Şimdi Ara

Axessli oluyoruz, 400 TL’ye varan chip-para kazanıyoruz! (BİTTİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
25
Favori
16.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Axess im ve ortak bakiyeye bağlı maximiles kartım var. Geçen hafta toplamda sadece 7.5 TL harcama yaptığım kartın iptalini istedim. Biri fazla iptal edin dedim. 110 TL chip para teklif ettiler. 6 ay kapatmama sözüne. Kabul ettim 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Haziran tarihi öncesi açık Axess kredi kartı olan veya 1 Haziran’dan önce Axess kart almış ve 1 Haziran’dan sonra bu kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir.

Ben eskiden axess kullandım ve geçen sene kapattım. Şimdi 1 haziranfln önce AÇIK kartı olan dediği için ben onlar için ilk müşteri oluyorum. Çünkü kart KAPALI durumda. Bugün müşteri hizmetlerini arayıp soracağım. Arkadaşlar Burada sizce benim anladığım dışında birşey varmı?

• dermani06 kullanıcısına yanıt
    Tekrar açmışlar demek iyi oldu bu.ama burdan başvurunca da kartı kafalarına göre platinium ya da bir altını yolluyorlar

• Aidatsiz yok mu ya?

• Benim axess 2 yildir kapali ben bundan faydalanabiliyor muyum acaba ? Sartlarda ortaya karisik soylemis

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Açıkcası hiç bu kartı almayan biri olarak beni çok heyecanlandırmadı.

Enparanın kampanyası benim açımdan bundan daha güzel.
    Hocam enparanınki kampanya değil. Şunda şununla beraber 6 ayda 1000 liradan fazla puan kazanırsın. Enparada altı ayda en az 10*10 yani en az 600 liralık 60 işleme 100 lira iade

• Kart ücretini iade etmedikleri için kapatmıştım. Şimdi kart çıkartıp Axess ile hesaplaşma şansı doğdu sanıyorum, ondan sonra da yollarımız ayrılır muhtemelen... @mustafaduran06 Durumdan beni de haberdar ederseniz sevinirim.
  • Karta mayıs ayinda basvurup onaylanan ama 1 hazirandan sonra aktif edilen kredi kartinin kampanya kapsamindaki akibetini belirtme zahmetinde bulunmamislar kart teslim alinana ve şifre alinana kadar kapali statüde bakalim ne olucak.

• axessin aidat ücretleri ne kadar acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ay İlk 3 alışverişe %10 ve en fazla 50₺ diyor. Mesela ilk 3 alışverişim 100 tl lik yakıt olsa 30₺ mi verecek yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: PLAYER66

Yıllık kart aidat durumu nedir ?
    İkinci extrede yıllık ücret aldılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

axessin aidat ücretleri ne kadar acaba.
    Platinium 136 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

Her ay İlk 3 alışverişe %10 ve en fazla 50₺ diyor. Mesela ilk 3 alışverişim 100 tl lik yakıt olsa 30₺ mi verecek yani?
    Evet hocam. 3 defa 10 tl çeksen 3 tl verir başkada vermez

• şimdi benim kredi kartim dün geldi ama bugün aktif oldu neticede kazanamam dimi arkadaslar.
  • quote:

axessin aidat ücretleri ne kadar acaba.
    Axess Gold kullanıyorum 122₺

• quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

şimdi benim kredi kartim dün geldi ama bugün aktif oldu neticede kazanamam dimi arkadaslar.
    'Kampanya Haziran ayı içinde yeni Axess kredi kartı başvurusu yapan müşterilerimiz için geçerlidir' diyor, şartlara göre önemli olan kartın aktif olduğu tarih değil, kart başvurusunun haziran ayı içerisinde yapılması, yine de sms atın isterseniz.

• exqwerex E kullanıcısına yanıt
    BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    baya fazlaymış.teşekkürler.

• quote:

baya fazlaymış.teşekkürler.
    Nisan'da yansımıştı ekstreme aradım hemen iptal ettiler ücreti, ben de eşimin adına kart çıkaracağım kampanya için ücret sanırım Aralık'ta yada Ocak'ta kesilecek muhtemelen kesilmeden kapatırım yada 400 burdan ,gg, kampanyalar vs derken ücreti fazlasıyla çıkacak diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagles2

'Kampanya Haziran ayı içinde yeni Axess kredi kartı başvurusu yapan müşterilerimiz için geçerlidir' diyor, şartlara göre önemli olan kartın aktif olduğu tarih değil, kart başvurusunun haziran ayı içerisinde yapılması, yine de sms atın isterseniz.

Alıntıları Göster
    malesef sms attim olumsuz oldu... ekkart cıkartıp kampanyaya basvurmak seceneginden baska kalmıyor :/
  • İnternet sitesi üzerinden başvuru yaptım avantajix iadesi için Platinium kart onaylanmış. Kart aidatı ücreti yüksek diye klasik kart istedim. İptal edersek kampanyadan yararlanamazsınız dediler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root16 -- 1 Haziran 2018; 9:49:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.