Şimdi Ara

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
27
Favori
78.879
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neden firmaya şikayetinizi iletmediniz ? En kötü ihtimalle iade almalarını istediğinizi iletebilirdiniz. Varsayımlar üzerinden bir kâbus oluşurmuşsunuz kendinize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: romeo681

Herkes oturak ve bel kısmındaki süngeri arttırılmasını istemişte acaba kolçakları daha rahat kılmak için bi imkan varmı?(Varsa fiyat farkı ne kadar olur)
    Merhaba, genelde oyuncu koltukalrındaki gibi hareketli kolçaklar kullanılabilir. Ya da metal kolçak isteniyorsa uzay modelindeki gibi bir kolçak kullanılabilir.
    Yeni bir fileli modelimiz çıkacak yukarı-aşağı ve ileri geri hareketli kolçak olacak. Fiyatı 500 tl civarında olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guraycan23

Siparişimin durumu ile ilgili olarak bilgi verebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Selamlar,

3 gün önce sitenizdeki telden aradığımda 1-2 gün var denmişti. Durumu nedir? Ne zaman kargoya verilir? Bilgi verirseniz sevinirim.
  • tribaltime T kullanıcısına yanıt
    #321 nolu siparişi sitenizden geçtim..babam için alıyorum bel kayması sırt ağrıları var umarım memnun kalırız yurt içi kargoyla göndermenizi rica ediyorum..iyi çalışmalar...
    Yuh be lafı bu kadar agriniza gittiyse sanırım mükemmel bir firmasiniz ve ilk defa bir müşteri den şikayet aldınız ve bu kadar hafif bir tepkiye rağmen bu kadar içerlediniz. Arkadaşım burada bu kadar insan okuyor diye hafif konuştum yüz yüze olsaydık emin olki tepkim çok daha sert olurdu. Burada urunlerinizi övüp durdunuz en iyiside değil kötüde değil dediniz bizde samimiyetinize inandık sipariş verdik ama gönderdiğiniz mal en kötü malzeme ve işçiliğe sahip birde üstüne parçası eksik. İletişime geçme gereği duymadım çünkü hem gönderdiğiniz maldan dolayı bir çözüme ureteceginize inanmıyorum hemde sürat kargo bana uzak zaten sipariş anında yurtiçi kargoyla gönderilmesi için talepte bulunmuştum hiç kaale alınmadan cevap dahi verilmeden sürat kargoyla gönderilmiş bu tavirlariniz müşteriye olan sayginizi ortaya koyuyor zaten buradaki kibar tavirlariniz gözboyamadan ibaret müşteriye böyle mal gönderen bir firmanın kesinlikle müşterisine saygısı olamaz.

• Firmanın kendi sitesinden koltuk alıcaktım. Canlı yardıma 1 soru sordum lakayıt cevap veriyor. Burdan belli zaten, gittim n11 den daha ucuza üstüne çek kullanarak sipariş verdim. Üstelik, yedek ayak istemiştim onlarıda göndermişler kral esnaf muhabbetide iyi satış sonrası desteğide iyi.

Bu konunun silinmesi veya uplanmaması daha mantıklı. Diğer firmalar daha ucuza satıyorken(aynı tasarım aynı model) siz diyorsunuzki diğer firmalar dandik sünger dandik metal kullanıyor bla bla. Siz aktif karbon süngermi kullanıyorsunuz? Bu yaptığınızı diğer firmalar okusa marka zedelemekten dava açarlar. Biraz daha kompakt yarış yapın aranızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 18 Şubat 2019; 0:27:57 >
  • Ne kötülüğümüzü gördünüz diyorsunuz insanı aldatıp dandik mal göndermek kötülük değilmi size göre? Asıl terbiyesizlik düpedüz sizin ticaret ahlakinizda. Yaklaşık 2 sene önce aldığım aynı modeldeki diğer koltukta iddia ettiğiniz gibi sırt kısmı kesinlikle plastiğe temas etmiyor kaç yıldır kullanılmasına rağmen taş gibi gergin. İşçiliği kalitesi bundan 3 gömlek üstün. aldığımda pahalı bir üründe değil di en uygun fiyatlı o olduğu için almıştım. Güçlü vidalama aletiyle rahatça takılabilir diyorsunuz herkeste o aletten mi var varsa bile farklı açılı yuvalara civatayı takinca plastik zarar görmeyecek mi. Ben civatayı sıkarken plastiğin catlayacagini düşündüm açıkçası catlamadi ama malzeme ne kadar zayıfladı Allah bilir. Neyse diğer urunleriniz için birşey diyemem ama bu Sow modeli beş para etmez okuyan arkadaşlara tavsiyem olsun

• Bu şirket ten memnun olmayan arkadaşlar doğal hakları olarak başka şirketlerden alışveriş yapabilir ama gelip burda firmayı genel bir kötüleme çabasına girmeleri komik. Bende aylar önce başka bir türk firmasından koltuk almıştım ürün hiç beklediğim kalitede çıkmadı ürünü iade ettim ama tamamen firmayı kötülemedim, olabilir dedim geçtim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Firmanın kendi sitesinden koltuk alıcaktım. Canlı yardıma 1 soru sordum lakayıt cevap veriyor. Burdan belli zaten, gittim n11 den daha ucuza üstüne çek kullanarak sipariş verdim. Üstelik, yedek ayak istemiştim onlarıda göndermişler kral esnaf muhabbetide iyi satış sonrası desteğide iyi.

