Şimdi Ara

Axess limit arttirmaya 100tl ye varan chip para (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
8
Favori
8.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akbank internet bankaciliğindan limit arttirma talebinde bulunuyorsunuz, onlar sizi arayip boş limitinizin olmadığını diger kartlarin limitini düşürürseniz diye teklifte bulunuyor. Yani onlar sizi arıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serberk

Akbank internet bankaciliğindan limit arttirma talebinde bulunuyorsunuz, onlar sizi arayip boş limitinizin olmadığını diger kartlarin limitini düşürürseniz diye teklifte bulunuyor. Yani onlar sizi arıyor
    Anladım. Ben kartın birini kapatmıştım çok yakın zamanda bu nedenle faydalanamam sanırım

• Bugun limit artisim olmus ama 400tl arttirmislar

4500du limit ben 7000tl yapilmasi icin talepte bulunmustum uygulamadan, hatta 8600 yapabilirsiniz diye yaziyordu. Neyse onun ustune arandim iste diger kartlarinizi dusurun diyip bu kampanyayi soyledi. Bende hemen baska kartimi 2500den 500e dusurup yer actim axess icin. Ama 2000degil 400arttirdilar.

İsin ilginci axess uygulamasinda bununla ilgili chip para yatip yatmadigini goremedim. 35 chip vardi 60 olmus toplami ama o zamanda 400e 20tl puan vermesi gerekirken 25vermis gibi olmus, pek anlamadim

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    maaşın 4 katı kadarını verebiliyorlar güncell sorgulamada
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Bugun limit artisim olmus ama 400tl arttirmislar

4500du limit ben 7000tl yapilmasi icin talepte bulunmustum uygulamadan, hatta 8600 yapabilirsiniz diye yaziyordu. Neyse onun ustune arandim iste diger kartlarinizi dusurun diyip bu kampanyayi soyledi. Bende hemen baska kartimi 2500den 500e dusurup yer actim axess icin. Ama 2000degil 400arttirdilar.

İsin ilginci axess uygulamasinda bununla ilgili chip para yatip yatmadigini goremedim. 35 chip vardi 60 olmus toplami ama o zamanda 400e 20tl puan vermesi gerekirken 25vermis gibi olmus, pek anlamadim
    Banadada aynisi oldu

• Axces uygulamasından yazdım öyle bir şey yok dediler, müşteri hizmetlerini aradım limitimi (9 bin) düşürmek istiyorum dedim, sebebini sordular bende chip para hizmetiniz yetersiz, doğru düzgün puan kazanamıyoruz lütfen limitimi düşürün alternatif kartları kullanacağım dedim. Bana 6 ay Limit düşürmeme sözüne 30 TL teklif ettiler, tabiki 100 den aşağısı kurtarmıyor deyip kabul etmedim. Sonuç limitimi 6 bine düşürdüler. Chip para yüklemediler.
  • Bu kampanya için dün benide aradılar.Ardından enpara uygulamasından kart limitimi 2000 tl düşürdüm.Henüz Akbank ta bir değişiklik yok.Enpara yı aramam gerekir miydi ? Direkt uygulamadan limit düşürdüm.
  • akbank mobil uygulamasına girerek müşteri hizmetlerine online bağlanın. ve kartı kapatmak istediğinizi söyleyin. müşteri temsilcisi böyle bir durumda size sorular yöneltecekama kapatmakta ısrarcı olun ve 6 ay içerisinde kapatmamanız koşuluyla 75 tl çip puan yükleyecek. bilginize
  • byrmbrk B kullanıcısına yanıt
    Limit dustuyse enparada eger axess kartinizda da bi kac gune limit artisi olur otomatik olarak, zaten mesaj geliyor limitiniz su kadar oldu diye. Bende 2bin tl arttirmak istemistim, diger kartimi 2bin azalttim ama benim limit 400tl arttirildi. Yani tam olarak istediginiz kadar arttirmiyabiliyorlar. Heralde kazanilan maasa bakip ona gore ayarlama yapiyorlar

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.Bakalım benim ne kadar artacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Limit dustuyse enparada eger axess kartinizda da bi kac gune limit artisi olur otomatik olarak, zaten mesaj geliyor limitiniz su kadar oldu diye. Bende 2bin tl arttirmak istemistim, diger kartimi 2bin azalttim ama benim limit 400tl arttirildi. Yani tam olarak istediginiz kadar arttirmiyabiliyorlar. Heralde kazanilan maasa bakip ona gore ayarlama yapiyorlar
    Aynen dedigin gbi bakiyorlar.

• Daha önce limit artırımı için başvurmuştum diğer karttaki limitim çok diye jab etmediler. Sonra arayıp bana da bu teklifi sundular. Ben de diğer banka limitini 2 bin dusurdum. Axess 2 bin arttı ve chip yüklendi. Ancak anlamadığım 2 bin TL limit arttirmyan banka diğer banka limitini 2 bin düşürünce şimdi bana 7 bin daha limit arttiralim mı diye soruyor. Bu işler çeviriyor bunlar ama anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yıl için böyle bir kampanya var mı?
  • Erkan0644 E kullanıcısına yanıt
    Dün aradılar beni bu kampanya için.
  • sir_mustafa S kullanıcısına yanıt
    Hocam otamatik artırım talebiniz var mıydı?
  • Bana 30 Tl verdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lider06 -- 3 Mart 2021; 20:5:57 >
  • Erkan0644 E kullanıcısına yanıt
    Yok hocam.
  • sir_mustafa S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • lider06 kullanıcısına yanıt
    👍
  • artırmaya 100tl chip para,

ardından düşürmeme sözüne de 70 tl chip para,

sağol akbank

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.