Şimdi Ara

Axess Yılın Son Bombası Kartın Son İki Hanesi Kadar Chip Para!!! (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.392
Cevap
36
Favori
45.393
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben sarıkız aldım 4. alışveriş olarak ama paypal kullandım 100 tl puan gelmedi ama 4. alışverişiniz tamamlandı diye mesaj geldi anında.
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    hocam konuda denilenleri yaptım. ancak ben yurt içi alışveriş yaptım. yurt dışı değil. kesinti neden onu bir anlasam.
  • 1 lokanta
    2 tekstil
    1 petrolde kullandım ne mesaj geldi ne bir şey. müşteri hizmetlerini aradım kabul oldu dedi. anlamadım bir şey.
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    İşlem provizyonda mı? Provizyondan çıkınca düzeliyor. Benim de hızlıal'da başıma gelmişti.
  • Müşteri hizmetlerini aradım chip paralar 6 ocakta yatıcakmış,4 kere akaryakıt aldım mesaj falan gelmedi banada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

A101 veya bimde cip paralar kullanilabiliyo mu arkadaslar? Gunu gececek chip paralar var neo kartimda nerde kullansam bunlari ufak bir meblag

Bim ve A101'de geçmez hocam. Şok, Kipa, Carrefoursa, Defacto, Lcwaikiki ve akaryakıt istasyonlarının çoğunda geçerlidir. Bu saydıklarımın haricinde geçerli yerler de var tabi ki. Umarım yazdıklarımından işinizi görecek bir yer çıkar. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sword88 -- 28 Aralık 2015; 20:49:42 >
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam. bakalım yarın göreceğiz. umarım düzelir. başka alışverişler de yapacaktım tereddütte kaldım. miktar arttıkça kesinti yükselirse diye.
    açıklama için teşekkür ederim.
  • sword88 S kullanıcısına yanıt
    Hocam tesekkur ederim cevap icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neoyada 200 e 20 hedef geldi 2 Axess(market), 1 sanal kart(hepsiburada) 1 de neo(market) ile işlem tamam mesajı gelmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: abu55

quote:

Orijinalden alıntı: elmaarmutportakal

quote:

Orijinalden alıntı: toro1982

quote:

Orijinalden alıntı: elmaarmutportakal

kliksa geçerli oluyor mu bilen var mı

evet geçerli sorun yok

Sarıkız alıp iki kampanyayı birleştirmek istiyorum hocam. Paypal veya başka bişey kullanmadan direkt alacağım 3d ödeme yapıp sorun olur mu bilginiz var mı?

ben birleştirdim sorun olmadı

Anladım hocam teşekkür ederim. Kliksa da ödeme yaparken 3d ile mi alışveriş yaptınız paypalla mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 4. alışverişi elektronik geçen bir siteden yaptım fakat site ödemeyi payu üzerinden tahsil etmiş. Detaylarda diğer olarak görünüyor. Mesaj gelmedi.
  • 2x 100 TL Migros HediyeM kart ve 2x 100 TL Migros harcaması yaparak 99 TL'ye hak kazandım. Mesajla bildirildi, bekliyoruz.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Farklı yerlerde mi yaptınız ? Bende 2x100 benzin 2x100 migros kart yapıcam ama 2 gün kaldı migros migros gezmeyim :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: qkhnk

Farklı yerlerde mi yaptınız ? Bende 2x100 benzin 2x100 migros kart yapıcam ama 2 gün kaldı migros migros gezmeyim :d

Farklı günlerde aynı yerden yaptım.
  • 1 Mavi Mağaza - 1 polo Mağaza 2 Benzin Mesaj gelmedi. MH problem yok dedi ama garantiye almak için 1 benzin daha alındı mesaj geldi..
  • Müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre; a101 geçerli KOÇTAŞ geçerli değil
  • Beyler akbank direkt te harcamalar giyim ve süpermarket olarak görünüyor, sizce tamam mıdır? ama hiç sms gelmedi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalürjist

Müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre; a101 geçerli KOÇTAŞ geçerli değil

tekzende geçerli değil ev dekorasyon geçiyormuş
  • An itibariyle mesaj geldi kartin son hanesi97 migros ,bursadaki saypa market,vatandan laptop ve otomatik odemedeki turkcell faturasi😂. Nacizane onerim otomatik odemedeki faturalarinizi kontrol ettirin.benim turkcell faturam 102tl o odeme gida olarak geciyormus anlamadim ama mesajda gelmis oldu😂

• Ve kesinlikle mh ye inanmayin mesaj gelmezse chip para verilmiycekmis akbankta calisan bir arkadasimdan kesinbilgi muhakkak arayip tarih ve saati not alarak islem yapin ki sikayet ederken delilleriyle belirtebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.