Şimdi Ara

Axess yeni müşterilere 500 TL chip para veriyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
11
Favori
20.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir işlemden en fazla 100 TL kazanabilirsin. Tek seferde olmaz. İnternet harcaması olması gerekiyor. İnternetten nereden olduğu önemli değil. Diğer kampanyalarla birleştirebilirsin bu arada.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • foxhound487 F kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam anladım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar 500 tl money pay a para yatirsam ya da migros da migris hediyem karta 500 yatirsak acaba gelir mi 100 tl chip para.

yeni uye oldum ve kk aldim platinium. 500 tl yatmadi. boyle yapan var mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mario gomeeeeeez -- 14 Nisan 2022; 7:17:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi için başvurduk eşime çıktı kredi ve kredi kartı, chip parada yüklendi. Bana diğer kartların limiti yüksek diye kart çıkmadı, kredi limitim de dolmuş. Kredi limiti dolanlar hiç uğraşmasın, eşim de ufak bir meblağ kredi vardı.

• ApexiRubber kullanıcısına yanıt
    Kaç tl chip-para yüklendi hocam. Alışveriş yaptınız mı karttan ?

• Eldezenfektani E kullanıcısına yanıt

Alışveriş yapmadık daha, harcanabiliyor mu kontrol etmedik daha ama yüklendi olarak görünüyor.

• ApexiRubber kullanıcısına yanıt
    Ne kadar yüklendi hocam? 500 mü ?

• Arkadaşlar bu yazan şartlar tamamen değişti. Bunları kaçırdık ama yeni kampanyalar yayınlandı. Ben bu yazanlardan kampanyaya katıldım ama eşim bunları kaçırdı yeni kampanyadan yararlandık. Yardıma ihtiyacı olan mesaj atabilir yardımcı olurum.

• Arkadaşlar bu 500/50 500/100 chip para muhabbeti için ayrı ayrı 500 TL harcamaları farklı günlerde mi yapman lazım 2500 harcama yapıcam parça parça ama nasıl yapmak lazım aynı gün olabilir mi?

• Eşim dün bankaya gitti hesap acdi ve kk başvurdu..bugün krediyi aldık ..kk da onaylanmış lakin axes Mobil'i indirip bakdim bu yeni başvuru ile ilgili hiç bir chip para kampanyası görünmedi ? Bu chip parayı nasıl alıyoruz ?

• Arkadaslar merhaba. Birsey soracaktim. Bu limit problemini nasil cozucez? Diger bankadaki limitim yüzünden kart 1 tl limit ile çıktı. Diger bankadaki limiti düşürdüm ama daha yansimadi galiba sisteme. Kredi kartina ekstra tl yukleyip bakiyede arttiramiyorum. Bu ne sacma is ya. Napicaz!? Bu sorunun çözümü varmi? Varsa en kisa nasil çözeriz? Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • foxhound487 F kullanıcısına yanıt
    Hocam birde diğer ilk kez axess'e başvuranlara her 500 tl üzerine 50 TL toplamda 250 TL chip para kampanyası var ve şartlarda diğer kampanyalar ile birleştirilebilir yazıyor ama normalde 500 TL harcamaya ilk kez Akbank lı olanlara 150 TL chip para yüklemesi yapması lazım toplamda 750 TL chip para yüklemesi yapılması lazım aslında ama tek 500/100 yüklemesi yapıldı. Hocam birde merak ettiğim chip paraların yüklenmesi için bu 500 er TL harcamaları farklı günlerde de mi yapmak lazım yoksa aynı günde yapabilir miyiz bilginiz varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 17 Nisan 2022; 15:55:12 >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    İki kampanya birden işletmezler. Belki Axess aldıysan bir de Wings e başvurursan 500/50 olabilir ama sanmıyorum. Şansını deneyebilirsin.
    Aynı günde olmaz diye şart yok kampanya notlarında. En az 500 yapmak zorunda da değilsin. 100 lira harcasan da chip in yatıyor. Totalde her türlü 500 Chip alıyorsun. İşlem sayısı önemli değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Hocam bize o da yatmadı. 500 tl lik alışverişe 50 tl yattı. Müşteri hizmetlerinden kayıt oluşturdum bugün 1 hafta oldu hala başvurunuz inceleniyor diyor, anlamadım bize niye 50 tl yatıyor???ilk defa akbanklı oluyorum , internetten 500 tl kampanyasındaki linkten başvurdum...

• ibrahim_koparal İ kullanıcısına yanıt

Hocam iki hafta önce aynı şey benim de başıma geldi. 1 tl limitli kredi kartı gönderdiler. Gelirimi yüksek yazmama rağmen limit artışı yapmıyorlardı ki, aylık gelirime çok çok yüksek bir rakam girdim ve 6500 lira limit tanımladılar.

Diğer bankalarda limitinizi 1000 veya 2000 tl düşürseniz dahi kredi kartı limitinizi arttırmıyorlar. Ancak diğer banka limitlerinizi, size verebilecekleri maksimum limitin altına düşürürseniz kart limiti tanımlıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.