Şimdi Ara

Axess Yılın Son Bombası Kartın Son İki Hanesi Kadar Chip Para!!! (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.392
Cevap
36
Favori
45.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana mesaj geldiği halde yükleme yapılmamış. Aynı durumda olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

Orijinalden alıntı: ankara8084

quote:

Yeni yıl kampanyası için mesaj attıktan sonra 1 Gülmar gıda 1 Cepgross market 2 kere de farklı günlerde Gimsa Gıda Marketten 100 Lira üzeri alışveriş yaptım. 31/12 den önce de call center ile 2 kere kampanyaya katıldığım bilgisini chip paranın ayın 6 sında yatacağı bilgisini teyit ettirdim. Ancak bugün tekrar aradığımda Gimsa dan farklı günlerde yaptığım alışverişlerden birinin sayılmadığını öğrendim. Alışverişler Gimsa dan aynı yerden yapıldı. Birinin sayılıp birinin sayılmamasına bir anlam veremiyorum. her şeyi geçtim ben işimi garantiye almak için sizi 2 kere aradım. Sizde sorun yok dediniz. Size güvenerek harcama yapmadan 6 sını bekledim.kartımın son 2 hanesi 99 puanımı yatırın lütfen

şikayet var a yazdım sımdı aynı yerden yapılan alışverişi saymamıslar ve 31/12 den önce de aradıgımı söyledim bu kadar saçmalık olmaz 99 olan kartın son 2 hanesi yatırmazlarsa 15000 limitli kartı kapattıracağım

Bende gimsa da kullandım.Aradım gün içinde gelir dediler

Hocam gimsa nın züccaciye posu varmış Şansa sektör kodu ona denk gelmiş gimsayı biliyorsun 60 tane kasa var ben ne biliyim sektörünü falanını filanını birini saymış birini saymamış vermezlerse iptal ettireceğim 15000 limiti var nasılsa yalvarmak için ararlar o Zaman görüşürüz

Banada onlardan biri gelmiştir kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

İlk 4 alışverişten sonra mı sanal kartı kullanmıştınız?

2 veya 3 uncu alisverisim sanalkartti, toplam 5 alisveris yapmistim, musteri hizmetlerini aradim, talep olusturdular.

Ben kazandınız diye gelen sms ten sonra sanal kart ile alışveriş yaptım. Aslında kampanya kuralları içinde şu dönemde yapacağınız ilk 4 alışveriş demiyor ki. Bu dönem içinde yapacağınız 100.-TL ve üzeri harcamalar diyor. Bende MH ni arayıp itiraz edeyim, belki bir sonuç alırım. Selamlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ankara8084

quote:

Yeni yıl kampanyası için mesaj attıktan sonra 1 Gülmar gıda 1 Cepgross market 2 kere de farklı günlerde Gimsa Gıda Marketten 100 Lira üzeri alışveriş yaptım. 31/12 den önce de call center ile 2 kere kampanyaya katıldığım bilgisini chip paranın ayın 6 sında yatacağı bilgisini teyit ettirdim. Ancak bugün tekrar aradığımda Gimsa dan farklı günlerde yaptığım alışverişlerden birinin sayılmadığını öğrendim. Alışverişler Gimsa dan aynı yerden yapıldı. Birinin sayılıp birinin sayılmamasına bir anlam veremiyorum. her şeyi geçtim ben işimi garantiye almak için sizi 2 kere aradım. Sizde sorun yok dediniz. Size güvenerek harcama yapmadan 6 sını bekledim.kartımın son 2 hanesi 99 puanımı yatırın lütfen

şikayet var a yazdım sımdı aynı yerden yapılan alışverişi saymamıslar ve 31/12 den önce de aradıgımı söyledim bu kadar saçmalık olmaz 99 olan kartın son 2 hanesi yatırmazlarsa 15000 limitli kartı kapattıracağım

Bende gimsa da kullandım.Aradım gün içinde gelir dediler

Hocam gimsa nın züccaciye posu varmış Şansa sektör kodu ona denk gelmiş gimsayı biliyorsun 60 tane kasa var ben ne biliyim sektörünü falanını filanını birini saymış birini saymamış vermezlerse iptal ettireceğim 15000 limiti var nasılsa yalvarmak için ararlar o Zaman görüşürüz

