Şimdi Ara

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
27
Favori
78.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Anladım hocam, fakat resimler birebir aynı. Bunların patenti , hakları yoksa herkes üretebilir ozaman. Çünkü bütün koltuklar aynı tasarım, hatta aynı renge sahip.

Alıntıları Göster
    bazı modeller için evet. Piyasada satılan genel modeller. Her ürüne patent almanız çok zor. Alan çok da firma yok.
    Mesele birebir bizim resimlerini kendi çektiğimiz kendi modellerimiz var. Mesela Truva, ay, Elite, baklaba, keops, vega,koket... aslında sitemizdeki resimlerin %90 a yakını bize ait.Tabiki bu resimleri alıp da benzerini yapabilirler. Ama fiyatı baz alırken kriterleri söyledim. Biz üreticiyiz ve kalite-fiyat dengesini gözeterek ürün üretip satıyoruz. Derdimiz en ucuz olmak, ya da en kaliteli koltuğu yapmak değildir. Belirli bir kar marjı olmak zorunda yoksa işin içinde bir bit yeniği vardır onu anlaymaya çalışıyorum. Ya malzemeden çalıyordur (Eksik malzeme, kalitesi malzeme kullanımı). Buna örnek vereyim isterseniz. Deri kalitesi önemli, gri yerine beyaz sünger kullanımı ya da düşük dansite sünger kullanımı buna örnektir. Piyasada hesap yapmasını bilmeyen düşük kar marjı ile çalışan firmlarımız da mevcut. Bunlar bir gün batacaklardır fakat o güne kadar düşük fiyatttan ürün verip işin sonunda ne oldu da bu duruma geldik diyen firmalardır. Bunları kaçırmayın bulduğunuz an ürün alın :) 3. de firmalar nakde çıkışmıştır ya da batıyordur elindeki malı çıkarıyordur. Bundan dolayı düşük fiyat koymuşlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: leprechauntr

Gittigidiyor mağazanız üzerinde Sow çalışma koltuğu siparişimi az önce geçtim. oğlum için aldım umarım memnun kalır

Satış Kodu: SC67428997
    Çarşamba günü aldığım ürün daha kargoya verilmemiş. Ne zaman verileceği hususuuda bilgi alabilirmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leprechauntr -- 1 Şubat 2019; 12:0:16 >
  • Cooper modelinden sipariş vermeyi düşünüyorum. Yalnız sitede 2 farklı model var. Resimlerden anlaşıldığı kadarıyla aralarında ölçü farkı mı var yoksa link hatası mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihoku

Cooper modelinden sipariş vermeyi düşünüyorum. Yalnız sitede 2 farklı model var. Resimlerden anlaşıldığı kadarıyla aralarında ölçü farkı mı var yoksa link hatası mı ?
    Ölçü farkı yoktur. Belki renk başka olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tribaltime

Ölçü farkı yoktur. Belki renk başka olabilir.

Alıntıları Göster
    Tamamdır büyük olarak gözükenden almıştım.
  • Mihoku kullanıcısına yanıt
    Bu modelden mi almıştın dostum?
    https://www.mobilyanoktasi.com/yonetici-koltuklari/cooper-ofis-koltugu-siyah?sort=pd.name&order=ASC
  • quote:

Orijinalden alıntı: guraycan23

Bu modelden mi almıştın dostum?
    https://www.mobilyanoktasi.com/yonetici-koltuklari/cooper-ofis-koltugu-siyah?sort=pd.name&order=ASC
    Aynen bundan aldım.
  • Evimde bilgisayar başında kullanmak için bir koltuk alacağım. Kibar bir model düşünüyorum. Sow modeli bana ideal geldi. Bu koltuk rahatlığını artırmak için yapabileceğiniz ekstra hizmetler var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elays

Evimde bilgisayar başında kullanmak için bir koltuk alacağım. Kibar bir model düşünüyorum. Sow modeli bana ideal geldi. Bu koltuk rahatlığını artırmak için yapabileceğiniz ekstra hizmetler var mıdır?
    oturma bölümünde 28 dns sünger ya da oturma bölümünde direkt dökme sünger kullanılabilir. 28 dns fiyat farkı 10 tl dir. dökme sünger farkı 50 tldir. Dökme sünger 10 yıl garantilidir. çökme v.s. olmaz
  • tribaltime T kullanıcısına yanıt
    Yanlış görmüyorsam içerikte zaten 28dns sünger kullandığı yazılmış. Bir de kolçaklara yapabileceğimiz bir işlem var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynen bundan aldım.