Bu konunun silinmesi veya uplanmaması daha mantıklı. Diğer firmalar daha ucuza satıyorken(aynı tasarım aynı model) siz diyorsunuzki diğer firmalar dandik sünger dandik metal kullanıyor bla bla. Siz aktif karbon süngermi kullanıyorsunuz? Bu yaptığınızı diğer firmalar okusa marka zedelemekten dava açarlar. Biraz daha kompakt yarış yapın aranızda.
    Merhaba, öncelikle canlı chata girin bize mesaj yazarsanız, size burada yazışma örneğimizi dökebilirim. Lakayıt mı konuşmuşuz yoksa normal şekilde sorularınıza cevap mı vermişiz görebiliriz. Biraz inandırıcı yazarsanız belki beni bile ikna edeceksiniz. Kimse size BEDAVA AYAK yollamaz. Fiyata yedirmiştir. Yani iyi fiyata ürün satmıştır. Kar marjı iyiyse ayak da yollar. Tekerlek de. Bazen pazaryerlerinde çek, kampanya gibi şeylerden dolayı daha uyguna koltuk alabilirsiniz. Burada satan firmaya yük binmediği için alan da satan da memnundur. Tabiki oralardan alıveriş yapacaksınız bulsam ben de kaçırmam.
    Herkes istediği yerden ürün almak da serbest bunda da sorun yok. Herkese koltuk satalım diye bir derdimiz zaten yok.
    Biz hiçbir firma hakkında dandik sünger kullanıyor diye birşey söylemedik. Benzer koltuğu daha ucuza nasıl satılabileceği hakkında açıklama yaptık. Çok uzunca bir açıkmalaydı eğer hepsibi dikkatlice okursanız sadece sünger konusu geçmediğini başka şeyler de yazdığımızı görebilirsiniz. Ama görmek isterseniz. Belli ki buraya yermeye gelmişsiniz, başka bir amacınız da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal@

Yuh be lafı bu kadar agriniza gittiyse sanırım mükemmel bir firmasiniz ve ilk defa bir müşteri den şikayet aldınız ve bu kadar hafif bir tepkiye rağmen bu kadar içerlediniz. Arkadaşım burada bu kadar insan okuyor diye hafif konuştum yüz yüze olsaydık emin olki tepkim çok daha sert olurdu. Burada urunlerinizi övüp durdunuz en iyiside değil kötüde değil dediniz bizde samimiyetinize inandık sipariş verdik ama gönderdiğiniz mal en kötü malzeme ve işçiliğe sahip birde üstüne parçası eksik. İletişime geçme gereği duymadım çünkü hem gönderdiğiniz maldan dolayı bir çözüme ureteceginize inanmıyorum hemde sürat kargo bana uzak zaten sipariş anında yurtiçi kargoyla gönderilmesi için talepte bulunmuştum hiç kaale alınmadan cevap dahi verilmeden sürat kargoyla gönderilmiş bu tavirlariniz müşteriye olan sayginizi ortaya koyuyor zaten buradaki kibar tavirlariniz gözboyamadan ibaret müşteriye böyle mal gönderen bir firmanın kesinlikle müşterisine saygısı olamaz.
    Merhaba Kemal Bey, öncelikle aldığınız sow koltuk kalitelidir diye bir iddiamız kesinlikle olmadı olamazda. Kullanılan malzeme ekonomik sınıftadır. Fiyat odaklıdır. Verdiğiniz fiyat ile doğru orantılıdır. Hala işçiliğe laf ediyorsunuz. İşçilik de sorun varsa gönderirsiniz değişim olur iade olur. Yapmadığınız bir hareket için bizi suçluyorsunuz. Gönderin iade edelim paranızı burada açıkça yazıyorum. Göndermezsem o zaman konuşursunuz.
    Yalan konuşmayın Kemal Bey biz SÜRAT kargo ile çalışmıyoruz kendi sitemizde. Mng kargo ile gönderim yapıyoruz. Kaldiki uzaklık birşey ifade etmiyor bu ürün adresinize kadar gelioyr uzak olsa ne olur yakın olsa ne olur. Ücretsiz kargo olduğu için ANLAŞMALI oldugum Mng kargo ile gönderim yapıyorum. Sitede de kargo ve iade bölümünde bu bilgiler açıkça yazıyor.
    Mükemmel bir firmayız diye bir şey de demedim. kendi çapımızda küçük bir üreticiyiz. 5 senedir koltuk satıyoruz. İlk defa müşteri şikayeti almadık. Bazen bazı müşteriler memnun etmenin mümkün olmadığının da farkındayız. Bu yüzden memnun olmayacak müşteriyi memnun etmeyi deniyoruz baktık olmuyor uğraşmıyoruz. Yolumuza bakıyoruz. Açıkça yazdık eğer iyi niyetli olsaydınız bize yazardınız kardeşim bu üründe sorun var bunları düzeltin ya da ben beğenmedim bunu iade alın bana paramı geri iade edin. Başımızın üstünde yeriniz var. Sorununuz kesin çözülürdü. Bunu denemdediniz bile burada garip garip konuşuyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutbilisim

