Şimdi Ara

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
27
Favori
78.867
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz KargoAy Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz KargoAy Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz KargoAy Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo

Bu sabah kargo geldi çok şaşırdım 2 günde sipariş+başka ile kargo çok iyi buradan 10 puan. Kargoyu öyle bi sarmışlarki yolda herhangi bi yırtılma kırılma olma ihtimali sıfır 15 dakika falçatayla açmakla geçti buradanda 10 puan

Montaj nedense beni uğraştırdı amortisörün koltuğa takıldığı parçayı yan takmamdan dolayı 2 defa sökmek zorunda kaldım sanırım uydkudan uyanıp montaja girişmek pek mantıklı değil benim için :D Çok ufak uydurmadan da olsa bi tarif şeması konulabilir. Ama başka bi konu internetten baktığımda kol koyma kısmına kadar kullanıcı monte ediyo bu aldığım ürün 3 parça halinde geldi bana aslında sadece tık tık birleştirmek kaldı her şeyi birleştirip yollamışlar.

Ürün hakkında konuşmam gerekirse eski dandik çalışma koltuğumdan sonra resmen mobilya rahatlığı var tabi ben alırken cüzi bi fiyat farkı verip kumaş+ süngerinde güçlendirme istemiştim bununda faydası olabilir gerçekten oturduğum ve yaslandığım kısım çok rahat. Mekanizması düzgün çalışıyo geriye yatma+ yükseltme alçaltma çok iyi. Biraz hayvanımsı kullanırım bu yüzden biraz sağlam ürün araştırmıştım beni baya götürür diye düşünüyorum sağlamlığı da iyi. Fiyat konusunda baya araştırdım bu koltukların piyasası bu fiyatlarda her şeye olduğu gibi bunlarada zam gelmiş sanırım çünkü geçen sene almayı düşündüğüm zamanlar 300-400 bandındaydı diye hatırlıyorum. Performans ürünü diyebilirim. Resimleri de ekledim 2 arkadaşıma gönderdim onlarda alacak beni bekliyolardı almak isteyenlere tavsiye ederim

Aldığım ürün linki.
    https://www.mobilyanoktasi.com/uzay-ofis-koltugu-siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tar Goroth -- 26 Ocak 2019; 15:31:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tar Goroth

Bu sabah kargo geldi çok şaşırdım 2 günde sipariş+başka ile kargo çok iyi buradan 10 puan. Kargoyu öyle bi sarmışlarki yolda herhangi bi yırtılma kırılma olma ihtimali sıfır 15 dakika falçatayla açmakla geçti buradanda 10 puan

Montaj nedense beni uğraştırdı amortisörün koltuğa takıldığı parçayı yan takmamdan dolayı 2 defa sökmek zorunda kaldım sanırım uydkudan uyanıp montaja girişmek pek mantıklı değil benim için :D Çok ufak uydurmadan da olsa bi tarif şeması konulabilir. Ama başka bi konu internetten baktığımda kol koyma kısmına kadar kullanıcı monte ediyo bu aldığım ürün 3 parça halinde geldi bana aslında sadece tık tık birleştirmek kaldı her şeyi birleştirip yollamışlar.

Ürün hakkında konuşmam gerekirse eski dandik çalışma koltuğumdan sonra resmen mobilya rahatlığı var tabi ben alırken cüzi bi fiyat farkı verip kumaş+ süngerinde güçlendirme istemiştim bununda faydası olabilir gerçekten oturduğum ve yaslandığım kısım çok rahat. Mekanizması düzgün çalışıyo geriye yatma+ yükseltme alçaltma çok iyi. Biraz hayvanımsı kullanırım bu yüzden biraz sağlam ürün araştırmıştım beni baya götürür diye düşünüyorum sağlamlığı da iyi. Fiyat konusunda baya araştırdım bu koltukların piyasası bu fiyatlarda her şeye olduğu gibi bunlarada zam gelmiş sanırım çünkü geçen sene almayı düşündüğüm zamanlar 300-400 bandındaydı diye hatırlıyorum. Performans ürünü diyebilirim. Resimleri de ekledim 2 arkadaşıma gönderdim onlarda alacak beni bekliyolardı almak isteyenlere tavsiye ederim

