Şimdi Ara

AXESS VINN KAMPANYASI GERİ TEKRAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
2
Favori
12.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu hatları kart sahibi kendisi üzerine çıkarmak zorunlu mu yoksa birine satabilir miyiz hattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oaston

quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

sanal kartla sanal postan kasko yapildi. bu vinn icin gecerlimi aceba?

Ben ilk kampanyada sanal postan sigorta ödemesi yapmıştım ve kabul edilmişti. Sorun olacağını zannetmiyorum.

çok iyi o zaman. ben de sigorta ödemesini yaptım 180 TL. salı günü de 820 TL ye sigortam.netten kasko yaptıracağım. tabi hepsi sanal kart sanal pos olacak. mail order falan değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enorton

quote:

3.yü bekliyorum.. Yalnız önemli bir bilgi : Hattı açtırırken kendi adınıza 2. hattı açtırırsanız Turkcell 12 gblik paketi vermiyor, bir müşteriye bir paket diyor Ne yaptıysamda benim 2.hatta tanımlatamadım pakedi.. Şimdi Akbanka şikayet ettim, ilgileniyorlar bakalım.. 2. 3. hatlar için eşinizin babanızın vs veya bir başkasının adına açarsanız sorun olmaz, bilginize..

Açabiliyor muyuz? Ben sadece kart sahibi kendi adına açabiliyor diye biliyordum

Düzeltiyorum, daha önce bana bilgi veren mh, turkcelin axessle başka bir kampanyasıyla karıştırmış. Bankaya şikayetimle bana yönlendirilen turkcell mhsi dün beni arayıp yanlış bilgiyi düzeltti.. Adınıza birden fazla hat kayıt ettirip açtırabiliyorsunuz, yalnız 12 gb paket sadece beraberinde gelen vınn cihazıyla tanımlanabiliyor, simkart ve vınn ikilisinin beraber takılıp bağlanması gerekiyor aksi halde paket tanımlanmıyor, bilginize..

Ben vınnla kullanmıyorum, tabletime taktım. Samsung telefon tabletim için üzerine 70 TL ekleyip satışa koydum. Yani sadece vınnda değil diğer cihazlarda da kullanabiliyorsunuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

sanal kartla sanal postan kasko yapildi. bu vinn icin gecerlimi aceba?

Ben ilk kampanyada sanal postan sigorta ödemesi yapmıştım ve kabul edilmişti. Sorun olacağını zannetmiyorum.

çok iyi o zaman. ben de sigorta ödemesini yaptım 180 TL. salı günü de 820 TL ye sigortam.netten kasko yaptıracağım. tabi hepsi sanal kart sanal pos olacak. mail order falan değil.

Sanal kart numarasıyla mail order yaptırmıştım, rahat ol

• quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enorton

quote:

3.yü bekliyorum.. Yalnız önemli bir bilgi : Hattı açtırırken kendi adınıza 2. hattı açtırırsanız Turkcell 12 gblik paketi vermiyor, bir müşteriye bir paket diyor Ne yaptıysamda benim 2.hatta tanımlatamadım pakedi.. Şimdi Akbanka şikayet ettim, ilgileniyorlar bakalım.. 2. 3. hatlar için eşinizin babanızın vs veya bir başkasının adına açarsanız sorun olmaz, bilginize..

Açabiliyor muyuz? Ben sadece kart sahibi kendi adına açabiliyor diye biliyordum

Düzeltiyorum, daha önce bana bilgi veren mh, turkcelin axessle başka bir kampanyasıyla karıştırmış. Bankaya şikayetimle bana yönlendirilen turkcell mhsi dün beni arayıp yanlış bilgiyi düzeltti.. Adınıza birden fazla hat kayıt ettirip açtırabiliyorsunuz, yalnız 12 gb paket sadece beraberinde gelen vınn cihazıyla tanımlanabiliyor, simkart ve vınn ikilisinin beraber takılıp bağlanması gerekiyor aksi halde paket tanımlanmıyor, bilginize..

Ben vınnla kullanmıyorum, tabletime taktım. Samsung telefon tabletim için üzerine 70 TL ekleyip satışa koydum. Yani sadece vınnda değil diğer cihazlarda da kullanabiliyorsunuz..

Sadece paket tanımlamada birlikte gelen vınn gerekli, paketi tanımlattıktan sonra nereye takarsan tak, bende 3gli netbookumda kullanıyorum

• arkadaşlar 12 gb tı nasıl kullanacağız bu bilgiyi onaylayabilir miyiz?

ister 1 ayda ister 12 ayda mı kullanacağız?

peki paket bitince, kendimiz paket alabiliyoruz değil mi?

Paket bitince turkcell harici hatlarla kullanabilcek miyiz vınn ı?
  • ilk mesajı değiştirdim arkadaşlar

yönetici arkadaş değişmiş ilk mesajı

ama en başa mesaj atmanız gerekmiyor yazdığı için bi karışıklık olmasın diye değiştirdim

ben mesaj attım ve kampanya katılımınız kabul edildi dedi

belki kendisi kampanya başlamadan attıysa mesajı ondan geçersizdir diye geri dönüş almış olabilir
  • gg dan bulaşık makinası aldım 900e bide doğalgaz faturasını yatırdım umarım sayıyorlardır 1000 tl dolmuş oldu
  • 19 mart-19 nisan kampanyasından mesaj alan varmı? MH aradım listeyi göremiyoruz dediler.
  • banada mesaj gelmedi nisanın 24 dünde belli olacaktı ama bana mesaj gelmedi ve harcamayı ilk günlerde yapmıştım.
  • bana da mesaj gelmedi.
    Bende 07Nisan Gece 02.00'de 1700TL'ye Fot. Mak. almıştım...
    Hareket yok şimdilik!
  • 26 martta alışveriş yaptım. mesaj falan gelmedi. katılım mesajı gönderdiğimde onay mesajı da gelmemişti.
  • sistem de bir sıkıntı var sanırım yoksa bugün saat 10 itibariyle mesaj gelmesi lazımdı. Mesaj gelen bilgi versin
  • Banada gelmedı , sıtede herhangı bır bılgı yok. Arayıp sormak lazım.
  • benim kredi kartıma tanımlı sanalkart gözükmüyor internet bankacılığında
    ne yapmalıyım? müşteri hizmetlerini mi arayayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

benim kredi kartıma tanımlı sanalkart gözükmüyor internet bankacılığında

int bankacılığında sen oluştura biliyorsun
  • sanırım bu kez dhciler çuvalladı. hep dışardan kazandılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auzun99

quote:

hocam hangi menüden oluşturabiliyorum?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: auzun99

quote:

hocam hangi menüden oluşturabiliyorum?

kredi kartlarının menüsünde sanalkart gibi bir menü olması lazım yada kerdi kartı işlemlerinde sanal kart oluştur diye seçenek olucak aradan oluştur diyeceksin
  • hala gelmedi banada
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.