Şimdi Ara

Axess Yılın Son Bombası Kartın Son İki Hanesi Kadar Chip Para!!! (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.392
Cevap
36
Favori
45.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapınca yapıyor. Hatta öyleki, soz verdiği gün değil öncesinde yatırıyor chip paralarinı maşallah
    Bende yarın beklerken bugün kavuştum chip paraya.
    Bereketli olsun, Güle güle harcayın arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yattı 97.. Banka dediğin boyle olur. Hala şu kuveyt le uğraşıyoruz. Nuvo kampanya yapıyor çözebilene aşk olsun!
  • Akşam üstü yatanlar varmı Akbank cevap vermiyor 15 dk bekledim kapattım

• bakalım son iki hanesi daha yüksek diye neo kartı kullananlar chip paraları nerede kullanacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aniceman

bakalım son iki hanesi daha yüksek diye neo kartı kullananlar chip paraları nerede kullanacaklar

Neo daki puanı axsess e aktarabiliyorsun mh ile görüşüp

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Mesaj gelmeyip de yüklenen var mı arkadaşlar pedere mesaj grlmedi ve yatmamıs hala bu durumda yatanlar varmı 2 kere de aradık ve mesaja gerek yok yatacak dedıler ses kayıtları var ona guvenıp harcamadık daha

bana mesaj gelmemişti ama chip para yattı sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mymustang

quote:

Mesaj gelmeyip de yüklenen var mı arkadaşlar pedere mesaj grlmedi ve yatmamıs hala bu durumda yatanlar varmı 2 kere de aradık ve mesaja gerek yok yatacak dedıler ses kayıtları var ona guvenıp harcamadık daha

Saat kaçta yattı usta

• Geldi 50. Çocuga oyuncak falan alırız iyi oldu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aniceman

bakalım son iki hanesi daha yüksek diye neo kartı kullananlar chip paraları nerede kullanacaklar

Neo daki puanı axsess e aktarabiliyorsun mh ile görüşüp

Axess nerede kullanılıyorsa neo daki chip paralarda aynı yerlerde kullanılıyor ben birçok kez yakıt alımında falan kullandım neo yu

• benim 4 kartima da yatmis bir gun onceden
    helal akbanka
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mymustang

quote:

Saat kaçta yattı usta

akşam 5-6 civarı mesaj geldi.
  • Yatmış 89

• Yeni yıl kampanyası için mesaj attıktan sonra 1 Gülmar gıda 1 Cepgross market 2 kere de farklı günlerde Gimsa Gıda Marketten 100 Lira üzeri alışveriş yaptım. 31/12 den önce de call center ile 2 kere kampanyaya katıldığım bilgisini chip paranın ayın 6 sında yatacağı bilgisini teyit ettirdim. Ancak bugün tekrar aradığımda Gimsa dan farklı günlerde yaptığım alışverişlerden birinin sayılmadığını öğrendim. Alışverişler Gimsa dan aynı yerden yapıldı. Birinin sayılıp birinin sayılmamasına bir anlam veremiyorum. her şeyi geçtim ben işimi garantiye almak için sizi 2 kere aradım. Sizde sorun yok dediniz. Size güvenerek harcama yapmadan 6 sını bekledim.kartımın son 2 hanesi 99 puanımı yatırın lütfen

şikayet var a yazdım sımdı aynı yerden yapılan alışverişi saymamıslar ve 31/12 den önce de aradıgımı söyledim bu kadar saçmalık olmaz 99 olan kartın son 2 hanesi yatırmazlarsa 15000 limitli kartı kapattıracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: W3BH3LP

quote:

Orijinalden alıntı: katama

quote:

Orijinalden alıntı: W3BH3LP

beyler kampanya detaylarını iyi okuyun, bugün normal ve vip mh özellikle test ettim denedim elemanları, cahiller kampanya detaylarından haberleri yok, biz söylüyoruz kontrol ediyorum efendim aman efendim yaman efendim laf kalabalığı yapıyorlar, aynı gün içinde aynı iş yerinden alışveriş sayılmıyor buna dikkat edin, o yüzden sms gelmemiş olabilir, tek tek kendiniz dönem içi işlemlerden alışverişleri kontrol edin, bilmesek bizi bile tufaya düşürecekler şerefsizler sonra diyecekler ki ama efendim Kampanya detaylarında yazıyor zaten birşey yapamayız diyecekler adım gibi biliyorum, sms gelmediyse şüphelenin, sonuçta son 2 hanesi yüksek olanlar için az para değil