Aldığım ürün linki.
    selamlar bende şuan deli gibi koltuk arayanlardanım. bi kaç model kafama kestirdim. benim için olmazsa olmazsı arkaya yaslanırken istediğim açıda sabitlenmesi 2 mekanizmalı diye tabir ediyorlar buna. sizin bu koltukta da öyle var diye yazıyor sitede ama bir de sizden teyit alayım dedim. Bu 5 kollu tekerlekler görünüş olarak size sağlam geldi mi ? birde bu tekerleklerin olduğu parça ile amortisörün birleştiği yuva plastik mi ? daha yeni bi koltuk iade ettim o bölge plastik di ve kilomdan(95kg) dolayı amortisör o yuvayı aşındırıp yere sürtüyordu. Bİlgileriniz benim için önemli bugün yarın sipariş geçmeyi düşünüyorum bende... @tribaltime sizi de etiketledim konu sahibi sizsiniz sanırım beni bilgilendirirseniz memnun olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: cakmaradyolog

selamlar bende şuan deli gibi koltuk arayanlardanım. bi kaç model kafama kestirdim. benim için olmazsa olmazsı arkaya yaslanırken istediğim açıda sabitlenmesi 2 mekanizmalı diye tabir ediyorlar buna. sizin bu koltukta da öyle var diye yazıyor sitede ama bir de sizden teyit alayım dedim. Bu 5 kollu tekerlekler görünüş olarak size sağlam geldi mi ? birde bu tekerleklerin olduğu parça ile amortisörün birleştiği yuva plastik mi ? daha yeni bi koltuk iade ettim o bölge plastik di ve kilomdan(95kg) dolayı amortisör o yuvayı aşındırıp yere sürtüyordu. Bİlgileriniz benim için önemli bugün yarın sipariş geçmeyi düşünüyorum bende... @tribaltime sizi de etiketledim konu sahibi sizsiniz sanırım beni bilgilendirirseniz memnun olurum

Alıntıları Göster
    Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz KargoAy Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo

2 tane daha resim ekledim. Benim içinde olmazsa olmazı geriye yatmasıydı yukarıdaki mesajda da yazmıştım mekanizmasında sıkıntı yok ve kendime göre yaslayıp sabitledim ve düzgün duruyo. Amortisör kısmı dış koruması plastik ama montajı yaparken asıl kendi amortisörünün demir olduğunu gördüm o da sağlam yani uzun süre sağlam şekilde götürür diye düşnüüyorum. Zaten bu modelin benzeri iş yerinde kullanıyoruz kaç senedir sağlam götürüyo. Parası dediğim gibi çok ucuz sayılmaz ama konfor için bu miktar gözden çıkarmak gerek biraz ucuz alayım dersen çok uyduruk modellere düşüyosun almışken 100-200 lira verip iyi bişey almak daha mantıklı

• quote:

2 tane daha resim ekledim. Benim içinde olmazsa olmazı geriye yatmasıydı yukarıdaki mesajda da yazmıştım mekanizmasında sıkıntı yok ve kendime göre yaslayıp sabitledim ve düzgün duruyo. Amortisör kısmı dış koruması plastik ama montajı yaparken asıl kendi amortisörünün demir olduğunu gördüm o da sağlam yani uzun süre sağlam şekilde götürür diye düşnüüyorum. Zaten bu modelin benzeri iş yerinde kullanıyoruz kaç senedir sağlam götürüyo. Parası dediğim gibi çok ucuz sayılmaz ama konfor için bu miktar gözden çıkarmak gerek biraz ucuz alayım dersen çok uyduruk modellere düşüyosun almışken 100-200 lira verip iyi bişey almak daha mantıklı

Alıntıları Göster
    Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo

Hocam ben anlatamadım kusura bakmayın bu amartösör demiri ile tekerleklerin olduğu ( Yeşil ile işaretli olan yer ) o göbek demir mi ? onu sormak istedim. o yuva plâstik idi bi önceki siparişimde ve ben üstüne otura otura plastik yuvayı delip yere sürtmeye başlamıştı. bir de konu sahibi benle iletişime geçebilir mi orion modeli de hoşuma gitti bi kaç sorum olacaktı...

