Şimdi Ara

AXESS SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI 2018 SUBAT (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
31
Favori
47.278
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kuru Altı Pilav

Arkadaslar sanal kart ile alisveris yapan var mi,bu durumda puan asil karta mi yukleniyoe direkt?Ayrica sanal kart nosu ile ayrica katilim yapmaya gerek var mi?

kampanya katıl butonuna bir kere tıklayıp kayıp olmanız yeterli,tüm kartlarınız dahil olmuş olur,sanal kart ödemelerinde sanal kartın bağlı olduğu asıl karta otomatik olarak yükleniyor http://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/5204/axessle-hem-askta-hem-alisveriste-kazanin

@quetm Neo banka kartınız var mı siz Neo kartınızla dahil etmiş olmasın? Özellikle Free kart kampanyaya dahil değildir. diye yazmışlar! Free dahil olsa kendi sitesinde de kampanya ilanı oluyordu önceden, şimdi bu kampanya ilanı yok;
    https://www.kartfree.com/free/kampanya/8/413/genel-kampanyalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 2 Şubat 2017; 23:7:33 >

• Kuyumcudan eski tarihli çeyrek altının satış fiyatı 242.50 tl dir

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/4-adet-eski-tarihli-ceyrek-altin-257918689

Bu satıcı ile 243 gelmektedir. Ve bunun karşılığı hiç bir zararınız olmadan 150 tl chip para yükleniyor. Tabi 1000 tl ye bişeylerle ulaşın( ben atlet çorap aldım) hemen yarın satayim deseniz bile 110 tl kar var. Ben en mantıklısı bu diye düşündüm tabi daha güzel önerileri bekliyorum. Kuyumcuda eski çeyrek satış:243 alış:233

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal kartla Morhipo alışverişine verir mi acaba?
  • GG'da Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.

maddesi var, umarım alan arkadaşlar sonrasında sıkıntı yaşamazlar, ben riske girmek istemedim.
  • Sarıkız da sıkıntı yok.az önce harem den 7 gram aldım. 150 tl yattı. Haber veren arkadasa Tskkr ler.

• HAKLİSİNİZ. Lakin ben bugün aldım 150 tl yüklendi. Chip parayı harcadım Bile. Sıkıntı yaşamadım yukarda verdiğim link en karlisi sanki. Ve bence bugune ozel yüzde 5 indirimi var. Ordada yazdığınız ibareler var. Orayi ben kullanmadım. Bugün icin uygulama üzerinden orayı kullanıp yüzde 5 te ordan şansınızı deneyin. Ama kesinle 150 Chip para cepte.

• Bu sarıkız konusunu böyle ulu orta daha fazla dillendirirseniz bir daha göremeyeceğiz sayenizde.
  • harbiden yaa
    bi yeter sarıkız sarıkız
    alın geçen
    neden buarad bisürü açıklama yapıyorsunuz kiii...!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selam_bey -- 3 Şubat 2017; 0:6:21 >
  • Daha cephaneci patlayali bir ay anca oldu ama kimse akillanmiyor ki yapacak bir sey yok icone edene kadar devam

• Ayakkabı dahil oluyor mu bu giyime?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya şartında toplam 50tl yazıyor nasıl 150tl alıyoruz anlamadım ?

AXESS SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI 2018 SUBAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alia58 -- 3 Şubat 2017; 0:36:57 >
  • boynerden 160lıralık harcama yaptım anında 26lıra geldı
    opette yakıt alırken kullanabılıyormuyuz arkadaslar bu chıp parayı?
    10una kadar kullanmak zorundaymısız bari akaryakıt alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool_boy10

Özelden biri de bana anlatabilir mi?

Biri de bana pm atabilir mi konu ile ilgili. teşekkür
  • Bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

Gittigidiyor üzerinden Cumhuriyet Altını aldım 100 GG + 50 ASK toplamda 150 Çip para verdi.

şu durumu açık açık belirtmeyin diye o kadar söyleniyor millet
    bu gidişle yakında önlem alıcaklar
  • off amma meraklısınız amma dilendirdiniz bi susun yaaa sizin yüzünüzden bir daha su içeceğiz.
  • vedat25617 V kullanıcısına yanıt
    Sen niys alıntılıyorsun peki

• Kazanılan chip parayı benzin istasyonlarında kullanabilir miyiz?
  • Arkadaşlar şu ismi lazım değil aldıgınız şey caiz değil diye biliyorum
    bence bunu da bir araştırıp öyle işlem edin
  • aklıma yenicarsim.com-axess vukuatı geldi, gram altın alıp puan kazanmıştık, sonra harcanan puanlar eksi olarak karta yansımıştı, aman dikkat derim...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.