Şimdi Ara

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
27
Favori
78.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aqhuan

İlgimi çektiğinden baya mesajları okuyup zaman geçirdim yalnız herkes indirim istemiş fakat üretici tarafından çok dikkate alınamamış üretim maliyetinden dolayı. Ben satıcının samimiyetine inandım açıkçası. Nacizane fikrim en azından aradan komisyoncuları çıkartıp havale ile alımda en azından bahsedilen komisyon kaldırılabilir gibi.
    Teşekkürler anlayış için. Burada yüklü bir mebla da paketleme ve kargo maliyeti. Aslında sadece komisyon değil. Bir de bizim kendi stemizdeki komisyon çok düşük bir ücret. Yaklaşık 5 yıldır pazaryerlerinde koltuk satıyoruz amacımız direkt kendi sitemizden satış yapmak. Pazaryerleri her gün komisyon yükseltiyor, ve çok kaprisliler burunlarından kıl aldırmıyorlar, Bir ton ceza var.... BU da hem tüketici tarafında ürünü pahalıya almasına yol açıyor hem de satıcı tarafında yorucu oluyor. Siz doğal olarak bir ürünü ucuza almak isteyeceksiniz, biz üreticiler de satabildiğimiz kadar karlı satmaya çalışacağız. İşin doğasında bu var. Fiyatı yüksek tutup indirim varmış gibi gösterme niyetinde değiliz. sitemizdeki fiyatlar dibe yakın fiyatlardır.
  • tribaltime T kullanıcısına yanıt
    Hocam bir şey sormak istiyorum. Mersin'de oturduğumdan sırt kısmı deri değil de file olanlardan almak istiyorum ama sizin site de dahil her yerde fileli koltuk daha pahalı. Ben de bunu çözemedim sırtta kullanılan süngerden deriden tasarruf edilmesine rağmen o file mi çok pahalı acaba, niye bu kadar pahalı satılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: desu noto

Hocam bir şey sormak istiyorum. Mersin'de oturduğumdan sırt kısmı deri değil de file olanlardan almak istiyorum ama sizin site de dahil her yerde fileli koltuk daha pahalı. Ben de bunu çözemedim sırtta kullanılan süngerden deriden tasarruf edilmesine rağmen o file mi çok pahalı acaba, niye bu kadar pahalı satılıyor?
    Merhaba fileli koltukların özelliklerine ve kullanılan plastik hammaddenin kalitesine ve gramajına göre fiyat değişmektedir. Fileli kumaş suni deriden pahalı. Aslında fileli koltuk deri koltukdan pahalı değildir. Çok pahalı da deri koltuklar var. Mesela dökme süngerler. Biz de 150 tl ye de 600 tl ye de plastik koltuk var. Aşağıda paylaşagğım gibi sitemizde olmayan ama 1200 tl ye satılan plastik koltuk da var. Mesela o koltukda oturma yeri de komple file kumaş yani süngere oturmuyorsunuz. Öyle rahat ki. Kullanılan mekanizma farklı. Oturma ergonomisi çok daha iyi. Kollar hareketli.Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo
    Merhabalar,

Bakır renginden vazgeçtim. Koltuğun deri renginde dikiş olması benim için yeterlidir.

Ben bugün siparişi verdim. Detay kısmına da gerekli açıklamaları ekledim.

Sipariş no: #282

Bilginize sunarım..
  • Merhaba sitenizden sow ofis koltuğu siparişi verdim kargolamasını hızlı yaparsanız sevinirim birde yurtiçi kargo tercihimdir saygılarımla. volkan babat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal@ -- 13 Şubat 2019; 5:54:25 >
  • Kargoya verildi diye bir haber olsa iyi olurdu şansa evde birileri vardı.

Sipariş No 270
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackdaniels™

Kargoya verildi diye bir haber olsa iyi olurdu şansa evde birileri vardı.

Sipariş No 270
    siparişi verdikten kaç gun sonra eve ulaştı?
  • 3. günde geldi istanbul içi

@kahraman koltuk geldi fiyatına göre kalite tam orantılı.

@tribaltime sitede 28dns yazıyor ama sanki Orion 32dns istiyor bu seriler,sünger çökme yapmaz umarım ilerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackdaniels™ -- 13 Şubat 2019; 18:48:27 >
  • Benimki de çabucak geldi ama henüz kurma şansım olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guraycan23

Merhabalar,

Bakır renginden vazgeçtim. Koltuğun deri renginde dikiş olması benim için yeterlidir.

Ben bugün siparişi verdim. Detay kısmına da gerekli açıklamaları ekledim.

