Şimdi Ara

Axessleyenlere Yeni Yıl Hediyesi Kartının Son 2 Hanesi! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
14
Favori
18.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Migroslardan yapılan İninal yüklemesi geçerli oluyor bizzat müşteri temsilcisinin dediğini söylüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Migroslardan yapılan İninal yüklemesi geçerli oluyor bizzat müşteri temsilcisinin dediğini söylüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu Ininal ile Migrostan elektrik dogalgaz veya su faturasi odeyebiliyormuyuz ? Birde ininal her ay 2 TL kullanim ucretimi alacak ? Içinde para yoksa yukledigimizde para kesemedigi aylarin ücretini otomatikmi kesiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Migros, bir dönem fatura tahsilatı komisyon karşılığı yapıyordu.
    Şuan bilmiyorum.

İninal, geriye dönük almıyor.
    Aynı ay içinde varsa alıyor, yoksa almıyor.

Edit:Faturaları kurumların kendi siteleri üzerinden komisyonsuz ödeyebirsiniz.
    Fastpay ininal kartı kabul ediyorsa, daha kolay olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sauthern Man -- 26 Aralık 2018; 23:46:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • generalistt G kullanıcısına yanıt
    ne şekilde sordunuz mh ye?
  • su foruma sunları yazmayın arkadaş yazmayın , akıllanmadınız gitti yazmayın burda
  • Yazık valla.

Millet bas bas bağırdı free axess ile farklı değil diye adamlar uyandı. Free dahil etmiyorlar artık. Daha birsürü şey. Boku çıktı anlayacağınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ininal kart fiziki olarak gerekiyor mu migrosta yükleme yapmak için? yıllar önce almıştım bir kart, kaybetmişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

su foruma sunları yazmayın arkadaş yazmayın , akıllanmadınız gitti yazmayın burda
    beyin bedava.. adam ondan sonra uyanınca lan bu şekilde yükleme yapınca puan gelmez diyecek alacaklar 3 ün 1 ini.. kafa basmıyor. adanm yazmış oluyor demiş. daha hala hangi zekayla mh arayıp sorarlar anlamak mümkün değil. kulakları iyi çınlıyordur.
  • izzet43 kullanıcısına yanıt
    Adamlar neredeyse müşteri hizmetlerine, ininal ile her türlü alışverişi yapıyoruz, sömürüyoruz, kampanyayı esnetiyoruz, siz hala uyuyun zuhahhahaa falan da diyecekler.

• Yazmayın konu açmayın kampanya paylaşmayın bosverin hiç gerek yok yorum atmayın forum da sessiz sedasız takilin

3-4 aydır forumunda bıraktım

Göz gezdirin yazmayın yapmayın etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Arkadaşlar bu Ininal ile Migrostan elektrik dogalgaz veya su faturasi odeyebiliyormuyuz ? Birde ininal her ay 2 TL kullanim ucretimi alacak ? Içinde para yoksa yukledigimizde para kesemedigi aylarin ücretini otomatikmi kesiyor ?
    İninal aylık kesintisini para yoksa almıyor, geriye dönükte tahsil etmiyor, ama içinde 1 kuruşda olsa bırakmayın bakiye sıfır olması lazım.

Eğer diyelimki 5 kuruş var onu kesiyor. ilk para yüklendiğindede kalan 1,95 i tahsil ediyor
  • Hocam 4 x 150 toplamda 600 tl yükleme yapacağım. 1, 2 ayda bakiye sıfırlanmaz. En az 2 ay kesinti yapacak. Yani kart parası, yükleme parasi, aidat parasi derken en az 20 tl kayıp olacak. Değermi sizce ?

• Bu arada karti bugün alip yükleme yapsam bu ayin ücretinide kesecek sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Bu arada karti bugün alip yükleme yapsam bu ayin ücretinide kesecek sanırım.
    anında 2 tl kesiyor. araç varsa yoksa da tanıdık varsa kartı kullansınlar, siz onlardan nakit alın. bakiyeyi ocak ayı bulmadan sıfırlayın. kart açıldığında da başlıyor olabilir 1 aylık süre. onu tam bilmiyorum.

• Arkadaşlar kampanya için 1 Ocak günü dahilmidir ? Yani o gün son alışverişi yapsak sayılırmı ?
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    İnadına yapılıyor, bu kadar bindikleri dalı göz göre göre kesiyorlar ve faturadır ,sigortadır, bes ödemeleridir zamanında hepsi geçiyordu şimdi hiç biri geçerli değil diyorlar ve yakında ininal ve ön ödemeli kartları kaldırsınlarda herkes rahatlasın tef çalıp oynasın bu kadar.... diyecek laf bulamıyorum geri desem,aa demem, mal desem,aa demem zeki en iyisi zeki ve hatta hatta zekayi en iyisi başka türlüsü olmuyor....kapatın gitsin bitsin zaten bitiriyorlar üstüne siz de tüy dikin

• 600 ₺ Harcama yapacam Chip para kazanacakmışım.Bak sen..
    Ben az önce İptal başvurusunda bulundum.Büyük ihtimal, yarın arayıp Chip para teklif edecekler..
    Bakalım bir Blöf yaptık. Tutar inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • old horizon kullanıcısına yanıt
    Burada yazmalarından vazgeçtim bir de arayıp soruyorlar. Yoksa buraya yazmışlar yine neyse yani bilmiyordur vs. sorar öğrenir. Ya da bilen birine PM atar öğrenir ama yok bir de açıp müşteri hizmetlerine teyit ediyorlar. Neyse yav ne yaparsa yapsınlar ;)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.