ne zaman alabilirim? Sitenizde hala ürün hazırlanıyor görünüyor. Orası guncel degil sanırım.

Çalıştığım için kargo takibi benim için cok onemli..
  • Satıcı arkadaşla whatsapp üzerinden ilk günden itibaren bütün sorularıma içtenlikle cevap vermesi sonucunda 14.02.2019 tarihinde uzay modelinden sipariş verdim. Kumaş kaplama pembe renk ve ekstra sünger istemiştim hepsi de istediğim olmuş ellerine sağlık (toplam 515 TL). 19.02.2019 tarihinde koltuk elime geçti. 5 günde elimde olması şok etti beni. Ben dahada geç bekliyordum. Şimdi gelelim koltuğa ilk olarak kumaş gerçekten beklediğimden kaliteli belkide keten olmasından, bel ve sırt desteği çok güzel benim gibi bel fıtığı olanlar için harika. Sırt yüksekliği tam kafa hızasında geriye yaslanınca tam kafama geliyor. Oturak Süngeri tam kıvamında ne çok sert ne çok yumuşak. En sevdiğim özelliği ise beşik gibi sallanması arkaya yaslanınca beşik gibi ileri geri gidebiliyorsunuz. Amortisörde herhangi bir ses gıcırdama yok. Netice olarak parasını sonuna kadar hakeden bir koltuk olmuş,iyikide kumaş yaptırmışım. He illede olumsuz bişey söylenecekse ayakları plastik ilerde kırılabilir onun da çözümü basit istersin gönderirler yedeklerinden. Sonuç olarak 3 aylık piyasa araştırmam sonucu kafama göre bir koltuk ürettirip satın alabildim. Alacak arkadaşların bilgilenmesi amacıyla...( Tribaltime adlı satıcı arkadaşa ilgi ve alakasından dolayı teşekkürü bir borç bilir ve emeği geçen bütün ustaların ellerine ve yüreklerine sağlık
    Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo)
    Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• umutbilisim kullanıcısına yanıt
    hocam kargolanmamış görünüyor ürün ne zaman kargolanır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutbilisim

hocam kargolanmamış görünüyor ürün ne zaman kargolanır acaba ?
    sorunuzu canlı yardımdan sorarsanız mesai saatleriiçinde cevap alabilirsiniz. Genel olarak ödeme tarihinden 3 iş günü sonra kargolanıyor.
  • Selamlar,

Ayın 12 sinde verdiğim Keops Yönetici Koltuğu bugün elime ulaştı.

Biraz uzun sürmüş olabilir kargonun gelmesi :) Sebebi hem birkaç özelliğini değiştirmiş olmam hem de Siparişin durumunu öğrenmek için aradığımda ayak kısmında problem olduğu için başka parça sipariş edilmiş olması..

Kargoya verildiği sitede yansıdıktan 1 gün sonra kargom ulaştı. MNG kargo şubesinin evime çok yakın olmasının da avantajı olabilir..

Koltuk ve parçaları güzelce paketlenmişti. Naylonları çıkarmam biraz sürdü :) Kol kısımları naylonlayıp vidalandığı için birleşim noktalarında birazcık naylon parcacığı kaldı ama benim icin her hangi bir sorun teşkil etmedi..

Normalde ayak ve kolları demirdi ancak ben daha iyi görüneceği için ahşap tercih ettim ve gayet güzel duruyor.
    Tekerlekler plastik klasik. Çok ağır olmadığım icin beni uzun süre götüreceğini düşünüyorum. Rahatça dönüyor tekerlekler..

Arkaya yaylanma ve sabitleme özelliği düzgün bir şekilde çalışıyor. Sallandığımda herhangi bir gıcırdama gelmiyor. Sadece, koltuk deri olduğu için deri gıcırdama sesi geliyor normal olarak..Bu ses beni zengin hissettiriyor :))

Yine daha güzel görüneceğini düşündüğüm için suni deri kaplama şeklinde kalmasını tercih ettim. Yazın terletme yaparsa da üstüne bir şey sererim gerekirse..Dikişlerinde de bir sıkıntı yok..