Sipariş no: #282

Bilginize sunarım..
    Siparişimin durumu ile ilgili olarak bilgi verebilir misiniz?
  • Yuh be kardeşim bu kadarda kalitesiz mal satımazki. Sırt filesini süs olarakmı taktınız birazcık gerseydiniz olmazmıydı fileyi hiç hissedemiyoruz bile sırtımız direkt plastiğe yaslanıyor. 3 senedir kullandığım aynı model sandalyenin filesinde bile en ufak deformasyon gevşeme yok sizinki daha kullanmadan gevşek maşallah. Montaj için 4 tane civatayı sıkmanız gerekiyor ne kadar basit değilmi ama gel gelelim alakası yok civataları yerine oturtmak için yarım saat uğraştım insan birbirine civatayla sabitlenecek iki parçanın civata deliklerinin aynı hizaya gelmesi gerektiğini hiçmi düşünmez üstelik delikler sallamasyon olarak açılı açılmış biri sağa açılıyken denk gelmesi gereken delik başka yöne açılı hadi burdan yak. zorlaya zorlaya yuvalarınıda bozmak pahasına civataları emaneten taktık kaç gün dayanır bilemiyorum artık hayırlısı. adamlarda bırak işçiliğin temiz olmasını bu ürün montaj yapılabilecekmi onun bile kaygısı yok o derece vahim bir ürün. Eksik olmasınlar Bunların üstüne parçasınıda eksik göndermişler amortisörün körüğü yok öyle kazık gibi görünüyor ilerden bakınca. yazıklar olsun nediyim sürat kargo uzak olmasa birazda vaktim olsa iade edecemde gerçi iade alacaklarınada inanmıyorum böyle malı satan adamda iyi niyet olduğuna zerre ihtimal vermiyorum
  • fagala kullanıcısına yanıt
    İlginç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal@

Yuh be kardeşim bu kadarda kalitesiz mal satımazki. Sırt filesini süs olarakmı taktınız birazcık gerseydiniz olmazmıydı fileyi hiç hissedemiyoruz bile sırtımız direkt plastiğe yaslanıyor. 3 senedir kullandığım aynı model sandalyenin filesinde bile en ufak deformasyon gevşeme yok sizinki daha kullanmadan gevşek maşallah. Montaj için 4 tane civatayı sıkmanız gerekiyor ne kadar basit değilmi ama gel gelelim alakası yok civataları yerine oturtmak için yarım saat uğraştım insan birbirine civatayla sabitlenecek iki parçanın civata deliklerinin aynı hizaya gelmesi gerektiğini hiçmi düşünmez üstelik delikler sallamasyon olarak açılı açılmış biri sağa açılıyken denk gelmesi gereken delik başka yöne açılı hadi burdan yak. zorlaya zorlaya yuvalarınıda bozmak pahasına civataları emaneten taktık kaç gün dayanır bilemiyorum artık hayırlısı. adamlarda bırak işçiliğin temiz olmasını bu ürün montaj yapılabilecekmi onun bile kaygısı yok o derece vahim bir ürün. Eksik olmasınlar Bunların üstüne parçasınıda eksik göndermişler amortisörün körüğü yok öyle kazık gibi görünüyor ilerden bakınca. yazıklar olsun nediyim sürat kargo uzak olmasa birazda vaktim olsa iade edecemde gerçi iade alacaklarınada inanmıyorum böyle malı satan adamda iyi niyet olduğuna zerre ihtimal vermiyorum
    Üzdü..Umarım marka tarafından geri dönüş olur..Telafi etmeleri lazım durumu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal@

