Şimdi Ara

Axle 9800GTX İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
4.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: StarForce

Sonunda bu kartı bi güzel inceleyen çıktı, teşekkürler.

Bütün teşekkür edenlere/etmeyenlere toptan teşekkür ederim. Elimden geleni yaptım. Başka yapmam gereken test varsa yapayım
  • İnceleme için sağolasın gerçekten güzl olmuş hemde görmüş olduk Axle 9800GTx'i..
  • teşekkürler inceleme için.

bırak artık testleri de oyununu oyna ohhh sefan olsaun
  • Son olarak 3dmark05 ve 3dmark06 testlerini de koyayım. Geçen misafir sağolsun kapattı test sonucunu.

+++

1.msj a eklenmiştir 3dmark0(5-6) sonuçları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 11 Haziran 2008; 13:06:16 >
  • Helal olsun abey güzel inceleme eline sağlık ben şu fps işinden pek cakmıyom crisysita en düşük 15 almışın bu değerde oyun kasıyomu yani oyun akıcımı benii aydınlatırsan sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ring Master

Helal olsun abey güzel inceleme eline sağlık ben şu fps işinden pek cakmıyom crisysita en düşük 15 almışın bu değerde oyun kasıyomu yani oyun akıcımı benii aydınlatırsan sevinirim

Çözünürlük 1024 * 768 deyken sorun yok. Herşey tüm ayarlar en yüksekteyken rahatça oynanıyor. Ancak 1280 * 1024 te AA yı 4x ten yukarı çıkartma şansın yok(AF 16x). Velhasıl 1024 * 768 de bütün ayarlar en yüksekte huzur içinde oynayabiliyorum crysis i Testleri biraz abarttığım düşünülebilir ancak fiyatı diğer 9800gtx lere göre daha makul olan bir kartın "vardır bir pisliği" düşüncelerini ortadan kaldırmak için ekstra dan uğraşmam gerekti.

Not: Babam Axle firmasının sahibi değil

• 16xQ AA'da 41 kare mi?

Loop 1 hem de

Grafik ayrıntıları ve AF ne durumda, merak ettim.

Bu arada, niye 1 kez tekrarlatıyorsunuz? İlk sonuçlar düşük çıkar, ikinci veya daha sonrakileri tek başına dikkate alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 11 Haziran 2008; 17:21:20 >
  • XP de test etmemi isteyen bir arkadaş vardı. Sonunda onu da bitirdim. j1 msj ın en sonunda xp pro sp3 test sonuçlarını bulabilirsiniz. Ayrıca Tuğer Loop 1 ile Loop 3 sadece 3-4 fps az çıkıyor.İnceleleyen arkadaşlar eklesin artık.En azından xp de öyle çıktı. O değilde testlerde ilginç birşey farkettim. AA yı artırınca fps düşmedi. Buyurun inceleyelim ve görelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 13 Haziran 2008; 5:01:56 >
  • Ama, bir test için o fark da hayli önemli.

Testlerinize bakacağım.

Ek: Elinizde UT3 varsa, XP 32 bit testinizi beklerim:

http://forum.donanimhaber.com/m_23702770/tm.htm

Dediklerimi harfiyen uygulayarak yaparsanız, çok memnun olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 13 Haziran 2008; 4:55:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

Ama, bir test için o fark da hayli önemli.

Testlerinize bakacağım.

Ek: Elinizde UT3 varsa, XP 32 bit testinizi beklerim:

http://forum.donanimhaber.com/m_23702770/tm.htm

Dediklerimi harfiyen uygulayarak yaparsanız, çok memnun olacağım.

UT3 demo olsa olur mu?

+++

Kafama bişey takıldı. Nvidia control panel den AA yı 16x yapsam bile,oyunun grafik ayarlarında maksimum 4x AA var ise oyunu 4x AA ile oynayabilirim değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 13 Haziran 2008; 5:10:52 >
  • Demo, maalesef olamaz.

AA ayarını, oyunun sunduğundan bağımsız bir şekilde, yani fazlasını da seçerek yapabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

Demo, maalesef olamaz.

AA ayarını, oyunun sunduğundan bağımsız bir şekilde, yani fazlasını da seçerek yapabilirsiniz.

Maalesef oyunun full sürümü yok. Ayrıca bu sevindirici bir haber.UT3 gibi başka oyun var mı?
  • UT3 ün full sürümü varelimde
  • quote:

Orjinalden alıntı: blacksnake03

UT3 ün full sürümü varelimde

Ankaradaysan buyur gel çayımı iç.Hem de testleri yaparız beraber. Bu arada ciddiyim
  • Güzel olmuş inceleme. Bende alıyor yazın ama ASUS mu Axle mı alsam karar veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceka13 -- 13 Haziran 2008; 12:15:11 >
  • maalesef istanbul
    k*rsanını indir...torr*nt ile...
  • @ceka13

Asus 9800gtx TR'de nerde var,ne kadara var?Bildiğim kadarıyla en makul 9800gtx Axle.Ancak alacağın zaman 48x0 lar çıkarsa onları tercih edebilirsin. 4850 o/c ile 9800gtx i geçiyor (9800gtx 800/2400/2000)
  •  Axle 9800GTX İncelemesi

Yorumsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXPANDER -- 13 Haziran 2008; 22:43:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXPANDER

Axle 9800GTX İncelemesi

Yorumsuz.

Vmod mu yaptınız?
  • Kardeş bide Very High te no aa no af de oyun içi ss koyarmısın çatışmada
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.