N11 alışverişlerinin 2 adedi aynı tarih olmadimi yani

sabah inceledim işlemleri aynı tarihte aynı iş yerinden alışveriş yapmışım, sms gelmedi, ardından bir alışveriş yaptım sms geldi, sözde mh elemanı efendim zaten kazanma hakkı tahakkük etti diyor onaylıyor, ama sms gelmedi diyorum, bilmiyor lavuk ben söylüyorum Kampanya detaylarını haberi yok, DHci yer mi bu numaraları, sonra bahse girerim chip parayı vermeyeceklerdi, bunların sağı solu belli olmaz artık çok cimrileşti bütün bankalar sinekten yağ çıkarıyorlar

bahsi kaybettin hocam aynı tarihte aynı işyerinden yapılan alışverişleri de kabul ettiler. 83 TL puan bugün yüklendi mesajı bugün geldi.

• katama kullanıcısına yanıt
    iyi hocam daha ne işte bozdurup bozdurup harcarsın
  • 96 lira yüklenmiş

• quote:

Yeni yıl kampanyası için mesaj attıktan sonra 1 Gülmar gıda 1 Cepgross market 2 kere de farklı günlerde Gimsa Gıda Marketten 100 Lira üzeri alışveriş yaptım. 31/12 den önce de call center ile 2 kere kampanyaya katıldığım bilgisini chip paranın ayın 6 sında yatacağı bilgisini teyit ettirdim. Ancak bugün tekrar aradığımda Gimsa dan farklı günlerde yaptığım alışverişlerden birinin sayılmadığını öğrendim. Alışverişler Gimsa dan aynı yerden yapıldı. Birinin sayılıp birinin sayılmamasına bir anlam veremiyorum. her şeyi geçtim ben işimi garantiye almak için sizi 2 kere aradım. Sizde sorun yok dediniz. Size güvenerek harcama yapmadan 6 sını bekledim.kartımın son 2 hanesi 99 puanımı yatırın lütfen

şikayet var a yazdım sımdı aynı yerden yapılan alışverişi saymamıslar ve 31/12 den önce de aradıgımı söyledim bu kadar saçmalık olmaz 99 olan kartın son 2 hanesi yatırmazlarsa 15000 limitli kartı kapattıracağım

Bende gimsa da kullandım.Aradım gün içinde gelir dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: ankara8084

quote:

Yeni yıl kampanyası için mesaj attıktan sonra 1 Gülmar gıda 1 Cepgross market 2 kere de farklı günlerde Gimsa Gıda Marketten 100 Lira üzeri alışveriş yaptım. 31/12 den önce de call center ile 2 kere kampanyaya katıldığım bilgisini chip paranın ayın 6 sında yatacağı bilgisini teyit ettirdim. Ancak bugün tekrar aradığımda Gimsa dan farklı günlerde yaptığım alışverişlerden birinin sayılmadığını öğrendim. Alışverişler Gimsa dan aynı yerden yapıldı. Birinin sayılıp birinin sayılmamasına bir anlam veremiyorum. her şeyi geçtim ben işimi garantiye almak için sizi 2 kere aradım. Sizde sorun yok dediniz. Size güvenerek harcama yapmadan 6 sını bekledim.kartımın son 2 hanesi 99 puanımı yatırın lütfen

Bende gimsa da kullandım.Aradım gün içinde gelir dediler

Hocam gimsa nın züccaciye posu varmış Şansa sektör kodu ona denk gelmiş gimsayı biliyorsun 60 tane kasa var ben ne biliyim sektörünü falanını filanını birini saymış birini saymamış vermezlerse iptal ettireceğim 15000 limiti var nasılsa yalvarmak için ararlar o Zaman görüşürüz

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

İlk 4 alışverişten sonra mı sanal kartı kullanmıştınız?

2 veya 3 uncu alisverisim sanalkartti, toplam 5 alisveris yapmistim, musteri hizmetlerini aradim, talep olusturdular.

• 89lira yatmış şokta harcandı:)

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.