Alıntıları Göster
    eline ulastıgında yorum yaparsan sevinirim..
  • Alan arkadaslar beni tagleyip yorumunu soyleyebilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tribaltime

oturma bölümünde 28 dns sünger ya da oturma bölümünde direkt dökme sünger kullanılabilir. 28 dns fiyat farkı 10 tl dir. dökme sünger farkı 50 tldir. Dökme sünger 10 yıl garantilidir. çökme v.s. olmaz

Alıntıları Göster
    Cooper modeli için 28 dns ye gerek varmıydı ?
  • -4 gün önce cooper özelleştirilmiş sandalyeyi teslim aldım. sandelyeye ek sünger, kaliteli keten kumaş, kahverengi renk, kopçalarının değişmesi bir de ayak takımının değişmesini istemiştim. ayak takımları bir karışıklık sonucu unutulmuş. kumaş 40 (emin değilim) ek sünger 30 ayak takımını değiştirmek de 30 idi ancak değişmediğinden onu hesaplamadık. bu arada hala mail order gelmedi.

-kurulum: çok kolay 4 vida sıkıp amartisörleri iç içe geçirmeniz gerekiyor. tek eksiği o pompanın takılacak kısmının sandalyede ne tarafa takılması gerektiği karışıyor. onu gösterecek küçük bir kağıt güzel olabilirdi.

-rahatlık konfor:koltuk bayaaa geniş, yayla gibi otur kurul, 175 boyum var baldırım koltuğun son yerine denk geliyor o açıdan çok rahat tam saran bir koltuk. biraz yüksek, en düşük konumda ayaklarım tam yere değiyor en yüksekte parmak ucu. yanlardaki ek süngerler beli çok güzel yanlardan destekliyor ancak belin arkasında lomber bölgede bir boşluk kalıyor. kafa kısmı tam oturuyor kafa boyun kısmına. oturak kısmındaki süngerler belkide ek sünger eklendiğinden sert geldi ama bu rahatsız sertlik anlamında değil araba koltuğu sertliğinde. keten kumaş güzel his veriyor, çok yakacak tarzda değil.

-uzun süreli kullanım: koltuk hiç rahatsız etmedi. normalde sandalyeden kalkma isteğim olur hiç öyle birşey hissetmedim. daha uzun süreli kullanacak olursam ilerde düzeltirim. bel kısmı dediğim gibi hafif boş kalmış oraya çok küçük bir yastıkla destekleyebilirsiniz.

-malzeme kalitesi: ayakları konusunda iç aksamında oturan yeri metal sadece dış kısmı plastik görünüyor ancak vega'nın ayak takımları daha şık duruyor. kopçalar iyi üzerine de keten kumaş dikmişler. yaylnaması güzel ama alışkın değilseniz biraz zor oluyor. dev gibi olunca hareket etmesi zor gibi geliyor ancak hiç alakası yok çatır çutur a'dan B'ye gidebiliyorsunuz dönmesi de rahat.

-son söz: firma ilgiliydi sağolsunlar yeni kumaş araştırdılar bu fiyata gerçekten bu kadar geniş ve rahatça özelleştirebileceğiniz bir sandalye bulamazsınız. Bir de işini gerçekten düzgün yapmak isteyen bir firma o yüzden desteklemek de güzel olur, böyle giderlerse çok güzel yerlere gelirler.
    eklere metre ile yanyana fotolarını ekliyorum.

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo
    Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz KargoAy Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz KargoAy Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz KargoAy Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz KargoAy Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo
    Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsubasa1067 -- 5 Şubat 2019; 1:16:48 >

• quote:

Cooper modeli için 28 dns ye gerek varmıydı ?

