Şimdi Ara

Axessleyenlere faizsiz/ücretsiz 3 taksit!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
3
Favori
3.395
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kayıt olduktan sonra 31 Ekim'e kadar yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin harcamalarınıza faizsiz ve ücretsiz 3 TAKSİT fırsatı!

Kayıt olmak için ilk harcamanızdan önce TAKSİT yazıp, 4566'ya gönderebilirsiniz.

Kampanya detayları:

Taksit Kampanyası 11-31 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanya kapsamında, 31 Ekim'e kadar yapacağınız 100TL ve üzeri peşin alışverişlerinizde faizsiz/ücretsiz 3 Taksit fırsatından faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce TAKSİT yazıp 4566’ya göndermeniz gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
    Kampanyadan bireysel Axess ve Wings kredi kartlarınız ve ek kartlarınızla faydalanabilirsiniz.
    Yasal mevzuat gereği, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, yemek, gıda, akaryakıt, kozmetik,ofis malzemeleri, yurtdışı harcamaları ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
    Akbank kanallarından yapacağınız fatura/vergi ödemeleri ve fon alımı kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil olmak üzere operatörünüz tarafından 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
    Kampanyadan çıkmak için IPTAL TAKSİT yazıp 4566’ya SMS gönderebilirsiniz. SMS'in gönderildiği gün ve sonraki günlerde yapılan harcamalara taksit yapılmaz.
    Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
    Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/5700/axessleyenlere-faizsizucretsiz-3-taksit

• Hadi paraf sira sende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axess'ten Size Ozel 5 Taksit Firsati! 31 Ekim tarihine kadar giyim, elektronik, beyaz esya, tekstil ve taksit kisiti olmayan tum sektorlerde yapacaginiz ilk pesin alisverisinizi 5 taksitte odeyebilirsiniz! Kayit olmak icin BESTAKSIT yazip 4566'ya gondermeyi unutmayin. Detayli bilgi: axess.com.tr/81c8

Bana böyle bir mesaj geldi, acaba telefonda da geçerli olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslun -- 12 Ekim 2017; 21:58:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasal mevzuat gereği, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, yemek, gıda, akaryakıt, kozmetik,ofis malzemeleri, yurtdışı harcamaları ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Ne kaldı..

• N11 hepsiburada vs kabul olur mu ki?

• ben bi keresinde kozmetik almama rağmen taksit yapmıştı. geçen acaba yine olur mu diyerekten yurt dışı ürün aldım yapmadı.

• ysakay kullanıcısına yanıt
    3 taksit için sıkıntı yok.

• arkadaslar gecen ay gg'den aldigim telefon 3e bolundu

• Free ye yine yok....

• İlk alışveriş için mi geçerli?
    birden fazla alışverişlerde de geçerli mi acaba?
  • Kardeşim geçen ay aynı kampanya ile gittigidiyordan aldığım telefon 3 e bölündü. Yine birkaç gün sonra Kredi yurtların kayıt ücretini ödedim o da 3e bölündü.
  • coolsevgim C kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim.

• Free'yi deneyen oldumu?

• Trafik sigortasini odesem taksit yapar mi?

Cunku bu konuda da taksidi kaldirmislar

• quote:

Orijinalden alıntı: erikh

Trafik sigortasini odesem taksit yapar mi?

Cunku bu konuda da taksidi kaldirmislar

Ben yaptım oldu
  • İyi oldu

Trendyol Adidas Mont

240 TL

3*80 TL yaptı

• Geçen ay N11'de de Telefon alımına 3 taksit yaptı. N11 alışverişlerini farklı bir kategori olarak görüyor sanırım.
    HB'den telefon alımına yapmıyor sanırım. Yarın kesinleşir ama şu an provizyonda ödemenin tamamı görünüyor.
  • Telefon alacağım ama elden kk çektireceğim. Xx iletişim şeklinde bir ismi var firmanın. Taksit yapar mı ki?

• guven35 G kullanıcısına yanıt
    HB de sıkıntı olmaz. Sektör elektronik.

• guven35 G kullanıcısına yanıt
    Hocam taksit işi oldu mu? Malum HB de chippara kampanyası olduğu için bende ordan almayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.