Şimdi Ara

###AYIN GİZEMİ### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
46
Favori
81.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçmişe gidilirse dünya da paradokslar oluşabilir ve bu da dünyayı yok edebilir.
    youtube den stephan hawking ile uzayda yolculuk belgeselini izlemenizi tavsiye ederim.
    galiba 5-6 bölümdü
  • Bu Clementine diye bir video var Youtube'da o mu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: engu47

geçmişe gidilirse dünya da paradokslar oluşabilir ve bu da dünyayı yok edebilir.
    youtube den stephan hawking ile uzayda yolculuk belgeselini izlemenizi tavsiye ederim.
    galiba 5-6 bölümdü

Sizin aklınız paradox deyip geçerken zaman yolcularının olmadığının ispatı hala yapılamadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artik konu basliklarindan anlasilabiliyor yalanlarla dolu komplo teorileri oldugu. Zaten hic eskimeyen konu basliklari bunlar.
    -İnsanlardan gizlenen gercekler
    -İlluminati
    -Gizli turk tarihi

Hic eskimeyen hala dikkat ceken ve hunharca inanilan konular. Cahillikle beslenen yillardir eskimeyen komplo teorileri iste.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Truva için de zamanında "Yalan, masal" diyorlardı..,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayı kriterlerinin içinde karanlık yerde yaşam varlıkları var bu tahminlerle ozaman ay gibi bir uyduda bu tür delikler oluyorsa giriş niyetiyle olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 22 Ağustos 2014; 23:31:19 >
  • Okudum konuyu arada bazı ilginç detaylar var ama komplolarla dolu. Yine de güzel bir derleme olmuş.

• Konuya biraz baktım da baştan sona saçmalıklarla dolu. Bir de bu kadar uzun yazının tamamını okuyan insan evladı var mı merak ettim. Saçmalık olmasa eyvallah.

• Kafam iyice karıştı,çok fazla bilgi var,bildiklerimle çelişen çok fazla.
  • her zaman favori konum.. sanki bir bilimkurgu filmi izlemiş gibi büyüleniyorum her okuduğumda
  • her türlü haltı ortaya çıkarıyorlar uzaylı tantanası için bir gelişme yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel paylaşım. nasa bunları saklıyor mu yani? ah abd ah..
    adam gibi bütün dünya bilse kim bilir belki uzaylı teknolojisi kullanmaya başlardık
  • Kusura bakmayın ama çok saçma bir yazı.Komplo teorisi baştan aşağıya.Ayrıca uzay tek Nasa tekelinde değil başka ülkelerde var , uydu teknolojileri inanılmaz boyutlarda , ayrıca dünyadan da teleskoplar var devasa boyutlarda.Bunların saklanması bu yıllarda mümkün değil 90larda imkanı vardı.
  • Ayın bütün yüzeyi haritalanmış vaziyette, birbirine zıt iki ülke de dahil olmak üzere, araştırma yapan bi sürü ülke var hala ABD gizliyor muhabbeti dönüyor. E hadi ABD saklıyor, Hindistan, Çin, Rusya niye saklıyor?
  • kısaca ;

insanlar olana değil de , olmayana bayılır

bir diğer komedi ise kesin olarak var olduğu ama saklandığı masalı

yani böyle bir şeyi saklayınca ne olacak ?
  • Böyle şeylere inanan kaldı mı? Nasa insanları kandırsa ne kazanacak? Aksine dahada kaybeder çünkü insanların gözünde itibarı ve güvenilirliği zedelenir.

• Vay be

• Komplo teorisi olsada yazan baya uğraşmış ben beğendim.

Bu kadar büyük evrende tek yaşam formlarının dünyada olduğuna inanmıyorum. Belki bizden daha az gelişmiş belki daha çok ama var olduklarına inanıyorum.
  • Şu yıllar içinde gözlemlenen şeyler çok ilginç.Teşekkürler.
  • Cidden güzel hikaye. Günümüz teknolojisiyle sanmıyorum bi şeyler gizlenebilecegini. Ama hikayeyi beğendim. Sürükleyici

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.