şikayetimi haklı bulup bugun puanı yüklediler son kullanmöa tarihi de yok sağol AKBANK adamsın valla hiç umudum yoktu.
  • Arkadaşlar Hızlıal.com dan altın almıştım puan ile. Altının tedarikinde bir sıkıntı yaşanmış ve tedarik gecikecek dendi. Peki ben işlemi iptal etsem, puanı geri kartıma yükletme talebi istesem; puanların geçerlilik süresi yine kampanya dahilinde belirtildiği gibi mi olacaktır? Ayrıca son kullanım tarihi ne zaman ? 13.01.2015'i 00:00 a kadar mı, 23:59 a kadar mı ?

Yardımcı olmanızı bekliyorum.
  • Axess kartı ilk kez kullanıyorum, bu nedenle kazandığımız chip puanları hangi marketlerde harcayabiliyoruz bilgim yok.

Migros'ta alışveriş yaptım ama Migros'ta puan kullanamıyor muşuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 9 Ocak 2016; 18:46:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanDrogba

89lira yatmış şokta harcandı:)

Bütün "ŞOK" marketlerde puanı kullanabiliyor muyuz acaba?
  • quote:

quote:

Akbankla anlaşması var sanırım kullanılır buyuk ihtimalle

• quote:

quote:

quote:

Akbankla anlaşması var sanırım kullanılır buyuk ihtimalle

İnternette şöyle bir yazı buldum.

Kazanılan Axess chip puanları marketlerde kullanan arkadaşlar hangi marketlerde kullandığını belirtirse memnun olurum.

"Akbank chip paranın hangi marketlerde kullanıldığına gelince ise, Şok marketleri, Carrefour, Real,Özdilek ve benzin istasyonlarındaki marketlerde kullanılabiliyor"

• Ya arkadaşlar şaka gibi ama bana chip para hala yatmadi.mesaj gelmesine rağmen aradik konuştuk mh sikayet olusturuyo hala gelen giden yok.sure falan gecince nolcak?hic böyle durumda olan varmı?

• onur_bee kullanıcısına yanıt
    Kazandınız mesajı geldiyse sıkıntı yapmayın. Kampanya süresi dolsa bile size ekstradan aynı puanı verirler. MH nden gelecek cevabı bekleyin.

• quote:

Kazandınız mesajı geldiyse sıkıntı yapmayın. Kampanya süresi dolsa bile size ekstradan aynı puanı verirler. MH nden gelecek cevabı bekleyin.

Eyvallah hocam ben de öyle düşünüyorum ama hanımı inandiramiyoz bi türlü

• 84 lira çip para kampanya kapsamında kartıma yatmıştı dün 10 TL kampanya iade diye kesinti yapmışlar arkadaşlar ne iş bilen var mı?
  • Puanları kullanmak için son gün bu gece mi, 13 Ocak gecesi mi?
  • Puanlarin son kullanma tarihi ne arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

Puanlarin son kullanma tarihi ne arkadaslar

Yarın son gün ( 13 Ocak 2016 )
  • quote:

quote:

yarın gece 12 ye kadar mı yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

quote:

quote:

yarın gece 12 ye kadar mı yani?

Hocam kesin bir şey diyemem ki çünkü verilen bilgi net değil.

Siz de son dakikaya kadar beklemeyin eğer fırsatınız varsa bugün harcayın. Yakıt veya market harcaması yapın, olsun bitsin.
  • Kadar ifadeleri hep sıkıntı. Bonus kadar daki tarihleri dahil etmiyor Axess ne yapar bilmiyorum. Son güne kalıp iş güç yüzünden ve bonusta da kadar ifadesi yüzünden puan kayıpların oldu. Riske girmeyi derim.

• Arkadaşlar ben puanimi yarin saat 23.55 te kullanacağim. Sıkıntı olmaz demi, garanti veriyormusunuz, kefil olurmusunuz akbanka.

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.