Alıntıları Göster
    Bizce gerek yok ama uzun ömürlü olması için tercih nedeni olabilir. 28 dns bir tık daha sert ve çökmesi daha zor olmaktadır.
  • tsubasa1067 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun dostum. Koltuk gercekten yayla gibi görünüyor. Ancak dikişlerine baktığımda seninkinin modeli cooper degil de uzay olabilir mi? Uzay daha geniş bir koltuk sanırım. Benim de boy sıkıntım oldugu icin iyice emin olmak istiyorum. Cunku ben de cooper modelinden almayı dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guraycan23

Hayırlı olsun dostum. Koltuk gercekten yayla gibi görünüyor. Ancak dikişlerine baktığımda seninkinin modeli cooper degil de uzay olabilir mi? Uzay daha geniş bir koltuk sanırım. Benim de boy sıkıntım oldugu icin iyice emin olmak istiyorum. Cunku ben de cooper modelinden almayı dusunuyorum.
    Evet müşterimizin aldığı model uzay modelidir. Kasa olarak ve boyut olarak aynıdır. Uzay modelinde kenar ay gibi olan bölgelerde silikon dolum destek vardır.
  • Cooper model olarak aldığım koltuk geldi. Koltuğun kasası oldukça büyük ve sağlam. Montajı kolay. Sadece yön olarak ilk başta ters monte ettiğim için koltuk öne doğru eğiliyordu sonra ters çevirip tekrar montajını yapınca düzeldi. Geriye yatması, kilitlenmesi, aşağı yukarı hareketi oldukça düzgün çalışıyor. Sünger olarak dolgulu ve yanlardan destekler şekilde. Gayet yeterli buldum. Sünger konusu gerçi zamanla daha fazla belli olacaktır. Şimdilik oldukça iyi. Ben herhangi bir sünger geliştirmesi de istememiştim. 22 dns sünger ile geldi. Kaplama olarakta kumaş istemedim. Suni deri şeklinde geldi. Kaplamasını yumuşak ve kaliteli buldum.

188 boy 90 kilo olarak koltukta oldukça rahat ettim. Bel, ense, sırt kısımlarında rahatsız edici bir şey yok. Yalnız büyüklükten dolayı kısa boylulara bu koltuk olmayacaktır. En düşük ayarda bile ayaklar yere değmeyebilir. Zira ben en düşük ayarın üstüne kaldırma ihtiyacı hissetmedim.

Gelelim koltukta benim farkettiğim probleme. Koltuk çok hafif sağa yatık vaziyette. Gerçi rahatsız edici bir şey değil. Otururken hissedilmiyor bile. Ayağı çevirdiğimde de bu durum değişmiyor. Pulları yatık tarafa bağlantı altına koyduğumda biraz düzeldi ama pullar çok ince tabi. Dediğim gibi çok az bir miktarda var çoğu kişi bunu farketmez bile. Çok takılan birisi olmadığım ve hissedilecek bir şey olmadığı için problem etmiyorum.

Günümüz şartlarında fiyatına göre oldukça mantıklı bir seçim oldu.

• tribaltime T kullanıcısına yanıt
    Hocam kolay gelsin hayırlı geceler
    Yaklaşık bir haftadır konuyu takipteyim.
    Piyasada oyuncu koltuğu modellerine kafaya takmıştım ama
    buradaki bilgilendirmelerinizden sonra fikrim değişti.
    Elinizde mevcut kumaş renklerinizi öğrenebilir miyim? Tşk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirah01

Hocam kolay gelsin hayırlı geceler
    Yaklaşık bir haftadır konuyu takipteyim.
    Piyasada oyuncu koltuğu modellerine kafaya takmıştım ama
    buradaki bilgilendirmelerinizden sonra fikrim değişti.
    Elinizde mevcut kumaş renklerinizi öğrenebilir miyim? Tşk...
    hocam ben 15gündür falan truva modelini kullanıyorum. kumaş+oturmada güçlendirme yaptırmıştım. Şuanda mekanizma biraz ses yapıyor onun dışında memnunum. Odam büyük olmadığı için bunu almıştım.
    cooper veya uzay modeli bence işinizi fazlasıyla görür.
    Sırf oyuncu ismi geçiyor ve biraz süslü diye 2kat para vermeye bence gerek yok.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.