Şimdi Ara

Axess sevgililer günü kampanyasi (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
36
Favori
18.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 3.5gr aldım 388tl tuttu tek çekim komisyonu ve hesaba havale ucreti ile şuan 3.5gr 392tl filan ediyor geciktirmekeri isime yaradi cehphanecinin tabi bide yatsa :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: formula01

arkadaşlar mediamarket altın bölümünde fiyatlar uygun gibi

axess le alsam gelir mi ki puan

kargo dahil yarım altın 357 ediyor

https://altin.mediamarkt.com.tr/Yarim-Altin-Darphane---2015---ziy5.html

hocam müşteri hizmetlerine durumu yazdım media markt üzerinden altın satışı yapılmıyormuş gram altın sitesinden alın diye bilgi geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasanbeyy H kullanıcısına yanıt
    burdan altın alan oldumu medimark bimeks in posu büyük ihtimal elektronik diye geçer?
  • Ben gittim kuyumcudan çeyrek aldım lazım dı hemen geldi chip para hesap kesilsin yarın 1 tane daha alacam tam 50 ye tamam layalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lensmarket.com sitesi kampanyaya dahil.

• Beyler cephaneciden ne almalı nasıl almalı? Detaylı yazacak var mı? Altına gerek yok hesaba tl olarak havale yapılsa yeterli. Kargosuz fln en temiz nasıl hallederiz?

• http://www.altinpinari.com/1-Gram-24-Ayar-Altin,PR-45.html
    paypal ödeme seçeneği ile aldım 10 tl + 18 tl puan anında yüklendi
    ( 10 tl yurt dışı için, 18 tl sevgililer günü için )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crossclimatt

burdan altın alan oldumu medimark bimeks in posu büyük ihtimal elektronik diye geçer?

mediamarkt altın satmıyor hocam.media markt üzerinden gramaltın.com satıyormuş ama satış yokmuş artık.

• Arkadaşlar free kartım yeni geldi. Bu kartı da kullanabilir miyim? Bir de nette yüzde 5 ve 14 veren 2 kampanya gördüm, birinde anahtar kelime ASK diğerinde AŞK . 2 kampanyadan da faydalanabilir miyim? Akbank.ta 500lu mesaj numarası var midir? Yeni kart için harcama bonusu varsa bunu aplikasyondan görebilir miyim? App. İçin şifre geliyor ama bir turlu çalışmıyor, bakamadim, yarin arayacağım. Bir de kuveytturk altın hesabim ve bir çok bankada tl hesabim var. Hangisi en mantiklisi? Kusura bakmayın, çok soru sordum ama şarjım yüzde 2ve takamıyorum, cevaplarsanız sevinirim:)

• cephaneci 3 gün geçmesine rağmen hala onay bekliyor gözüküyor, başka bu sorunu yaşayan var mı beyler?
  • Cephaneci 5. arayıştan sonra bugün geçen haftanın kurundan yatırdı parayı hesaba, 3.5 gran altına 387 verip 373 aldım.5 telefon parasını da eklersek puanın yarısı gitti en az...Bir daha alışverişim olmaz cephaneciyle...Adiosla pattaya görürken şimdi nelerle uğraşıyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 10 Şubat 2016; 12:18:40 >
  • Ben bugün 1 gr 22 ayar altın 105 ten aldım.
    Ulus-altıncım dam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cephaneciden 3.5gr altın almıştım altın hesabına. 6tl kart komisyonu 3tl hesaba aktarım ucreti ile 388tl ye mal olmuştu 387tl ye sattım biraz önce.Defalarca aramama rağmen bugün zorlana hesaba geçirtebildim. Zamanında yatırsaydı altını daha yüksekten satacaktım. Ayın 4 ünde aldım 10 unda gönderdi. Telefondada bir esnaf ağızı tamam beyfendi hayırlı olsun bilmemne yok sıraya aldık yok bugün yatar yarın yatar. Bir daha asla bulaşmam kimseyede tavsiye etmem.

