Şimdi Ara

## Axle Marka Ekran Kartları Türkiye'de ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 25
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 27 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 43
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • fx57 (1 mesaj) fikrethoca (1 mesaj) coransoy (1 mesaj) Sérd@r (1 mesaj) MiDNiGhTKiSs (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> ## Axle Marka Ekran Kartları Türkiye'de ##
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    29178 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ülkemiz pazarına Nvidia tabanlı ekran kartları hazırlayan yeni bir firma daha giriyor. Hong Kong merkezli Axle firması ülkemiz pazarına Çözüm firmasının distribütörlüğünde giriş yapıyor. Zira Çözüm, Axle'ın ilanlarını dağıtmaya başladı bile. Nvidia tabanlı ekran kartları üreten Axle firmasının ürün gamı son derece geniş. Zira firma AGP uyumlu ekran kartlarından GeForce 8800GTX'e kadar pek çok modele sahip.

Hong Kong merkezli olmasıyla fiyat anlamında da iddialı olabilecek gibi gözüken Axle firması hakkında daha fazla bilgi almak için,
    http://www.axle3d.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 3 Eylül 2007; 23:20:17 >

|
    |

• Yarbay
    2339 Mesaj
    yanı bu artı rekabet demek oluyor
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    213 Mesaj
    Leadtek ve PALIT türü bir firma.Hayırlı olsun
    |
    |
    DFI LP uT NF4 Ultra SLI-D // AMD Athlon 64 3700+ @2.8 GHZ // OCZ Titanium 2x1 2.5-3-3-3 DDR400 // Palit - 8600 GTS @750/1.8 GHZ // Seagate 320 GB SataII NCQ 16MB // LG DVD-RW Combo // Cooler Master Cent. 5BS & 400 Watts PSU // Logitech X-530 Surround
  • Teğmen
    195 Mesaj
    500 $ a 8800 GTX satar inşallah
    |
    |
    |
    Önyargılı olmayayim diyorum ama sanki ucuzcu marka olcakmış gibi geliyor bana, elbetteki testlerde başarısı/başarısızlığı ortaya çıkacaktır. 8800GTX 'e sulanan birinin bilindik markalı ürünler almasının cebine zarar vermeyeceği kanaatindeyim. Zira sadece ekran kartına 500-600$ veren biri 50-100$ hesabını pek yapmaz gibi geliyor bana. Ancak f/p ürünleri mevcut ucuzcularla yarışabilecek şekilde olursa piyasa verimli hale gelir elbette.
    |
    |
    |
    |
    Amd Ryzen 9 3900X - MSI MPG X570 Gaming Edge Wifi - XFX AMD Radeon RX 5700 XT RAW II Ultra - 4x 4Gb Hynix DDR-4 2400@3066 - Thermaltake Toughpower 1200 W - Corsair Air 540 - Samsung Evo 860 1TB SSD ...vs vs vs
  • Yarbay
    12689 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Yvz sLm

500 $ a 8800 GTX satar inşallah

Ancak rüyada olur gtx alacakların tabikide
    |
    |
    hayırlısı
    |
    |
    hadi bakalım hayırlısı ama pekte tanınmamış markalara yatırım yapmam piyasada bir testler yapılsın
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: xuNiQ

Önyargılı olmayayim diyorum ama sanki ucuzcu marka olcakmış gibi geliyor bana, elbetteki testlerde başarısı/başarısızlığı ortaya çıkacaktır. 8800GTX 'e sulanan birinin bilindik markalı ürünler almasının cebine zarar vermeyeceği kanaatindeyim. Zira sadece ekran kartına 500-600$ veren biri 50-100$ hesabını pek yapmaz gibi geliyor bana. Ancak f/p ürünleri mevcut ucuzcularla yarışabilecek şekilde olursa piyasa verimli hale gelir elbette.

aynen Palit ve emsallerinden daha fos bir markaymış hissi uyandırıyor insanda
    tabiki önyargılı davranayalım...
    |
    |

• Yarbay
    2223 Mesaj
    8800gtx alacak olupta 30-40 dolar için böyle bi marka tercih eden olacağını sanmıyorum tabi şimdilik:)
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: DeWe_07

Leadtek ve PALIT türü bir firma.Hayırlı olsun

leadtek le palıt bır degıl eger bu anlamda soluyorsan bır degıl kardes.leadtek kadar saglam ve kalıtelı urun yok bana gore.
    |
    |
    |
    |
    intel e6750,asus p5k-E wifi,Asus gtx 460 top gddr5,2*1gb ddr2 667 kingston,2 adet1 adet 300 1 adet320 1 adet400 1adet 750gb 1Tb seagate sata II ı6 mb ncq hdd,phlips 17 lcd b6 asus 18xdvdw,feel hurricane kasa,,hp 1005 yazıcı,,bm555 kawai 5+1,
    LG 55 lw 5500--------- LG hb 906 ta ev sinema sistemi
    VU+DUO-Next 2000 cıs süper- plus-İnpax 5100-next d-smart
  • Teğmen
    133 Mesaj
    hayırlı olsun,rekabet bize tüketiciye yarayacaktır.Keşke bizim Türkler'de yapabilsede böyle kartlar ama nerde...
    |
    |
    aopen nin bir kaç sene önce çıkardığı ekran kartları ' nın performansı gibi olur diğerlerine nazaran
    |
    |
    |
    |
    |
    |
bankalar.org
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,457
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.