Şimdi Ara

Axessleyenlere 50 TL chip-para fırsatı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
12
Favori
11.470
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Axessleyenlere 50 TL chip-para fırsatı!

Elektrik, elektronik, mobilya, dekorasyon, yapı malzemeleri sektörlerinde yurtiçinde yapacağınız 700 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para!

Katılmak için Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayın!

Kampanya detayları:

5 – 7 Ekim 2018 tarihleri arasında ilk harcamadan önce kampanyaya kayıt olan müşterilerimizin yurtiçinde elektrik, elektronik, mobilya, dekorasyon ve yapı malzemeleri sektörlerinde yapacakları ilk 700 TL ve üzeri alışverişe 50TL chip-para hediye edilecektir.
    Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.
    Hak edilen chip-paralar işlem anında harcamanın yapıldığı karta yüklenecektir.
    Kazanılan chip-para’ların kullanım süresi 7 gündür.
    Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50TL chip-para kazanabilir.
    İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
    Bireysel Axess ve Wings kredi kartları ile varsa bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
    Neo, ticari kredi kartları, ticari banka kartları, Free ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
    Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, SGK, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyaya kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    Kampanya kapsamındaki sektörlerde internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
    Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
    Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• hb,gg ek kampanya olsaydı iyi olurdu ama bu haliyle bilemedim bakmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarih aralığı çok kısa. Kampanya da yok şu aralar. Ek indirim olsaydı iş görürdü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende yok kişiye özel mi
  • bulutcuk kullanıcısına yanıt
    Kişiye özel değil bende de görünmüyordu, elektrik diye arama yaptım çıktı.
  • Bende de çıkmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Axess platinum aldım bunun kart ücreti halkında bilginiz varmı,bide iade ediyorlarmı etmıyorlarsa iptal edecegım,sanki piyasadaki diğer kartlara göre daha iyi kampanya yapıyor gibi?

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Son dönemde iadelerde biraz yan çiziyorlar ama belki değişir. En kötü yarısını iade ediyorlar. Platinum olmasının bir artısı yok ama.
  • free dahil değilmiş
  • 700e 50 nedir ya

• Artık tek bir kampanya bile kurtarmıyor. En az iki kampanya kombo olsa ancak alınan malzeme biraz uygun oluyor.
  • sarı ampül alsak ? 50 aylık chip paradan 50 de buradan gelse temiz değil mi ? gg ve n11 elektronik olarak görünür değil mi?

• Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Ek 50 lira chippara kampanyan varsa birşey diyemem ama 50 lira alsatı kurtarmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

sarı ampül alsak ? 50 aylık chip paradan 50 de buradan gelse temiz değil mi ? gg ve n11 elektronik olarak görünür değil mi?
    50 lira aylık chip paradan kastın ne?

• 8 ay 50 tl axesse geçenlere var ya oradan gelecek ama 100 chipe ne kadar değiyor 30 lira kalacaksa elimizde değmez.

• GG deneyen olursa yazsin

Edit:GG olumlu denedim seri olarak + verebilirsiniz risk aldim sizin icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 5 Ekim 2018; 10:36:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Son dönemde iadelerde biraz yan çiziyorlar ama belki değişir. En kötü yarısını iade ediyorlar. Platinum olmasının bir artısı yok ama.
    Kiralık kasa ödemesi için mecbur çıkarttım platinum verdiler, kapatsam mı kararsız kaldım onun için sordum teşekkür ediyorum hocam

• 3 parça alışverişte 700 TL harcasak gelir mi chip para?

• wntln kullanıcısına yanıt
    Gelmez hocam, 700 lira üzeri ilk alışveriş diyor.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    selam ne aldınız gg den hepsinde geçiyormu?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.