#321 nolu siparişi sitenizden geçtim..babam için alıyorum bel kayması sırt ağrıları var umarım memnun kalırız yurt içi kargoyla göndermenizi rica ediyorum..iyi çalışmalar...
    Merhaba öncelikle teşekkür ederiz. Mng kargo ile çalışıyoruz. İyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: guraycan23

Selamlar,

3 gün önce sitenizdeki telden aradığımda 1-2 gün var denmişti. Durumu nedir? Ne zaman kargoya verilir? Bilgi verirseniz sevinirim.

Alıntıları Göster
    Kargolandı koltuğunuz sisteme gireeğiz
    tşk ederim sisteme kargo bilgisi ne zaman düşer acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tribaltime

Kargolandı koltuğunuz sisteme gireeğiz

Alıntıları Göster
    Tamamdır. Mesajınızı bekliyorum..
  • Uzay mı cooper mi daha rahat uzun süre oturup ders çalışmak icin alınacak? Rahatlik olarak tavsiye edeceginiz baska model var mı yoksa bu ikisi yeterli olur mu ?
  • Emirah01 E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım forum sitesinde olduğunun farkında mısın? Burada amaç zaten kullanıcı deneyimlerini paylaşmak sadece fiyat paylaşmak değil. Burada satıcının iyide mal satsa kötüde mal satsa ovulmesi mi gerekiyor?

Mng ile sürati karıştırmışım sanki çok önemli bir mevzuymuş gibi beni yalancı ilan etmissiniz sanki MNG olması sizi haklımı çıkarıyor sonuçta ben yurtiçi kargo olabilir mi diye rica etmişim ve hiçbir geri dönüş olmamış. İşçiliginiz aynı fiyattaki diğer saticilara göre düşük seviyede, hiç fiyatıyla orantılı değil yani. İade edin parasını geri yatiralim diyorsunuz kutusunu attım, tekrar sökmeye uğraşamam ve iadeyle falan uğraşacak hiç vaktim yok. Madem telafi etmeye çok isteklisiniz eksik parçayı gönderin kâfi

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal@

Mng ile sürati karıştırmışım sanki çok önemli bir mevzuymuş gibi beni yalancı ilan etmissiniz sanki MNG olması sizi haklımı çıkarıyor sonuçta ben yurtiçi kargo olabilir mi diye rica etmişim ve hiçbir geri dönüş olmamış. İşçiliginiz aynı fiyattaki diğer saticilara göre düşük seviyede, hiç fiyatıyla orantılı değil yani. İade edin parasını geri yatiralim diyorsunuz kutusunu attım, tekrar sökmeye uğraşamam ve iadeyle falan uğraşacak hiç vaktim yok. Madem telafi etmeye çok isteklisiniz eksik parçayı gönderin kâfi
    180tl lik üründen çok birşey beklememek lazım. Bende truva modelini almıştım. Düşünenler için resim ve yorumumu paylaştım. Satıcı isteğime özel olarak kumaş ve kalınlaştırma yaptı. Ek ödemeyi de ürün bana geldikten yaklaşık 1 hafta sonra ödeme linkini attı. 1 aydır kullanıyorum, fiyatına göre çok iyi ürün aldığımı düşünüyorum. Riske girmeyip en kötü 50tl daha verip ay modelini alsanız yine memnun kalırdınız. Bu arada kargo adresten alıp yapmıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

Uzay mı cooper mi daha rahat uzun süre oturup ders çalışmak icin alınacak? Rahatlik olarak tavsiye edeceginiz baska model var mı yoksa bu ikisi yeterli olur mu ?
    Deri ürün istiyorsanız cooper, uzay, maserati tercih edebilrisiniz. Hepsi aynı rahatlıktadır. Fileli model isterseniz zoi modelini öneririm.
    Zoi aradaki fiyat farkı değer kesinlikle diyor musunuz ? Oturma kısmı diger modellerden rahat mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double or nothing -- 19 Şubat 2019; 10:14:57 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.