Şimdi Ara

Axle 9800GTX İncelemesi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
87
Cevap
0
Favori
4.634
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Axle 9800GTX İncelemesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6225 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: SAMASRA

Kardeş bide Very High te no aa no af de oyun içi ss koyarmısın çatışmada

1280 * 1024 AA ve AF Kapalı,Very High

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 16 Haziran 2008; 18:22:08 >
    |
    |
    teşekkürler
    |
    |
    Asus Rog Strix x570 F Mobo - Amd Ryzen 5 3600(Noctua nh-u12s SE)- Sapphire RX 570 Mini - Corsair Vengeance Lpx 3000 Mhz 2x8 GB DDR 4 Dual Channel - Corsair RM 750 750 Watt 80 Plus - Corsair 480GB Force MP510 m.2 SSD - Seagate 1TB Barracuda 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 HDD - Dark Guardian RGB Kasa -
    Hyper X Cloud II - Corsair K68 Red Switch Keyboard
  • Kurmay Yarbay
    18570 Mesaj
    @AC Kiriklar

Hocam inceleme çok güzel olmuş tekrar söyleyeyim arifin manchestera attığı golden buraya geldim

Selamlar

@EXPANDER
    @` quaD.
    @Applejack
    @865pe
    @Wilson Fisk
    @Castle Bravo
    @demircibu
    Ryzen 9 3900X || Raijintek Orcus 360 RBW || Asus Prime X570 Pro || Team T-Force Night Hawk 3600Mhz 4X8GB || Zotac GTX Titan X Maxwell 12GB || Samsung 960 Evo Nvme || JD512 Nvme || FSP Aurum PT 1200W || Gamepower WarCry
    Eski Kullanıcı Adı : Chris Brown
  • Yarbay
    6225 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

@AC Kiriklar

Hocam inceleme çok güzel olmuş tekrar söyleyeyim arifin manchestera attığı golden buraya geldim

Selamlar

@EXPANDER
    @` quaD.
    @Applejack
    @865pe
    @Wilson Fisk
    @Castle Bravo
    @demircibu
    Harikasın hocam. Çok teşekkürler. Bu arada "Chris Brown" hocam sen değil misin ya nickini mi değiştirdin? Oluyor öyle hepimize Mesut Özil'de Oktay Derelioğlu'na oradan da Sergen'e ve eski bilgisyar incelemelere ve çizgi filmlere geldiğim, içimizin sıkıldığı zamanlardan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 7 Aralık 2019; 10:55:52 >

• Kurmay Yarbay
    18570 Mesaj

Ta kendisiyim hocam evet değiştirdim , tebdili mekanda ferahlık vardır
    |
    |
    AC Kiriklar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 9 3900X || Raijintek Orcus 360 RBW || Asus Prime X570 Pro || Team T-Force Night Hawk 3600Mhz 4X8GB || Zotac GTX Titan X Maxwell 12GB || Samsung 960 Evo Nvme || JD512 Nvme || FSP Aurum PT 1200W || Gamepower WarCry
  • Yarbay
    6225 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Ta kendisiyim hocam evet değiştirdim , tebdili mekanda ferahlık vardır
    Walla hocam eski arkadaşlarla muhabbetim kesilmesin diye özellikle değiştirmiyorum. Eskilerden çok azımız kaldık.
    |
    |
    Kesilecek kadar bile muhabbet kalmadı hocam, vakit geçiriyoruz. Eskiden açılan konulara hiç değilse bakanlar emeğine sağlık eline sağlık yazarlardı şimdi onu bile yapmıyorlar. Forumların malesefki kadari bu bende böyle konu denkgeldikçe hortlatıyorum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Media Sözlük
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.