Boyum 165 cm, Yukseklik ayarı en altta kullanıyorum ve arkaya dibine kadar yaslandığımda ayaklarım yere %100 değmiyor ama onu da çözeceğim. :)

Ayrıca ekstra koydurduğum bel desteği boşluğu doldurmuş..

Kafam tam olarak kafalık kısmına denk geliyor.

Kolların üstündeki deri kısmının altında sünger yok. Aslında oraya hafif bir ekleme yapılıp yumuşatılabilirmiş. Sadece deri ile kaplanmış. (öyle yapılabilme imkanı var mı bilmiyorum)

Oturma kısmını da 28 dns sünger yaptırtmıştım. Şuanki yumuşaklık güzel. (Henüz 1-1,5 saat kullandım)

Extra ücret olarak 80 TL tuttu.

@tribaltime extra ödemeyi de siteniz üzerinden yaptım. Desteğiniz ve hizmetiniz için teşekkür ederim..

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz KargoAy Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz KargoAy Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz KargoAy Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz KargoAy Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz KargoAy Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo

• quote:

Orijinalden alıntı: guraycan23

Selamlar,

Biraz uzun sürmüş olabilir kargonun gelmesi :) Sebebi hem birkaç özelliğini değiştirmiş olmam hem de Siparişin durumunu öğrenmek için aradığımda ayak kısmında problem olduğu için başka parça sipariş edilmiş olması..

Kargoya verildiği sitede yansıdıktan 1 gün sonra kargom ulaştı. MNG kargo şubesinin evime çok yakın olmasının da avantajı olabilir..

Koltuk ve parçaları güzelce paketlenmişti. Naylonları çıkarmam biraz sürdü :) Kol kısımları naylonlayıp vidalandığı için birleşim noktalarında birazcık naylon parcacığı kaldı ama benim icin her hangi bir sorun teşkil etmedi..

Normalde ayak ve kolları demirdi ancak ben daha iyi görüneceği için ahşap tercih ettim ve gayet güzel duruyor.
    Tekerlekler plastik klasik. Çok ağır olmadığım icin beni uzun süre götüreceğini düşünüyorum. Rahatça dönüyor tekerlekler..

Arkaya yaylanma ve sabitleme özelliği düzgün bir şekilde çalışıyor. Sallandığımda herhangi bir gıcırdama gelmiyor. Sadece, koltuk deri olduğu için deri gıcırdama sesi geliyor normal olarak..Bu ses beni zengin hissettiriyor :))

Yine daha güzel görüneceğini düşündüğüm için suni deri kaplama şeklinde kalmasını tercih ettim. Yazın terletme yaparsa da üstüne bir şey sererim gerekirse..Dikişlerinde de bir sıkıntı yok..

Boyum 165 cm, Yukseklik ayarı en altta kullanıyorum ve arkaya dibine kadar yaslandığımda ayaklarım yere %100 değmiyor ama onu da çözeceğim. :)

Kolların üstündeki deri kısmının altında sünger yok. Aslında oraya hafif bir ekleme yapılıp yumuşatılabilirmiş. Sadece deri ile kaplanmış. (öyle yapılabilme imkanı var mı bilmiyorum)

Oturma kısmını da 28 dns sünger yaptırtmıştım. Şuanki yumuşaklık güzel. (Henüz 1-1,5 saat kullandım)

@tribaltime extra ödemeyi de siteniz üzerinden yaptım. Desteğiniz ve hizmetiniz için teşekkür ederim..

Yorumunuz için teşekkürler.
    Benim de boy sorunum olduğu için bu tür koltuklara oturamıyorum. BU tarz büyük koltuklarda ayaklarım yere değmiyor. Ayak kısmında yükseltici kullanılırsa belki. Ama benim şahsi tercihim fileli koltuk daha küçük olduğu için.
    1 şeyi düzelteyim kolların üstünde derinin altında sünger var 1 cm kadar. Ama çok kalın olmadığı için hissedemiyorsunuz. Kalınlaştırılabilir mi belli düzeye kadar belki ama yine öyle pufidik birşey olmaz.