• quote:

Orijinalden alıntı: cakmaradyolog

Hocam ben anlatamadım kusura bakmayın bu amartösör demiri ile tekerleklerin olduğu ( Yeşil ile işaretli olan yer ) o göbek demir mi ? onu sormak istedim. o yuva plâstik idi bi önceki siparişimde ve ben üstüne otura otura plastik yuvayı delip yere sürtmeye başlamıştı. bir de konu sahibi benle iletişime geçebilir mi orion modeli de hoşuma gitti bi kaç sorum olacaktı...

Alıntıları Göster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tar Goroth kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam. inşallah uzun ömürlü olurlar.
  • cakmaradyolog kullanıcısına yanıt
    Resim atmış arkadaş orası plastik veya mika tarzı bişey. Hiç düşünmemiştim ama dediğin gibi zamanla orası aşınıp kırılabilir. Ama orayı farklı üreten model var mıdır onu da bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

hayırlı olsun hocam. inşallah uzun ömürlü olurlar.
    Teşekkür ederim önerinizle buldum siteyi. Kumaş yaptırmak çok iyi oldu deriye aşırı ön yargılıydım çok iyi oldu özelleştirme yapmak
  • biz dh üyelerine indirim yok mu
  • Ay ofis koltugu icin siparisimi gectim. Merakla bekliyorum, bakalim nasilmis.
  • tribaltime T kullanıcısına yanıt
    Önerdiğiniz modeller arasında bu ikisi arasında kaldım. Göze en rahat gelen bunlarmış gibi geldi.Bir de fiyat makul düzeyde :)

https://www.mobilyanoktasi.com/yonetici-koltuklari/keops-ofis-koltugu
    https://www.mobilyanoktasi.com/calisma-koltuklari/cooper-calisma-koltugu

Birkaç sorum olacaktı..

1-) Gün içinde koltukta 7-8 saat oturduğum düşünülürse, bu 2 model arasından hangisi daha tercih edilmeli? (Oyun oynama, çalışma, film izleme vs..) Bel fıtığı da mevcut bende :/

2-) Ayrıca bu koltuklara rahatlığı arttırabilmek için veya daha yumusak olması için extra sünger ekleyebiliyor muyuz?
    Yine aynı şekilde plastik tekerlekleri kaliteli versiyonla değiştirebilir miyiz?

3-)Terletmemesi için deriyi kumaş ile değiştirmek iyi fikir gibi geliyor ama Cooper modelinde saçma mı olur?

Bu 3 değişiklik ne kadarlık bir fiyat farkına neden olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guraycan23 -- 27 Ocak 2019; 14:17:37 >

• Mesaj attım hocam cevabınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam bu amortisörler benim de biraz aklıma takılmıştı birkaç yerde faklı yorumlarını görünce. üretici ile iletişime geçtim birkaç özelleştirme için, amartisör için de ellerindeki vega modeli sandalyenin komple metal ondan yaptırmayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsubasa1067

hocam bu amortisörler benim de biraz aklıma takılmıştı birkaç yerde faklı yorumlarını görünce. üretici ile iletişime geçtim birkaç özelleştirme için, amartisör için de ellerindeki vega modeli sandalyenin komple metal ondan yaptırmayı planlıyorum.
    site üstündeki 212 numarayı mı aradınız? bu arada vega modeline baktım demek istediğimi anlamışsınız orası komple metal bu vegada. Bence daha sağlam olur bunlar. Siz hangi modelin altına bu veganın ayaklarını montajlatcaksınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guraycan23

Önerdiğiniz modeller arasında bu ikisi arasında kaldım. Göze en rahat gelen bunlarmış gibi geldi.Bir de fiyat makul düzeyde :)

https://www.mobilyanoktasi.com/yonetici-koltuklari/keops-ofis-koltugu
    https://www.mobilyanoktasi.com/calisma-koltuklari/cooper-calisma-koltugu

Birkaç sorum olacaktı..

