Şimdi Ara

Axess PO da 1 ocak-15 şubat 4 kere 100 akarykt 50 chippara (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
6
Favori
1.694
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bazen bu sorunu bende yaşıyorum acaba karta cektirip yakıtı sonra alsak olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • folkeyno kullanıcısına yanıt
    Alacak fişi yazdırırsınız. Ben çoğu zaman öyle yapıyorum. Çekiyorum bana fiş veriyorlar istediğin zaman gel al diyorlar. Opette çok yaptım bunu

• Po ise uzak dururum.po dan mazot alinca araba resmen sürünüyor.shell,bp veya opetle olsaydi bu kampanya iyiydi.

• bizim burda 4.80'e satıyorlar, ama starpet 4.57 olduğu için starpet tercih ediyorum.. 4.80'den 400 liralık yakıt alsam 83.33 litre yakıt alırım, 50 lirayı da shell'de kullansak 5.2'den 9.61 litre ediyor. 400 liraya 92.94 lt yakıt alıyorsun litresi 4.30 a geliyor. 4.57'den daha ucuza geliyor, po'dan alayım bari 400 lira doldurabilecek miyiz bakalım
  • acaba tüm petrol ofisleri dahil mi bu kampanyaya ? axess üyesi demiş ama hangi istasyonlar axess üyesi hangisi değil nasıl anlayacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

acaba tüm petrol ofisleri dahil mi bu kampanyaya ? axess üyesi demiş ama hangi istasyonlar axess üyesi hangisi değil nasıl anlayacağız?

https://www.axess.com.tr/axess/3391/bayi-listesi buradan bakabilirsiniz poların hepsinde geçerli değil sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soltaire

quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

acaba tüm petrol ofisleri dahil mi bu kampanyaya ? axess üyesi demiş ama hangi istasyonlar axess üyesi hangisi değil nasıl anlayacağız?
    https://www.axess.com.tr/axess/3391/bayi-listesi buradan bakabilirsiniz poların hepsinde geçerli değil sanırım.

teşekkürler geçerliymiş burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 16 Ocak 2018; 11:36:54 >

• 4. 100₺ alışverişimde direk yüklendi anında da 50₺yi kullandım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.