• tribaltime T kullanıcısına yanıt
    Ben de şuan ayak desteği bakıyordum internetten. O sekilde çözeceğim durumu ve çok daha konforlu olacak koltuk benim için :)

Kol kısmı için bilgilendirme yaptığınız için de teşekkür ederim.

Emeğinize sağlık..
  • @tribaltime Orion'un sünger yaklaşık 1 haftada çökme yaptı.75kg yim

ince kullanıldığından 28dns zayıf kalmış buna motosiklerdeki gibi bir sünger yapılabilir mi ömürlük?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackdaniels™ -- 26 Şubat 2019; 19:19:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackdaniels™

@tribaltime Orion'un sünger yaklaşık 1 haftada çökme yaptı.75kg yim

ince kullanıldığından 28dns zayıf kalmış buna motosiklerdeki gibi bir sünger yapılabilir mi ömürlük?

Merhaba aslında ince değil. standart sünger kullanılıyor. 1 hafta da çökme yapmaması lazım. Başka bir sıkıntı var. Dilersenzi oturak bölümünü bize ulaştırınız değiştirelim süngerini ücretsiz şekilde. Ömürlük sünger de yapılabilir tabiki dökme süngerdir. 10 yıl boyunca çökme yapmaz. Ancak dökme sünger de fiyat farkı bayağı çıkıyor. 50 tl gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tribaltime

Merhaba aslında ince değil. standart sünger kullanılıyor. 1 hafta da çökme yapmaması lazım. Başka bir sıkıntı var. Dilersenzi oturak bölümünü bize ulaştırınız değiştirelim süngerini ücretsiz şekilde. Ömürlük sünger de yapılabilir tabiki dökme süngerdir. 10 yıl boyunca çökme yapmaz. Ancak dökme sünger de fiyat farkı bayağı çıkıyor. 50 tl gibi.

Alıntıları Göster
    Hammadde sonuçta olabilir, fark sorun değil özelden irtibata geçiyim teşekkürler.

• Sipariş ettiğim koltuk istediğim şekilde gelmedi.Ben de internet siteniz üzerinden yazdım size değişim yaparız dediniz. Geçen hafta kargoladım koltuğu size. Daha sonra tekrar internet siteniz üzerinden yazdım mail atın dediniz. Kaç gündür ne maile cevap veriyorsunuz ne telefona bakıyorsunuz. Nasıl ulaşacağız size acaba!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bll95

Sipariş ettiğim koltuk istediğim şekilde gelmedi.Ben de internet siteniz üzerinden yazdım size değişim yaparız dediniz. Geçen hafta kargoladım koltuğu size. Daha sonra tekrar internet siteniz üzerinden yazdım mail atın dediniz. Kaç gündür ne maile cevap veriyorsunuz ne telefona bakıyorsunuz. Nasıl ulaşacağız size acaba!
    Kusura bakmayın arkadaşlar size standart olarka göndermişler ve bu yüzden szie iade edip özelleştirilmiş ürün istediniz. Baştan üretileceği için süreç biraz uzadı. 3-4 gün içinde çıakcak sizin ürününüz.
  • Beyefendi eksik parçayı göndermeye niyetiniz yok sanırım?

• Koltugu teslim aldim.Bu sefer istedigim sekilde geldi, tesekkurler. Koltuga gelecek olursak fiyatini hakeden bir urun. Salincak ozelligini begendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal@

Beyefendi eksik parçayı göndermeye niyetiniz yok sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guraycan23

Selamlar,

1.83 boyum var yukseliylr mu bu dogruduzgun?
    Fiyat neydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

1.83 boyum var yukseliylr mu bu dogruduzgun?
    Fiyat neydi

Alıntıları Göster
    10 cm kadar yukarı aşağı yükselebilir. Sırt yükseklii 80 cm dir. Sizin boyunuza uygundur. Normalde bu ürün metal kol ve ayakla 399 tldir. Ücretsiz kargo. Ahşap kol ve ayak farkı 55 tl dir.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.