• konifuji kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Ben de Cephaneci'den 3 gram altin aldim. 48 TL chip para hemen yatti. Altin hesabimin IBAN numarasini da aciklamaya ekledim. MUSIAD uyesi oldugunu sitesinde buyuk puntolarla ilan eden Cephenaci, bakalim hakkimiz olani kac gunde gonderecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Soysal çarşısından yarım altın aldım 14tl zarar ile sattım 36tl kardayım

• Cephaneci'den 4 şubatta 3 gr altın siparişi vermiştim. 331 TL toplam ödediğim miktar. burdaki yorumları okuyarak erken gelmeyeceğini düşündüğüm için ilk kez Pazartesi ve Bu sabah olmak üzere 2 defa aradım. Bugün öğleden sonra altın hesabıma gönderdiler. o değilde zamanında gelse zarar edebilirdim şu an satınca tam 332 lira yaptı :) Bir anlama geç gelmesi işime gelmiş oldu. Tabi yukarıdaki arkadaşın dediği gibi dün gelseydi çok daha iyi fiyata bozdurabilirdim. Sonuç olarak 4 Şubat - 10 Şubat yani 6 gün + 2 telefon görüşmesi ile cephanecide sıkıntı yaşamazsınız arkadaşlar :) ama zaman konusunda çok esnek olmanız lazım.
  • Arkadaslar merhaba,

Axess platinum kullanıyorum. Kaç paralık altın aldığımda ne kadar chip yüklenir ve nereyi önerirsiniz kuyumcu vs mi online mi? Konuya çok fazla hakim değilim.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Hocam islem 1 hafta kadar surmus. Sizin aldiginiz donemdeki altinin birim fiyatindan 0.9tl duserek mi islem yaptilar? Zira arada altin yukseldi.

Altini fiziksel olarak gondermis olsalar veya altin hesabiniza yatirmis olsalar bu durumda siz bugun daha yuksek bi rakamdan bozdurabilirdiniz ya da altin bu arada cokca dusmus olsaydi

hangi gram fiyat baz alinarak 0.9tl kesilecekti ve para aktarilacakti?

Konustugumz rakamlar belki ufak rakamlar orasi ayri konu.

Cephaneci gordugum kadariyla genel olarak guvenilir bir yer ama altin gibi anlik fiyat degisimine tabi tutulan bir urun icin 1 hafta uzun bir islem suresi.

Ben en son altinpinari.comdan islem yaptim. Hem sevgili hem de paypal puani geldi. hergun 1 gram siparis verip toplam 3 gram icin 360tl odedim ve 330 tlye sattim. 80 puan gelmisti. Net 50tl kar birakti. Ayrica altinlar ayni gun/obur gun kargolandi ve hizli bir islem yaptim.Altinin ani yukselmesi benim icin avantaj oldu tabiki.Ogleden sonrayi beklesem karim 53-55tlye cikacakti.Bu anlik bir durum tabiki.

Su an icin siralamam:
    1.Altinpinari--> Paypal ve sevgililer gunu puani ve hizli kargolama cok kar(50tl kar) Loomis/Yurtici ile gonderim yapiyorlar.
    2.Cephaneci--> Ucuz fiyat ama cok gec islem ve guzel kar (38-40tl kar)
    3. Grams--> Cok hizli islem, 15-30dakika icinde altin hesabina gecmis oluyor, ama pahali fiyat ve az kart(25-27tl kar)

quote:

Orijinalden alıntı: Antelope

Arkadaslar merhaba,

Axess platinum kullanıyorum. Kaç paralık altın aldığımda ne kadar chip yüklenir ve nereyi önerirsiniz kuyumcu vs mi online mi? Konuya çok fazla hakim değilim.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler

• Beyler cephaneciden bu alışverişi yapınca işlemi yaptığımız tarihi baz alır dimi? Ben son gün 14 şubatta yapıcam alışverişi. Onay tarihi fln beklemesin sistem? İşlemi yaptığım tarihi baz alır dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Beyler cephaneciden bu alışverişi yapınca işlemi yaptığımız tarihi baz alır dimi? Ben son gün 14 şubatta yapıcam alışverişi. Onay tarihi fln beklemesin sistem? İşlemi yaptığım tarihi baz alır dimi?

işlemi yaptığın tarihi baz alır tabiki. istersen 14 şubat 23:55 de al.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.