Yuh be kardeşim bu kadarda kalitesiz mal satımazki. Sırt filesini süs olarakmı taktınız birazcık gerseydiniz olmazmıydı fileyi hiç hissedemiyoruz bile sırtımız direkt plastiğe yaslanıyor. 3 senedir kullandığım aynı model sandalyenin filesinde bile en ufak deformasyon gevşeme yok sizinki daha kullanmadan gevşek maşallah. Montaj için 4 tane civatayı sıkmanız gerekiyor ne kadar basit değilmi ama gel gelelim alakası yok civataları yerine oturtmak için yarım saat uğraştım insan birbirine civatayla sabitlenecek iki parçanın civata deliklerinin aynı hizaya gelmesi gerektiğini hiçmi düşünmez üstelik delikler sallamasyon olarak açılı açılmış biri sağa açılıyken denk gelmesi gereken delik başka yöne açılı hadi burdan yak. zorlaya zorlaya yuvalarınıda bozmak pahasına civataları emaneten taktık kaç gün dayanır bilemiyorum artık hayırlısı. adamlarda bırak işçiliğin temiz olmasını bu ürün montaj yapılabilecekmi onun bile kaygısı yok o derece vahim bir ürün. Eksik olmasınlar Bunların üstüne parçasınıda eksik göndermişler amortisörün körüğü yok öyle kazık gibi görünüyor ilerden bakınca. yazıklar olsun nediyim sürat kargo uzak olmasa birazda vaktim olsa iade edecemde gerçi iade alacaklarınada inanmıyorum böyle malı satan adamda iyi niyet olduğuna zerre ihtimal vermiyorum
    Merhaba Öncelikle müşteri de olsanız kimse size karşındaki kişiye ya da firmaya yuh be deme hakkı vermez. 2. si yaşadığınızı söylediğiniz sorunla alakalı herhangi bir şikayet ya da iletişim kurma yöntemi denediniz mi? HAYIR!!!! Bize bu şekilde geri bildirim gelmedi. Gelseydi size çözüm sunardık. Ayrıca bizim kötü niyetli olduğumuzu nereden çıkardınız ne kötülüğümüz gördünüz, size ya da başkasına karşı. Bizi kendinizle karıştırmayın. Burada kötü niyetli olmayan sizsiniz.
    Çok basit bir şeyi sanki dünyanın en kötü şeyini yapmışısız gibi yansıtmanız çok terbiyesizce. Biz ne zaman bu kadar kötü olduk.
    Bize sorununuz olduğunu bildirseydiniz size seve seve yardımcı olurduk. Hiç olmadı zaten beğenemediğiniz bir ürünü almak zorunda değilsiniz. İade edersiniz olur biter. Para iadenizi yapardık merak etmeyin. Çok önyargılısınız ya da art niyetlisiniz. Herkes her koltukdan memnun olacak diye bir şey yok. sİZE UYGUN DEĞİL MİŞ DEMEKKİ.
    Gelelim şimdi teknişk detaylara: 1. Öncelikle sow modelinden bahsediyorsunuz. Bu koltuğun filesini istediğiniz kadar gerin. Sırt kısmındaki plastik yapısından dolayı geriye yaslandığınızda sırtını plastiklere değer! Sizin daha önce aldığını koltukda kullanılan filede de sırtınız plastiğe değiyordur.
    Olasılık olarka söylüyorum üretim bölümündeki arkadaşlar hata yapıp aşırı gevşek bırakmışlarsa ve bu sizi rahatsız ediyorsa bize sırt bölümünü gönderirsiniz size yeni bir tane sırt göndeririz gerilmiş şekilde. Bütün kargo ücretleri de tarafımıza aittir.
    2. Plastik malzemeler ve o bahsettiğiniz civataları dışarıdan satın alıyoruz. Bizim ürettiğimiz birşey değil. Arada vidaların zor girmesi gibi problem oluyor mu evet oluyor %5 civarında. Diyeceksinzi ki denemiyor musunuz? deneneniyor, ancak buradaki arkadaşlar deneyimli ve kuvvettli şarjı vidalama kullanılıyor o yüzden buradaki arkadaşlar hiç zorlanmıyor bu konuda.
    Kısacası sizin memnun olmadığınız konularda size yardımcı olabiliriz bu manada hiç problem yok.
    Son olarak bir şey açıklama gereği duyuyoruz. Sow koltuk kalite anlamında alt seviyede bir koltukdur. Öne çıkan özelliği fiyatıdır! kalitesi ya da rahatlığı değildir. Beklenti olarak kalite ya da rahatlık beklentisi olduğunda hayak kırıklığı yaşanabilir. Fiyatına göre iyidir, ama daha fazla beklentiye girmemek gerekir. En çok sattığımız da koltukdur. büyük firmalara da çalışma koltuğu olarak veriyoruz. 8 saat üzerinde oturulup çalışılıyor. Sizin sorun diye belirttiğiniz sıkıntılar olsa kurumsal firmalar bizen bu koltuğu almaz iade ederlerdi diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tribaltime -- 17 Şubat 2019; 11:1:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guraycan23

Üzdü..Umarım marka tarafından geri dönüş olur..Telafi etmeleri lazım durumu..

Alıntıları Göster
    Bize ulaşsalardı, telafi edilirdi. Bizimle irtibata geçmek yerine burada içini dökmüş :)
  • Herkes oturak ve bel kısmındaki süngeri arttırılmasını istemişte acaba kolçakları daha rahat kılmak için bi imkan varmı?(Varsa fiyat farkı ne kadar olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romeo681 -- 17 Şubat 2019; 16:37:14 >
    Ustam siz kafaya takmayın böyle şeyleri. Neticede arkadaşın sıkıntısı olduğu her ne kadar bariz olsada izlediği yol tamamen yanlış. Eğer aldığınız üründe sıkıntı varsa bunun yolu satıcıyla iletişime geçmek,burda genel bir hata olduğunu ima etmek değil. Şayet özelden satıcı sorunu çözemezse yada çözmek istemez se o zaman burdan ifşa edebilirsin. Ama en baştan hiç bir yola başvurmayıp burda ileri geri yorum yapmak hiç hoş değil.Neticede kemal adlı şahısın kişisel sıkıntısını burda yazması başka insanların da kafasını karıştırmış oluyor buda koltuk alacak kişilerin vazgeçmesine sizinde müşteri kaybetmesine neden olacagından kul hakkına girmek demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirah01 -- 17 Şubat 2019; 18:49:7 >
  • Müşterilerin isteklerine göre (kumaş/deri kaplama ve her türlü renk seçeneği ile) kaliteli ve hesaplı koltuk üreten piyasada sizin gibi firma yok. Yaklaşık üç aydır piyasa araştırmalarım sonucu en hesaplı ve istenilen kalitede koltuk üreten sizin firmayı buldum. Arkadaşlar da bi zahmet nankörlük etmesinler lüften, piyasada dolar kurlarına bağlı olarak fiyatların nasıl yükseldiğini bilmeyen yoktur, Şahin parası verip te kimse mercedes performansı beklemesin...

• Ben sonuna kadar sizin firmanın samimiyetine güveniyorum ve her yerde de reklamını yapmaya devam edecem

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.