Şimdi Ara

Axess yeni müşterilere 500 TL chip para veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
153
Cevap
11
Favori
20.957
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Axess kredi kartı 500 TL hediye ediyor aşağıdaki linkten kredi için başvuru ekranında çıkıyor kredi kartı da ister misiniz diye 500 TL hediyesi ile birlikte veriyorlar ben aldım düşünen varsa alabilir 2 sene aidat almıyor ve 1 sene ortak atmler ücretsiz yazıyor .

7500 TL faizsiz kredi ekranında çıktı benim karşıma 500 TL hediyeli sadece kartına başvurun kredi istemiyor iseniz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 500tl chip para
    7500tl faizsiz kredi
    2 sene aidat yok
    1 sene her atmden para cekme

Fena degilmis.

Birde market alışverişlerinde %5 puan kazanma olsa her alisveriste.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt

İstersen bir de üzerine para ödesin 

• dekareme kullanıcısına yanıt

Burası DH hocam ölücüler ile meşhuruz alemde biraz daha fırsat verseler bankayı borçlu çıkartırız bize 😂😂😂

• gelirsiz birisi alabiliyormu bunu

• laragofrett kullanıcısına yanıt

Hocam kim dedi çalışmıyorsunuz diye bankaya çalışıyorum diye işaretleyin 7000 lira da maaşım var deyin bankalar sizin ne kadar paranız olduğunu ne kadar geliriniz olduğunu tahmin edemez ödemelerinizi düzenli yapıyorsanız sorun olmaz ödemeler düzenli yapıldığı sürece çalışmazsanız bile bu parayı bir yerlerden buluyor bunun yan gelirleri var diye düşünüyorlar ayrıca Türkiye'de şu anda büyük bir çoğunluk sigortasız çalışıyor ve bankalar borçlar düzenli ödeniyorsa sigortasız çalışıyor diye de varsayıyor.

Ama size en son çalıştığınız yerin bilgilerini yazın hala çalışıyorum deyin maaşa da 7000 lira yazın birşey olmaz

• Free kartı olanlar başvuramıyor sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım aldı bunu chip para hediyesi var diye, hemen ertesi ay kart ücreti yansıdı 210 lira, bankayı aradı kimse sallamadı, en son BDDK'ya dilekçe yazdı öyle yatırdılar. Ben uyarayım da...

• desu noto D kullanıcısına yanıt

Öyle bir şey yaparlar mı bilmiyorum ama yaparlarsa da dediğiniz gibi şikayet ederek parayı geri alırım hem de 500 lira hediyesini de kullanırım onlar çakalsa ben de çakalım

• Ben şu anda basvuruyorum ama sözleşmede 200 kusur kart ücreti yaziyor sizde nerede yaziyordu kredi kartı ucretsiz diye

• kredi kartı ücretsiz oldugunu sanmıyorum ,ücretsiz verilen kartlarda chip para uygulaması yoktu.muhtemelen 200-250tl civarı bir ücret yansıtalacak onun icinde arayıp kartı kapatın vs diyerek sıfırlanır yada BBDK iade icin basvuru...

• kart ücreti anında yansıyor arkadaşlar. önceki yıl ben de aldım. 169’du sanırım. müşteriz hizmetleri ile pazarlıkla 84’e indirmiştik :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bay Muhalefet kullanıcısına yanıt
    500 tl bonus ne zaman yatıyor hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eldezenfektani E kullanıcısına yanıt

Kart geldikten sonra ilk harcamadan sonra anında yatacak dendi hocam bugün aldım bende

Tamam hocam bende sana uydum hem kredi kartı hem kredi çektik :) hayrolsun sonumuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kredi almadan chip para kampanyasından yararlanma şansımız var mı ? kredi kartı ekranına bağlantıda ki axessli ol kısmından ilerliyoruz sanırım.

• NextMan-- kullanıcısına yanıt

Şöyle yapabilirsiniz Kredi yattığı gibi tekrar ödeyin kapansın

Cevabınız için teşekkür ederim.Peki bu 500 tl chip para için herhangi bir harcama şartı vb yok değil mi ? yani hesap açıldığında 500 tl otomatik olarak yükleniyor.

• NextMan-- kullanıcısına yanıt

Müşteri hizmetlerini aradım kart ile yapacağınız ilk harcamadan sonra yüklenecek dedi

hocam henüz stajyer bir ölücü olduğum için bilmiyordum cahilliğime verin itibarımızı az daha beş paralık ediyordum :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.