Şimdi Ara

AXESS SEVGİLİLER GUNU 60 TL CHIP PARA (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
30
Favori
36.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar altınları niye kuyumcudan anlıyorsunuz da internetten alıyorsunuz. Gg, n11 baktım kuyumcudan çok pahalı. Kuyumcu daha karlı değil mi? Yoksa bilmediğim birşey mi var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitti gidiyor geçerli mi?

• Hepsiburada da geçerli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Altungold’dan 360 liralik altin aldim. Teb hesabina gecti 2-3 saatte. 50 lira cip para da geldi.

Hemen bozsam 14 lira zarar var. Ama bozmam zaten altin olarak dursun.

Bu taktik kimin aklina geldiyse iyi olmus. Sacma sapan bi seyler alacagima altin almis oldum.

1. Teb Altın hesabı ücretsiz mi? (Cepteteb ve normal Teb hesaplarım var.)

2. Haftasonu Altun Gold hesaba havale yapıyor mu?

3. Bozdurmak için altın hesabına talimat verdiğimizde o anki kura göre diğer vadesiz hesabımıza para aktarımı mı oluyor?
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Tüm bu soruların ufacık bir araştırmayla cevabı rahatlıkla bulunabilir.

Cepteteb hesaplarda ücret yok. cepteteb sitesinde her bilgi mevcut.

Altungold'un sitesinde hangi gün ve saatlerde havale yapıldığı yazıyor. Pazartesiden Cumartesi'ye 18'e kadar.

Tüm bankalarda altın veya döviz bozdurulacağı zaman TL seçilecek vadesiz hesaba geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delarua

Arkadaşlar altınları niye kuyumcudan anlıyorsunuz da internetten alıyorsunuz. Gg, n11 baktım kuyumcudan çok pahalı. Kuyumcu daha karlı değil mi? Yoksa bilmediğim birşey mi var?

bu forumun altın sevdasını ben de yıllardır anlayamıyorum

50 tl bonus puan için piyasadan 15 20 tl daha fazla veriyorsunuz. 30 tl kredi kartı puan kartı için mi bu çile?

sıcak fırsat ailesine yakışmıyor. önemli olan 1 tl cepten para çıkmadan 50 tl puanı alabilmek asıl sıcak fırsat o.
  • 175 TL elektronik harcadim . Sömestr gelmedi sadece sevgililer günü chip para geldi neden birleşmedi

• poet2626 P kullanıcısına yanıt
    Sömestr'da Axess üye işyeri şartı var, alışveriş yapılan yer Axess üye işyeri değildir.

• KYK kredi ödemelerinde kabul oluyor mu ? deneyen var mı? bilgilendirirseniz sevinirim
  • delarua D kullanıcısına yanıt
    Çünkü axess ile kuyumcudan altın alırsan da komisyon ödüyorsun, internetten alırsan da, üstelik internette 4 taksit. Yok, nakit fiyatına kartla altın veren kuyumcu var diyorsan paylaş, haberimiz olsun

• delarua D kullanıcısına yanıt
    zaten her kuyumcuda geçerli tanıdık kuyumcudan çektirdim ben 360 tl 60 tl puan verdi......
  • K.B.V. kullanıcısına yanıt
    teb 155ten alıyor 26 tl zarar oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    İki kampanya birleştiği için 50 komisyon versek de 60 temiz cepte kalıyor.Bir de taksit oluyor daha ne olsun

• Deccar kullanıcısına yanıt
    hocam Axess pos şartı yokmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Akbank direkt üzerinden iletişime geçin. Kampanyaya katiliminizi iptal etsinler. Siz Axess mobilden yeniden katılın. Denedim oldu. Saygılarımla.

• Axess puanlarının adı "chip-para" değil mi? Başlık neden düzeltilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 4 Şubat 2018; 11:57:39 >
  • Gerçekten insanlar ile uğraşmak çok zor Allah bize de öyle bir iş vermiş ki insanlar mutlu olmuyor iyilik yapsanda mutlu olmuyor kötülük yapmazsan da o yüzden bırak ne hali varsa görsünler Bu ülkede iyilik yapmican git hayvanı sev kasaptan et al ver ama insana verme nankör

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Çünkü axess ile kuyumcudan altın alırsan da komisyon ödüyorsun, internetten alırsan da, üstelik internette 4 taksit. Yok, nakit fiyatına kartla altın veren kuyumcu var diyorsan paylaş, haberimiz olsun

Geçen sene çeyrek altını 2-3 lira kredi kartı farkı ödeyerek almıştım.
  • %4 alıyor fark, çünkü bankaya komisyon ödüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

%4 alıyor fark, çünkü bankaya komisyon ödüyor

Bazıları fazla alıyor ama mesela 10 tl farkkoyan kuyumcu da vardı. İnternetten alınca gram altında bile 15 lira fark oluyor kargo dahil.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.