1-) Gün içinde koltukta 7-8 saat oturduğum düşünülürse, bu 2 model arasından hangisi daha tercih edilmeli? (Oyun oynama, çalışma, film izleme vs..) Bel fıtığı da mevcut bende :/

2-) Ayrıca bu koltuklara rahatlığı arttırabilmek için veya daha yumusak olması için extra sünger ekleyebiliyor muyuz?
    Yine aynı şekilde plastik tekerlekleri kaliteli versiyonla değiştirebilir miyiz?

3-)Terletmemesi için deriyi kumaş ile değiştirmek iyi fikir gibi geliyor ama Cooper modelinde saçma mı olur?

Bu 3 değişiklik ne kadarlık bir fiyat farkına neden olur?
    Merhaba, Bu iki modelden cooper modelini yüksek kilolarda ve uzun boylu kişilerde öneriyoruz. Cooper modeli daha rahattır. Kasa olara daha ergonomiktir Keopsa göre. Yanlış anlaşılmasın Keops da rahat ve ergonomiktir. Kısa boylu kişiler keopsta daha rahat ediyor. Cooper rahat edemiyorlar mesela. Eğer kilo 100 kg üzerindeyse ve boy 1.80 gibiyse cooper.
    Extra sünger eklenebiliyor. Normal şartlarda aslında bu modellerde çok ihtiyaç yok. Toplamda 8 cm sünger kullanılıyor. Mesele bel gölgesinde biraz kalınlaştıma yapılabiliyor. Birkaç müşterimize yapmıştık. Beli bir tık daha fazla destekliyor o zaman.
    Plastik tekerleklerimiz tatmin edici kalitededir. Daha iyisini isterseniz onlarla da değiştirebilir. Ama bunun bir arası yok. 5 tl ye de tekerlek var 25 tl ye de.
    Aslında bu işe başlarken genelde suni deri koltukalrın satıldığını görerek çoğu koltuğu suni deri ile ürettik. Ancak şu anda yeni birkaç modelimizde kumaş ile üreteceğiz. istediğiniz modeli kumaş ile üretebiliriz. Sadece kumaş temininden dolayı 1 gün geç üretilir.
    Sünger sadece bel kısmında olacağı için ek bir ücret çıkmaz. Kumaş için bu modelde (cooper) 30 tl lik bir fark çıkar. tekerlekde de bir tık kalitesilinde 15 tl gibi bir fark çıkar.

• Metal ayaklı ürünlerde amostisörün girdiği bölüm de metaldir. Üstündeki plastik o kısımda kullanılan bir süsdür.
    canlı destekten mesaj attığım zaman geri dönüş almıştım. ben uzay modeli için istemiştim. kaliteli bir kumaş çeşidi geçecekmiş ellerine onu bekliyorum. renk olarak da kahve tonu birşey düşünüyorum. sağolsun çok ilgililer ve yardımcı olmaya çalışıyorlar.
  • 232 sipariş no, umarım dayanıklı koltuk çıkar. Hayırlı işler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu koltuklar 190 boyu olan için nasıl olur acaba? Özellikle yukarıdaki arkadaşın aldığı Uzay modelindeki gibi. Kafaya denk gelmesi düşünülen bölge omzumda kalır gibi geliyor. Oyuncu koltukları benim için hiç uygun değil mesela. Standart Ay Ofis koltuğu da kilo 90 olursa sıkıntı çıkarır mı ayrı soru.
  • quote:

Aldığım ürün linki.
    Dostum hayırlı olsun. Peki koltugun oturma kısmının uzunlugu nasıl? Kısa boylu biri için sıkıntı yapabilcek bir derinlikte mi?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.